מסעדת דגים ובשרים 85, לא להתקרב!

adironen10

New member
מסעדת דגים ובשרים 85, לא להתקרב!

בסופ"ש שעבר הפתעתי את בנזוגי בלילה בצימר בצפון במושב שזור שליד כרמיאל.
הצימר היה בהחלט מדהים, ממליצה על רוז רדן בשזור ככה על הדרך.
כמה ימים לפני ראיתי קופון שוה ביותר למסעדה ממש ליד הצימר, 49 ש"ח שווה 100 ש"ח על כל התפריט!
ורוכשים את הקופון ב7 ש"ח והשאר משלמים לבעל העסק.
שם המסעדה היה דגים ובשרים 85, כמובן שלפני זה בדקתי ביקורות, לא היו הרבה אבל היה בלוג אחד שהמליץ בחום, כנראה שהוא היה פיקטיבי.

נסענו בצהריים של שבת למסעדה "המומלצת" בכפר נחף, הגענו והמקום ריק מאדם, לא ישב שם אדם אחד!!!
כבר אז רצינו לצאת אבל לא הרגשנו בנוח ללכת.
חשבנו אולי זה בגלל הרמאדן. נכנסנו והתחילו להגיש לנו סלטים ישר אמרנו שאין צורך כי אנו לא אוכלים את הדברים האלו. והמלצר ממש התעקש!
כמובן שישר אמרנו שאנחנו עם הקופון ואמרו לנו אין בעיה, קחו את התפריטים.

המלצר ניגש והתחלנו להזמין, בהתחלה רציתי כבד אווז ולא היה אחרי זה רצינו משהו אחר מהמנות הראשונות ולדבריו
"זה לא היה כלול בקופון" ניסינו להזמין עוד מספר דברים שלמרבה הפלא, גם הם היו "לא כלולים בקופון", (כי הם היו יותר יקרים)
תסבירו לי בבקשה מה לא ברור ב49 שווה מאה על כל התפריט??!!
לאחר שהזמנו אנטריקוט שכלול בקופון ניגש אלינו האחראי והתחיל לצעוק עלינו שזה גם לא כלול ואיל אנחנו מעיזים לחשוב שנשלם על סטייק 40 ש"ח??

הוא ממש צעק שחשבתי שעוד רגע זה יתפתח לאלימות... כמובן שאני ובנזוגי רצינו לצאת במהרה והוא עוד צעק עלינו שנשלם לו על הסלטים!!!
בחוצפה כזו לא נתקלתי כבר הרבה זמן. ממש ביזיון של מסעדה, לשם אני בחיים לא אחזור.
כמובן שאת עלות הקופון קיבלתי בחזרה מהאתר. אבל עוגמת הנפש שנגרמה באמצע החופשה שלנו לא עברה כל כך מהר....

אוכל: כמובן שלא הספקנו לטעום כי כל מה שרצינו לא היה כלול בקופון
שרות: בין 1 ל10, 10 -

ואם אתם באזור אל תתקרבו למסעדה הזו אם קופון בלי קופון עזבו פשוט לא!

מצורף לינק הקופון למי שלא מאמין שדבר כזה יכול לקרות...

טל6881

New member
וואו, נשמע קטסטרופה. עניין הקופונים הזה

פשוט יצא מכלל שליטה, מסעדות נואשות נכנסות לדילים האלה בלי שום עניין לספק איזושהי חווית אכילה או שירות - פשוט מבחיל. מעשרות עדויות כאן בפורום על ארוחות קופונים מאכזבות ומעאפנות מצטיירת תמונת מצב עגומה מאוד. המסעדן הישראלי הקומבינטור פשוט לא בנוי לסוג דילים שכזה, הוא לא באמת יתאמץ להמציא תפריט משתלם וטעים אלא פשוט יגביל את התפריט הקיים לשתיים-שלוש מנות מסכנות. העיקר שיקנו קופונים.

barrelia

New member
הבעיה פה פחות שהם הגבילו את התפריט

הבעיה שהם פרסמו שהקופון הוא על כל התפריט ולא הוסיפו שום כוכבית בהערות שהקופון תקף על מנות ספציפיות שהמסעדה בחרה- יש פה חוסר התאמה בין הפרסום לבין המצב בפועל.
רוב המסעדות שמפרסמות קופונים מציינות טוב מאוד את התפריט שמתאים לתנאי הקופון או לפחות מציינות בכוכבית שזה לא כולל XXX

salo22

New member
חבל מאוד, צפוי

אין צורך לצרף לינק לקופון, זה מטמא את המרחב הוירטואלי.

שקדייה

New member
הניסיון שלי באופן כללי עם קופונים הוא

שקופונים שלא נרכשו דרך באליגם/ גרופון/ buy2- האתרים הגדולים והמובילים בתחום, פשוט מועדים לפורענות.
ולא רק בתחום המסעדנות אלא בכלל.
אני מופתעת שהאתר זיכה אתכם בכלל, אם כי אני מבינה ששילמתם רק 7 שקלים אז זה לא היה נורא... כי בכללי מהאתרים הקטנים גם מאוד קשה לקבל שירות ותמיכה.
הייתי מצפה שהאתר יבדוק את התלונה שלכם ויוריד את הקופון לאלתר.

החתולית

New member
זה לא תמיד נכון

היו כאן דיווחים של גולשות וגולשים שהגיעו למסעדות עם קופונים, ונהנו מארוחות טובות.

אשר לפסילה הגורפת של אתרי הקופונים, בצעתי בהם רכישות מוצלחות וגם פחות מוצלחות.

Gargeran

New member
שקדייה הדגישה את אתרי הקופונים כפונקציה

פחות את הקופונים עצמם. אני דיי נוטה להסכים עם ההבדלה.
קונה קופונים רק מבאליגם וגרופון. בעבר גם buy2, אבל בשל חודשים ארוכים של חוסר עניין בקופונים שהיו להם כבר הפסקתי לבדוק אותם.

שקדייה

New member
יקירתי, באליגם חייבים לי חצי מהמחזור שלהם

אני קונה אובססיבית של קופונים- להצגות, מופעים, טיסות, מוצרים, ארוחות- מה לא..... תמיד אני מוצאת שם משהו שבא לי עליו, לא בהכרח צריכה, אבל רוצה.
כך שאני מפרנסת יפה את אתרי הקופונים- הגדולים והמובילים.

הניסיון שלי, וממה שאני שומעת מסביב, עם אתרים קטנים ואיזוטריים יותר הוא בעייתי מאוד. משהו בסגירות שלהם עם העסקים עצמם חורק, והחריקה הזו ניכרת כל פעם בצורה אחרת.

אגב, כשאני חושבת שוב על הסיפור שהוצג פה, בכלל לא בטוח שהמסעדה היא המחורבנת- יש מצב שאתר הקופונים הוא הבעייתי במשוואה.... יש מצב שבעל הבית סגר איתם משהו שונה בתכלית, והם אלו שגרמו להטעייה.....

למעלה