מסתבר שלהיות שמאלנים זה להיות חלאות

marabo

Well-known member
החייל שובאל נהרג בעזה וכאן בפורום כעת יש שמאלנים שפותחים עליו ועל משפחתו האומללה את הג'ורה שלהם.
ואני שואל: אין תחתית יותר עמוקה אליה חלאות השמאל מסוגלים לרדת?

תראו על מה אני מדבר:

marabo

Well-known member
ועל זה שהחרה אחריו

סטילהוק1

Well-known member
החייל שובאל נהרג בעזה וכאן בפורום כעת יש שמאלנים שפותחים עליו ועל משפחתו האומללה את הג'ורה שלהם.

תראו על מה אני מדבר:
לא אין

Harrington

Well-known member
מנהל

תראו על מה אני מדבר:
וכי זה החלל הראשון שאלה שהקריב עצמו למענם בוחרים לנאצו ולהשמיצו במקום לרדת על ארבע ולהודות לו ולמשפחתו על תרומתו האולטימטיבית למענם ולמען בטחון משפחותיהם? גם על זה נכון לשוב ולומר, השמאלנות מזמן איננה עמדה פוליטית אלא בעיה נפשית. אין כמו הפורום הזה כדי ללמד על כך. למרבה הצער.
אנשים שהשנאה לאחרים (אך ורק בגלל השקפת עולם או עמדה פוליטית שונה) העבירה אותם על דעתם.

certified.woke

Well-known member
וכי זה החלל הראשון שאלה שהקריב עצמו למענם בוחרים לנאצו ולהשמיצו במקום לרדת על ארבע ולהודות לו ולמשפחתו על תרומתו האולטימטיבית למענם ולמען בטחון משפחותיהם? גם על זה נכון לשוב ולומר, השמאלנות מזמן איננה עמדה פוליטית אלא בעיה נפשית. אין כמו הפורום הזה כדי ללמד על כך. למרבה הצער.
אנשים שהשנאה לאחרים (אך ורק בגלל השקפת עולם או עמדה פוליטית שונה) העבירה אותם על דעתם.
אז ההספד שקרי ומדובר באחד מחסידי אומות-עולם?

Harrington

Well-known member
מנהל
אז ההספד שקרי ומדובר באחד מחסידי אומות-עולם?
מעבר לכך שהמונח הזה למיטב זכרוני שמור לנכרים דווקא, כל חלל צה"ל שהקריב את עצמו למען בטחון עמו ומולדתו, ללא יוצא מן הכלל, לגמרי ראוי לתואר הזה. למצער ראויים חללינו להכרת התודה המינימלית של כל אחת ואחד מאיתנו. גם אם אנחנו שמאלנים-רל"בים קיצונים שמסתייגים מאמונותיו והשקפתו הפוליטית של האיש.

certified.woke

Well-known member

תראו על מה אני מדבר:
בידוע ש"מסתבר ש..." או "כנראה ש..." הם פתיח לשקריך...

1ספי11

Well-known member
טענות אופיינית.
שובי המדליק הוא חלאה.
לאחר מכן חברו למחלקה סיפר: "היית הבנאדם הכי שמח ואופטימי ושטותניק במחלקה. נתקלנו בזה לראשונה בעזה כששרפת בית בלי אישור בשביל האווירה". חברו שלומי סיכם "אני מבטיח לך, שניכנס שוב ללבנון, ולעזה, ולכל כפר בשומרון, וננקום, ונילחם עד הסוף בלי לעצור. כשהיית בעזה, קראו לך 'שובי המדליק', כי היית שורף בתים כשיצאת מהם. ואנחנו נשרוף, מה נשרוף? שוביק מה נשרוף? שיתחילו לפחד! עד הגאולה, אנחנו נילחם עד הר הבית!"

marabo

Well-known member
טענות אופיינית.
שובי המדליק הוא חלאה.
לאחר מכן חברו למחלקה סיפר: "היית הבנאדם הכי שמח ואופטימי ושטותניק במחלקה. נתקלנו בזה לראשונה בעזה כששרפת בית בלי אישור בשביל האווירה". חברו שלומי סיכם "אני מבטיח לך, שניכנס שוב ללבנון, ולעזה, ולכל כפר בשומרון, וננקום, ונילחם עד הסוף בלי לעצור. כשהיית בעזה, קראו לך 'שובי המדליק', כי היית שורף בתים כשיצאת מהם. ואנחנו נשרוף, מה נשרוף? שוביק מה נשרוף? שיתחילו לפחד! עד הגאולה, אנחנו נילחם עד הר הבית!"
גם אתה מצטרף לחלאות?
לפתוח ג'ורה על חלל צה"ל ומשפחתו האומללה?
לא למדתם אותנו שמול משפחות השכול סותמים את הפה?
או שסותמים אותו רק כשמדובר במשפחות שכול שמאלניות ואז זה באמת תחתית חדשה של חלאות וצביעות

גם אתה מצטרף לחלאות?
או שסותמים אותו רק כשמדובר במשפחות שכול שמאלניות ואז זה באמת תחתית חדשה של חלאות וצביעות
רק רגע,אבל אולי אמר את האמת.

1ספי11

Well-known member
גם אתה מצטרף לחלאות?
מי ששורף בתים בשביל הכיף ומתגאה בזה הוא חלאה גם אם נהרג בצבא.

Harrington

Well-known member
מנהל
מי ששורף בתים בשביל הכיף ומתגאה בזה הוא חלאה גם אם נהרג בצבא.
הוא לא סתם "נהרג בצבא". הוא נהרג על קידוש ה' בזמן שהקריב עצמו למען (בין השאר) בטחונו של אחד בשם 1ספי11 ובני משפחתו ועל-מנת שיוכלו לדור בביתם בשקט בטחוני ובשלווה ולכתוב עליו דברי הבל ובלע במרשתת.

אודה לך אם לא תגיב. לא בא לי על תחושת קבס גדולה משכבר העלית בי הבוקר.

למעלה