מסתבר שלהיות שמאלנים זה להיות חלאות

certified.woke

Well-known member
החייל שובאל נהרג בעזה וכאן בפורום כעת יש שמאלנים שפותחים עליו ועל משפחתו האומללה את הג'ורה שלהם.
ואני שואל: אין תחתית יותר עמוקה אליה חלאות השמאל מסוגלים לרדת?

תראו על מה אני מדבר...יַדָּה ידה ידה...
על מה בדיוק אתה קובל, על שלא צטטו את ההספדים עליו?
הנה ההספדים:
=== תחילת צטוט ===
"אנחנו רוצים נקמה! אתה נכנסת לעזה בשביל לנקום כמה שיותר, נשים, ילדים, כל מי שראית, כמה שיותר, זה מה שרצית. וביום הזה, שנה אחרי שמחת תורה, שחשבנו שנטבח באויב, נטבח בכולם, נגרש אותם פה מהארץ... שכל עם ישראל יזכה לנקום את הנקמה שלך, נקמת דם, לא נקמה של לשרוף בתים, לא נקמה של לשרוף עצים, לא נקמה של לשרוף רכבים, נקמת דם עבדיך השפוך".

לאחר מכן חברו למחלקה סיפר: "היית הבנאדם הכי שמח ואופטימי ושטותניק במחלקה. נתקלנו בזה לראשונה בעזה כששרפת בית בלי אישור בשביל האווירה". חברו שלומי סיכם "אני מבטיח לך, שניכנס שוב ללבנון, ולעזה, ולכל כפר בשומרון, וננקום, ונילחם עד הסוף בלי לעצור. כשהיית בעזה, קראו לך 'שובי המדליק', כי היית שורף בתים כשיצאת מהם. ואנחנו נשרוף, מה נשרוף? שוביק מה נשרוף? שיתחילו לפחד! עד הגאולה, אנחנו נילחם עד הר הבית!".
=== סוף צטוט ===

אכן חלל בעל מדות תרומיות מאין כמוהו...

marabo

Well-known member
על מה בדיוק אתה קובל, על שלא צטטו את ההספדים עליו?
הנה ההספדים:
=== תחילת צטוט ===
"אנחנו רוצים נקמה! אתה נכנסת לעזה בשביל לנקום כמה שיותר, נשים, ילדים, כל מי שראית, כמה שיותר, זה מה שרצית. וביום הזה, שנה אחרי שמחת תורה, שחשבנו שנטבח באויב, נטבח בכולם, נגרש אותם פה מהארץ... שכל עם ישראל יזכה לנקום את הנקמה שלך, נקמת דם, לא נקמה של לשרוף בתים, לא נקמה של לשרוף עצים, לא נקמה של לשרוף רכבים, נקמת דם עבדיך השפוך".

לאחר מכן חברו למחלקה סיפר: "היית הבנאדם הכי שמח ואופטימי ושטותניק במחלקה. נתקלנו בזה לראשונה בעזה כששרפת בית בלי אישור בשביל האווירה". חברו שלומי סיכם "אני מבטיח לך, שניכנס שוב ללבנון, ולעזה, ולכל כפר בשומרון, וננקום, ונילחם עד הסוף בלי לעצור. כשהיית בעזה, קראו לך 'שובי המדליק', כי היית שורף בתים כשיצאת מהם. ואנחנו נשרוף, מה נשרוף? שוביק מה נשרוף? שיתחילו לפחד! עד הגאולה, אנחנו נילחם עד הר הבית!".
=== סוף צטוט ===

אכן חלל בעל מדות תרומיות מאין כמוהו...
הוא שאמרתי
כל פעם שחשבתי שראיתי את התחתית הכי חלאתית אליה השמאל מסוגל לרדת אני מגלה תחתית יותר עמוקה

certified.woke

Well-known member
הוא שאמרתי
כל פעם שחשבתי שראיתי את התחתית הכי חלאתית אליה השמאל מסוגל לרדת אני מגלה תחתית יותר עמוקה
הוא שאמרתי, מדובר ב- Hitlerjugend, פורעים, נוחבות, שורפי בתים על יושביהם, משלחי אש בשדות, עוקרי עצים, מניסי ילדי רועים, שודדי צאן... הנוחבה היהודית.PNG

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא שאמרתי, מדובר ב- Hitlerjugend, פורעים, נוחבות, שורפי בתים, שורפי שדות, עוקרי עצים, מניסי ילדי רועים, שודדי צאן...
@marabo אנא נסה להימנע מלציין שעוד לא ראית תחתית וכדו'. זה מוציא מאנשים את הרוע המוחלט שבקרבם וגורם להם לנסות להראות לך שאפשר לרדת עוד יותר נמוך, עד לכדי דברי בלע נלוזים והשוואות שמקומם לא בקרב חברה אנושית נורמטיבית. אז כנראה שהאנשים האלה (ככל שזאת ההגדרה הנכונה עבורם) פשוט לא שולטים בעצמם וכבר מצאנו שבעיותיהם הנפשיות גוברות על השכל הישר שאולי היה פעם לחלקם, ומשפיעות על כתיבתם. כך שאותם קשה להאשים. הפתרון אם כן, כדי למנוע מהם מלהציג את ערוותם ברבים כפי שהם כשלעצמם מוכנים לעשות וכדי למנוע קריאת השוואות כפי שמביעים שונאי ישראל ועוכריה בלבד, היא פשוט לא לאתגר אותם על אף שדבריך למעלה כמובן נכונים ומדויקים.
תודה על ההתחשבות.

למעלה