מסרים בפייסבוק

בהד 12

New member
ביני לבין גבר מסויים התפתח קשר שהתבסס בעיקר על התכתבויות בוואטסאפ.
פגשתיו פעמיים לאחר 3 חודשי התכתבות.
אחרי הפעם השניה התגלעה אי הבנה בהתכתבות כתוצאה ממנה כיניתי אותו " מניאק".
הוא נפגע מאוד והדבר הראשון שעשה היה לנתק חברות אתי בפייסבוק. ( לשם אני בקושי נכנסת) אבל השאיר את הוואטסאפ פתוח.
בכל מקרה הודיע לי שאינו רוצה יותר קשר אתי, שהוא לא מוכן לדבר עם מי שכינה אותו בכינוי כזה.
הניתוק מאוד כואב לי.
כיצד עלי להבין את המסר של אנפרנד בפייסבוק? כשהמקום שבו היה לי אתו קשר ( הוואטסאפ ) לא נחסם על ידו.

מריוס זכריה

Member
מנהל
המממ..... אני לא מבין גדול ברשתות חברתיות, אבל הניחוש שעלה לי הוא שאולי יש לו בפייסבוק פוסטים שהם לחברים בלבד ואותם הוא לא רוצה שתראי?
אם יש לו לאחרונה פוסטים כאלה שאת לא יכולה לראות (לחברים בלבד) אולי זה מאושש את התאוריה?

תאוריה אחרת היא שהוא לא סגור על עצמו, בבחינת "רוצה אבל לא רוצה".

ותאוריה שלישית היא שפשוט אין היגיון בכל דבר שאנשים עושים. התאוריה הזאת הרבה פעמים מתגלה כעובדת....

בהד 12

New member
המממ..... אני לא מבין גדול ברשתות חברתיות, אבל הניחוש שעלה לי הוא שאולי יש לו בפייסבוק פוסטים שהם לחברים בלבד ואותם הוא לא רוצה שתראי?
אם יש לו לאחרונה פוסטים כאלה שאת לא יכולה לראות (לחברים בלבד) אולי זה מאושש את התאוריה?

תאוריה אחרת היא שהוא לא סגור על עצמו, בבחינת "רוצה אבל לא רוצה".

ותאוריה שלישית היא שפשוט אין היגיון בכל דבר שאנשים עושים. התאוריה הזאת הרבה פעמים מתגלה כעובדת....

תבקשי סליחה, אין עוד הרבה מה לעשות. תגידי לו שהוא חשוב לך ואת מצטערת שקראת לו כך, שלא התכוונת ואם לא יסלח לך אז כנראה זה לא זה.

למעלה