מספר תמונות של הכרמלית בחיפה

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
הייתי עם עוד נוסעים. זו היתה שעת

אוהד האם היית לבד בתחנה או
שהיו עוד נוסעים חוץ ממך כי לפי התמונות שצילמת לא נראה שהיו בתחנה נוסעים??
אחר הצהריים. יחד עם זאת אי אפשר לומר שהקרונות היו מפוצצים. בכל מקרה העדפתי לא להעלות תמונות שבהן נקלטו אנשים בשל צנעת הפרט.

4 1 9

New member
אהה , OK תודה

אחר הצהריים. יחד עם זאת אי אפשר לומר שהקרונות היו מפוצצים. בכל מקרה העדפתי לא להעלות תמונות שבהן נקלטו אנשים בשל צנעת הפרט.
אהה , OK תודה

davidfainshtein

Member
מנהל
למי שזוכר - בפסח

למי שזוכר - בפסח
הבאתי תמונות מהכרמלית - בחול המועד היא היתה מפוצצת!!!

mucool2

New member
../images/Emo13.gifאפשר לקרוא להם "קווי חול המועד"

אווה כל הקווים הלא שימושיים מפוצצים
בפסח
אפשר לקרוא להם "קווי חול המועד"

mucool2

New member
א. לא בטוח

כן...
יש בהם דווא משהו נחמד אגב מן הסתם ההתלהבות מהכרמלית תעבור אחרי שגם בגוש דן תהיה רכבת תחתית
א. לא בטוח
ב. הכרמלית יכולה להיות הרבה יותר שימושית, וכבר דנו על זה כאן בהרחבה. הבעיה העיקרית של הכרמלית היא שאין לה חיבור טוב לשום אמצעי אחר, ושאין (ככל הידוע לי) שיתוף פעולה בינה לבין הרכבת ואגד (במפה של קווי אגד בחיפה מסלול הכרמלית אפילו לא מסומן!), למשל ע"י כרטיסים משולבים.

OMER G17

New member
אני אשמח אם תחדש את הדיון כי לא

א. לא בטוח
ב. הכרמלית יכולה להיות הרבה יותר שימושית, וכבר דנו על זה כאן בהרחבה. הבעיה העיקרית של הכרמלית היא שאין לה חיבור טוב לשום אמצעי אחר, ושאין (ככל הידוע לי) שיתוף פעולה בינה לבין הרכבת ואגד (במפה של קווי אגד בחיפה מסלול הכרמלית אפילו לא מסומן!), למשל ע"י כרטיסים משולבים.
הייתי כאן..מה יהפוך אותה לרכבת העירונית של חיפה..ולא סתם אטרקציה של הרכבת התחתית היחידה בארץ

mucool2

New member
במילה אחת: שילוב

הייתי כאן..מה יהפוך אותה לרכבת העירונית של חיפה..ולא סתם אטרקציה של הרכבת התחתית היחידה בארץ
במילה אחת: שילוב
ביתר פירוט: 1. מעבר נוח יותר בין האמצעים השונים (רכבת ואוטובוסים) והכרמלית. לדוגמא: חיבור לתחנת הרכבת חיפה מרכז - הכי טוב ע"י שאטל (לא סביר שזה יקרה, למרות שבשירות כזה יכולים להשתמש גם עובדי המשרדים בעיר התחתית), אפשר גם לסמן מסלול מיוחד (כ-10 דקות הליכה), אבל הכי עדיף לדעתי לבנות את תחנת בית המכס. 2. כרטיסים משולבים ("כרטיס המשך" לרכבת, כרטיס משולב עם אגד). 3. הגברת המודעות - פרסום (כן, גם במפה של אגד!), שילוט בולט ברחובות מסביב לתחנה, והדגשת היתרונות בנסיעה בכרמלית (אני חושב שיש).

gsx750f

New member
אוהד תודה ../images/Emo140.gif

בסוף השבוע הצפנתי לחיפה. בדרכי צפונה ראיתי ליד נתניה את מפרקית 499 נוסעת דרומה עם שלט "במבחן", והיא מצטרפת ל- 501 שתמונות שלה העלה ג'קי. להלן מספר תמונות של הכרמלית בחיפה. תמונה 1 - תחנת גן האם
אוהד תודה

gsx750f

New member
שנת 1977 גם באגד התחיל המהפך

דרור, תוכל לציין אולי מה ייחד
את המכונה הזאת מאחרותיה? ,חוץ מהדלת האחורית כמובן.
שנת 1977 גם באגד התחיל המהפך
הנה תמונה מתחילת דרכה באגד מכונה זאת היתה אמורה להגיע למוזיאון אבל נשרפה במוסך ארז בזמן ההתפרעות שם

amitasafzabida

New member
יפה! תודה! נסעתי בה לפניי כשנתיים ו

בסוף השבוע הצפנתי לחיפה. בדרכי צפונה ראיתי ליד נתניה את מפרקית 499 נוסעת דרומה עם שלט "במבחן", והיא מצטרפת ל- 501 שתמונות שלה העלה ג'קי. להלן מספר תמונות של הכרמלית בחיפה. תמונה 1 - תחנת גן האם
יפה! תודה! נסעתי בה לפניי כשנתיים ו
-מאוד נהנתי. אני אשמח לפגוש אותה שוב.

ה דרומי

New member
גם חופש וגם התגלה צלם ../images/Emo45.gif ../images/Emo140.gif

גם חופש וגם התגלה צלם

q a z 7

New member
תודה רבה! התמונות ממחישות מעט למי

תודה רבה! התמונות ממחישות מעט למי
שלא נסע בה מעולם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה