מספר שאלות...

dvirs

New member
מספר שאלות...

א.ראשית אני עבדתי עם כ.קול לא משהו ועקב בעיה עם הכניסה של הREC החלפתי כרטים לסאונד בלסטר לייב פלטיניום 5.1 ובעבודה עם חלונות XP פרו´ יש נו DELAY (של שניה או שניים) בהקלטה ובכלל.. מה שלא היה עם הכרטים הישן מה דעתכם?? ב. בCUBASE 3.7. ניתן להגיע לרשימת הכלים דרך תפריט הEDIT , כיצד אני מגיע לאותה רשימה עם CUBASE 5 ???? ג.PLUGIN ב CUBASE ???מה מטרתם ?? וכיצד ניתן לעבוד עימם?? בתודה מראש!! דביר.

baduist

New member
לגביי א´ ו-ג´.

א. אני *מנחש* שזה עניין של הגדרות דרייבירם. לא מבין בזה הרבה, במיוחד כשמדובר בקיובייס, שלא אהובה עליי במיוחד. אבל נסה להתעסק בהגדרות. ג.קיובייס בגרסאות האחרונות תומכות בפלאגים בפורמט DX וVST, שהם פלאגים שמדמים כלים של אולפן, בצורה וירטואלית. חלקם מתפקדים כסינטים וירטואלים, סמפלרים וירטואליים, מכונות תופים וכו´, וחלקם מתפקדים כמכשירי אפקטים וירטואליים (דיליי, ריוורב, אי-קיו וכו´.)

dvirs

New member
תוכל לזרוק שמות של תוכנות דומות

"על רמה".....

baduist

New member
איזה תוכנות?

כמו קיובייס? או פלאגים? בהנחה שהתכוונת לקיובייס, אני אגיד ש: א. אני לא חושב שזה מה שיפתור את הביעה - אם תחליף תכנה. בייחוד לא אם התרגלת לקיובייס. ב. יש לך את logic audio ואת sonar, שיחד עם קיובייס נחשבות לשלושת הסיקוונסרים הטובים ביותר, והן התכנות הנחשבות ביותר לעבודה מקצועית והפקת מוסיקה. כל אחד עובד עם מה שהוא מעדיף, ומה שנח לו. אני מת על לוג´יק, לדוגמא, אבל היא לא יותר טובה מקיובייס. (לוג´יק, אגב, עברה החודש למקינטוש בלבד).

dvirs

New member
לגבי פסנתר תופים וכו... כלומר -

ובגרסאות הקודמות תחת EDIT היתה אופ´ של GS\MX\GD (או משהו בסיגנון) וב גירסה 5 + ואופ´ נעלמה.... היכן היא בגירסה החדשה יותר? בתודה.

rattlehead

New member
קצת על א

תוריד לכרטיס קול שלך דרייבר של ASIO (אם יש.. לא בטוח). זה אמור לפתור לך את הבעיה אם אתה משתמש בקיובייס. ובכלל, בשביל הקלטות אני ממליץ בחום על הAUDIGY EX של קריאטיב שממש בנוי לזה.

dvirs

New member
לגבי ASIO ... של איזו חברה הדריבר?

של קריאיטיב או שמה דריבר שמורידים מהאתר של קיוביס? בתודה.

rattlehead

New member
עוד קצת ASIO

ASIO זה פרוטוקול תקשורת בין תוכנה לכרטיס קול. את הדרייבר קריאטיב אמורים לספק (אם אני לא טועה, אז יש איזה אחד ג´נרי לכל הכרטיסים שלהם) ושוב, אני בכלל לא בטוח שיש לכרטיס שלך ספציפי. אני כן יודע בוודאות שקריאטיב הוציאו דרייבר ASIO לכרטיסים אחרים.

midiman

New member
שלא תעיז לגעת ב-CREATIVE.

אני לפני חודש קניתי כרטיס מקצועי למוסיקה. הכרטיס נקרא AUDIOPHILE של חברת M-AUDIO הידועה. הכרטיס עלה 1400 ש"ח- בדיוק כמו המחיר של AUDIGY של קריאייטיב. כמה הבדלים: לכרטיס הקריאייטיב ישנה הקלטה ב-16BIT בלבד!!!! (לעומת 32BIT FLOAT או 24BIT FULL בכרטיסים אחרים במחיר הזה) ולמי שרוצה לעשות מוסיקה באיכות גבוהה-צריכה להיות חשובה לו איכות ההקלטה. כרטיס -CREATIVE הוא "GENERAL" (כלומר מתממשק עם כל מה שזז ברמת תוכנה בלבד-כלומר שהדרייברים שלו "מאלצים" אותו לעבוד בסנכרון מול תוכנות מוסיקה) להבדיל מחברות רציניות שמספקות דרייברים עדכניים מלאים שהם "full kit assembly synchronization" דבר שלישי-הקריאייטיב בנוי למשחקים ולא להפקות מוסיקאליות. יש כרטיסים באותו המחיר שהם בנויים לעשית מוסיקה. פנה לפורום הנ"ל במגזין "אקט מוסיקלי" ותקרא את הביקורות הקשות שהכרטיס הזה ספג שם מול כרטיסים באותו המחיר אבל לא באותה הרמה... לינק.

למעלה