מסיבת סילבסטר 7\24 הדור הבא

נטע20111

New member
הי, מה נשמע ?

אני כל הזמן חושבת עליך/עלי ומהדהד לי בראש שכתבת שגם את נשאבת..... לואקום הריאליטי. אז מה יהיה הפעם ? האמת - אין לי הכח לחזור שוב לעסק הזה. חבל הטבור של 24/7 לא לגמרי ניתק ... ונדמה לי שלא יקום משהו שיוכל להחליף את 24/7 למרות ההפקה והמגמתיות ... אבל כמה טוב לשמוע שיש נחת " מהילדים שלנו"? והם מחוברים זה לזה וחוגגים... את יודעת - היפה פה זה שדברים שמתממשים במציאות ומחזיקים במציאות ושהתהוותם היתה בעצם בתוכנית נותן תחושה , שלא לשווא צפיתי -התרגשתי - כעסתי-אהבתי.... מאחלת לך שנה נהדרת ונעימה ואולי נשתמע באח הגדול....

שזטערי

New member
היי נטע

את בהחלט צודקת, אני חוששת מאוד מההתמכרות מחדש לאח הגדול. הפעם לשם שינוי החלטתי מראש שאני מקליטה ורואה סלקטיבית. ומוותרת על התוכניות האחרות שאני נוהגת לצפות. אשתדל להגביל את עצמי בשעות צפיה כי אחרת אהיה משותקת. ויש לי, תודה לאל, חיים שלמים מחוץ לתוכניות הריאלטי אבל כמוני כמוך, קשה לי להאמין שאחרי שנקשרתי כל כך לדמויות מסוימות ב- 7\24 יהיו עוד דמויות שהחיבור שלי אליהם יגיע לאותה הרמה.(ואין צורך לפרט שמות) הזמן כבר יביא את התשובות. מאחלת לך שנה נהדרת ומוצלחת ואני מאמינה שנתראה גם באח הגדול.

למעלה