מסע לתוך עומקי התודעה

poopoop

New member
מסע לתוך עומקי התודעה

שלום לכולם, האמת שלא ידעתי באיזה פורום לכתוב את זה אבל כאן נראה לי הכי מתאים לפני כמה זמן חבר המליץ לי על צמח שנקרא סלוויה דיוונורום, אז אחרי שקראתי על זה קצת החלטתי לנסות אותו, אז הזמנתי גרם של הצמח [מחוזק] באינרנט וניסיתי מה שקרה הלאה אפשר לתאר רק בתור טירוף מוחלט, עישנתי את הצמח ונשכבתי על המיטה, תוך בערך 20 שניות המציאות הפסיקה להתקיים ברגע שזה התחיל להשפיע פתחתי את העיניים והתחלתי להשאב לתוך עולם מוזר שאפילו אי אפשר לדמיין, חוקי הפיזיקה כאילו לא קיימים שם חפצים מתמזגים אחד לשני, וכל העולם הזה מעוצב במן צורות גאומטריות לא מובנות, אפשר להגיד שהם היו יותר מסתם צורות תלת מימדיות, היה להם מימד נוסף, לא יודע איך להסביר את זה ולעולם המוזר הזה הייתה השפעה מאד מחרידה על הגוף, כאילו הגוף שלי זה לא משהו מוצק וקבוע, כל רגע הוא משתנה מתעוות לתוך עצמו משתנה זז לכיוונים מנוגדים בו זמנית עכשיו ההשפעה של הצמח היא בסביבות 15-20 דקות אבל בעולם הזה זמן לא קיים, והחוויה הזאת נמשכה ונשמכה תקופה שנראתה כמו שנים, באיזשהו שלב התכלתי לשמוע שמישהו קורא בשם שלי, אני מסתכל ורואה ישויות כלשהן, אבל אין להם גוף פיזי הגוף שלהם זה המימד עצמו, והם קוראים לי לבוא איתם להראות לי משהו, ולפני שאני מספיק לעשות משו אני מתחיל להשאב על תוך עצמי במהירות מטורפת,ואני מגיע למקום מוזר שבוא כלום לא קיים, פשוט חלל אפל עד אין סוף, ופתאום מופיע כמו ערפל לבן שזוהר יותר חזק מכל דבר שיש פשוט מסנוור, ואז אני שומע את הישות אומרת, "אתה רואה, זה אתה"... בשלבים המציאות התחילה להופיע בעולם הזהו ואני רואה באמצע החלל האין סופי הזה אני מתחיל לראות את הסדין של המיטה שלי ואני נוגע בו ופתאום אני רואה שאני יושב על המיטה ואני מתחיל להזכר שבעצם עישנתי סלוויה ולרגע חשבתי שחזרתי למציאות, אבל טעיתי.. מיד כשהבנתי שאני על המיטה הרגשתי שמשהו מושך אותי לתוך המיטה ואני תופס את הסדין ומחזיק בו בכל הכח כדי לא להשאב פנימה, אבל לא הצלחתי ומיד איך שנשאבתי למערבולת הזאת שנוצרה לי על המיטה הגתי למן עיר ענקית שכל הבניינים מעוותים ולא מובנים וחיו בעיר הזאת ישויות מוזרות שהם אוסף של גלגלי שיניים וחשמל, והם כל הזמן עסוקים, הם נראו כאילו הם אלו שגרמו ליקום הזה לתפקד, שאלתי אותם "מה יקרה אם מישהו ממכם יצא להפסקה?".. אז הם ענו לי כל היקום יתפרק וזה באמת מה שקרה באותו הרגע, כל מה שהיה סביב התחיל להתפורר ולקרוס על תוך עצמו ולהתפוצץ לפיקסלים קטנים עד שלא נשאר כלום, ממש כלום, אפילו בקיום שלי לא יכלתי להכיר באותו הרגע, מה שקרה בהמשך היה חזרה הדרגתית למצאיות, סך הכל החוויה ארכה 27+ דקות היה קשה מאד למצאיות אחרי החוויה הזאת כי משום מה העולם ההוא הרגיש הרבה יותר אמיתי הרבה יותר חי.. הייתי כולי ספוג בזעה [ממש בהגזמה כאילו קפצתי עם הבגדים לבריכה] היו מלא פרטים שאני עדיין לא זוכר ולא יכול להסביר במילים.. פשוט חוויה שלא מהעולם הזה, ולמרות שזה הכל נגרם בגלל צמח אבל עדיין מפתיע שעולם כזה קיים איפשהו עמוק בתודעה מעניין מה עוד יש שם.... הייתי חייב לשתףאת החוויה הזאת אם עוד אנשים לשמוע את דעתכם בעניין

רותי 11

New member
אתה מבין שמה שהצמח הזה גרם לך

זה להיות במצב של ערות ולראות את העולם כמו שהוא ולהבין מי אתה ואיך העולם הזה בנוי ולא איך עולם האשליה שבו אנחנו נמצאים. העולם האמיתי שונה לחלוטין והתחברת לתודעה שלך במצב של ערות וזה הרבה פעמים מה שקורה לאנשים במצב של הארה, בערך, הם יודעים איך הדברים עובדים ולא כמו שאנחנו חושבים היום עם המוח שיש לנו שהתפקיד שלו הוא להחזיק אותנו בעולם האשליה הזה.

poopoop

New member
כמובן

העולם האמיתי כביכול הוא רק אחד מתוך אין סוף, כל האפשרויות קיימות בו-זמנית עבר הווה ועתיד

רותי 11

New member
נכון - והעולם שבו אנו חיים

למעשה הוא עולם החחלום אנחנו נמצאים במצב של שינה לכן אומרים ערות כשנמצאים בחוויות מהסוג שחווית

poopoop

New member
בכל אופן

בכל אופן לחוות את כל הדברים האלה שמעבר בצורה כל כך ברורה וחדה זה פשוט בלתי ניתן לתיאור

ינוקא1

New member
החוכמה היא לחוות

את החוויות הרוחניות ללא צמחים. צמחים יוצרים פער בין המציאות ובין החוויה המושגת באמצעותם, והפער הזה הורס את התודעה. החוכמה היא להיות מסוגל לחוות את החוויות הללו ואחרות במצב תודעה רגיל , ולהיות מסוגל לחזור למציאות בכל רגע שתחפוץ.

poopoop

New member
צודק

שמע אתה צודק, אבל עדיין לא הגעתי לרמה כזאת של מודכות שאני יכול לקפוץ ככה, בכל מקרה סמוך עלי שרק אחרי עשרות שנים של מדיטציה יהיה ניתן לראות דברים בצורה שראיתי אותם

ינוקא1

New member
אני בהחלט סומך עליך

ועל התיאור שלך , גם אני לא מסוגל לחוות דברים כאלו בלי צמחים (ואני לא נוטל צמחים). העניין הוא שהצמחים יכולים "להרוס" את התודעה בגלל הפער בין המציאות הרגילה לבין מה שאתה רואה עם הצמחים. התודעה "נמתחת" כמו מסטיק בין שני קצוות שונים ויכולה להיקרע. הדרך הבריאה היא אכן הדרך האיטית - אם צריך אז עשרות שנים של מדיטציה. כך לאט לאט התודעה מתחזקת והופכת ליציבה ויכולה להכיל גם חוויות כאלו בהקיץ. (אגב , אני ממליץ לך בחום על הספר "מעבר המכשפים" מאת טאישה אבלאר).

poopoop

New member
...

התודעה שלי גמישה מספיק בשביל לקבל את הפערים בין המציאות הרגילה ולבין העולם הזה שאין בו גבולות

ינוקא1

New member
טוב , זכותך

ואני בכל זאת ממליץ לך על הספר. יום טוב !

מסכימה שרצוי לחוות ללא עזרים

ויחד עם זה מסכימה גם שקשה מאד מאד להגיע לרמות שכאלה ללא צמחים או עזרים למינהן. העניין אח"כ שקשה מאד לזכור לפרטים מה היה שם, ואז רוצים שוב... אלא אם אנחנו מספיק חזקים לומר לעצמנו תודה על הזכות החד פעמית הזו ולא להפוך את זה למקפצה. הנפילה כואבת מדי. כבר נאמר שברוחניות אי אפשר לתפוס מעלית, צריך לטפס ברגל, מדרגה מדרגה...

רותי 11

New member
הבעיה היא שאפשר להתמכר לתחושה

שיש בתוך החוויה ואז רוצים עוד ועוד בגדול מבינה מאוד לכן אפילו לא חושבת לנסות דברים כאלה אבל בהחלט חוויה מעניינת ומפתחת

poopoop

New member
קשה לי לתאר

קשה לי להאמין שמישהו יוכל להמכר לתחושה הזאת, מדובר פה על צמח עם השפעות מאד מאד ספציפיות, וההרגשה שהייתי לי הייתה של בלבול ואימה לא נורמלית, וההרגשה הפיזית שהייתה לי בגוף באותו רגע הייתה כל כך מחרידה שאי אפשר לתאר, גוף שפעם היה מוצק ויציב הפך למשו שאין לו צורה או מצב צבירה כלשהו[ממש הרגשתי פיזית איך הגוף שלי מתפתל בדרכים שמבחינת חוקי הפיזיקה לא אפשריים]... מאז ניסית את הצמח עוד 3 פעמים והייתי ממש צריך להכריח את עצמי בשביל לחוות את ההרגשה הזאת שוב

poopoop

New member
הצמח שהופך עולמות

Salvia divinorum (also known as Diviner's Sage,[2] Ska María Pastora,[3] Seer's Sage,[4] and by its genus name Salvia) is a psychoactive plant which can induce dissociative effects and is a potent producer of "visions" and other hallucinatory experiences. Its native habitat is within cloud forest in the isolated Sierra Mazateca of Oaxaca, Mexico, where it grows in shady and moist locations.[5][6] The plant grows to over a meter high,[1] has hollow square stems, large leaves, and occasional white flowers with violet calyxes. Botanists have not determined whether Salvia divinorum is a cultigen or a hybrid; native plants reproduce vegetatively, rarely producing viable seed.[7][8] Mazatec shamans have a long and continuous tradition of religious use of Salvia divinorum, using it to facilitate visionary states of consciousness during spiritual healing sessions.[1] Most of the plant's local common names allude to the Mazatec belief that the plant is an incarnation of the Virgin Mary, with its ritual use also invoking that relationship. Its active psychoactive constituent is a structurally unique diterpenoid called salvinorin A,[9][10] a potent κ-opioid and D2 receptor agonist.[11][12] Salvia divinorum is generally understood to be of low toxicity (high LD50)[13][14] and low addictive potential[11][15] since it is a κ-opioid agonist. Salvia divinorum remains legal in most countries and, within the United States, is legal in the majority of states. However, some have called for its prohibition. While not currently regulated by US federal drug laws, several states have passed laws criminalizing the substance.[16] Some proposed state bills have failed to progress and have not been made into law (with motions having been voted down or otherwise dying in committee stages). There have not been many publicized prosecutions of individuals violating anti-salvia laws in the few countries and states in which it has been made illegal.

snoopytush

New member
האמת נשמע לי מפחיד אני לא יודעת אם הייתי

רוצה לחוות את זה אני יותר בעד אם כבר חוויות של אור ואהבה לא עיר מתפרקת וגלגלי שיניים מפחידים

למעלה