מסר זה מועבר בתום השעה

שמחה11

New member
מסר זה מועבר בתום השעה

דברי ימי אדם נאמרים באור. ביום זה אני נושא תפילה. תפילתי היא כי ימיכם יעברו בשלום, כי לא יפגעו נפשותיכם, כי רוח האל תישרה עליכם ותנככם בדרך. ימים קשים עוד צפויים לכם. בשעה זו באים כוחות ערב עליכם. הם מחמשים צבאותיהם, אינם יודעים את צעדיהם. דברים אלו נאמרים בצער רב. עמכם צפוי לעבור זעזוע קשה. עליכם לחזק את ידיכם, להביט קדימה. איש איש, קחו את משפחתו, החזיקו ביסודותיכם, בצעו את המוטל עליכם. תפילה אני נושא לכם כי תעשו עבודתכם נאמנה. הבינו כי קרוב יום בו לא תוכלו להבין את מעשי האל, תיגררו לצרה. מילים נאמרות בשם האור. הבינו כי דרככם אינה ברוכה, כי עליכם לשנות את טיבכם. דבריי אלו נישאים בצער. עליכם להרים ראשכם מן המקום בו הכנסתם לבור. הבינו כי יום האור קרוב, ועם זאת, ניתכות מכות בזו אחר זו. בעתות צרה, עימדו על המשמר, קוו לטוב. דבריי אלו נאמרים בצער. מטעם הדברים אותם אני נושא, תיכנסו לחרדה. אמת היא. דברים רבים ניצבים לכם בדרך. דרככם תוביל אתכם לטוב. אמת זו תשרת את מעשיכם בעתיד. הבינו כי מעשיי האל נעשים בטעם. מילותיי טרם נאמרו. בהחזיקה עט זו, רועדות ידי ביתי. מבוהלת היא מן הנאמר, יחד עם זאת, אין בכוחה להושיע. שאו תפילה לאל, הדגישו כי אתם ראויים. האל מחכה לתפילותיכם, הבינו כי מעשיכם אינם נאים. בתום יום תתבהר הדרך, עד אז דברו תפילה. בקרו את ליבכם, החזירוהו למוטב. נאמרים דברים אלו בשם האור. הצפינו את סודותיכם הכמוסים והתגוננו בפני העתיד לבוא. דברים אלו נאמרים ביום זה, תירצו, תיקחו. בערוב היום, תשכח השמש את מקומה, ימיכם ימי שלום, עד אז המתינו בסבלנות ליום זה. תבורכו.

למעלה