מעבר לישראל

מצב
הנושא נעול.
מעבר לישראל

מעבר לישראל
אני הכרתי אזרח אמריאי לא יהודי בטיול בחו"ל, אנחנו מאוד אוהבים והוא שוקל לעבור לגור כאן ביחד איתי, אבל אנחנו לא יודעים מה כדאי לעשות מבחינת ויזה שלו בישראל. אשמח לקבל כל עצה. תודה רבה

יהושע פקס

New member
פתיחת תיק חיים משותפים במשרד הפנים

מעבר לישראל
אני הכרתי אזרח אמריאי לא יהודי בטיול בחו"ל, אנחנו מאוד אוהבים והוא שוקל לעבור לגור כאן ביחד איתי, אבל אנחנו לא יודעים מה כדאי לעשות מבחינת ויזה שלו בישראל. אשמח לקבל כל עצה. תודה רבה
פתיחת תיק חיים משותפים במשרד הפנים
שלום דניאלה, אם את מבקשת לגור בישראל עם בן זוג אזרח זר, תדרשי לפתוח תיק חיים משותפים במשרד הפנים הקרוב למקום המגורים שלך. מדובר בהליך בירוקראטי מול רשות האוכלוסין וההגירה אשר במהלכו תתבקשו להוכיח את כנות הקשר ביניכם ולהראות כי אתם גרים יחד או מתכוונים לגור ביחד. בן הזוג הזר נדרש להביא מסמכים מחו"ל כגון: תעודת לידה, תעודה המעידה על מצב אישי ותעודת יושר להראות כי אין לו עבר פלילי. מאיזה מדינה מגיע בן הזוג? מתי הוא רוה לבוא לישראל?

צריך להיתחתן

מעבר לישראל
צריך להיתחתן
אז הכול הולך חלק . אני נשוי לתיילנדית . הכול עבר חלק
חיים משותפים להצהיר זה לא רציני במישרד הפנים
יש נוהל . חפשי ברשות ההגירה . שם יש את כול הנוהלים לחיים משותפים

חפשי איזה נוהל מתאים לך כאן

צריך להיתחתן
חפשי איזה נוהל מתאים לך כאן
http://archive.piba.gov.il/Regulation/Pages/RegulationVisa.aspx

YULI9

New member
לא חייבים להתחתן

צריך להיתחתן
לא חייבים להתחתן
הוא יכול להגיע לכאן עם ויזה של תייר ואחרי כמה שבועות תפתחו תיק חיים משותפים.
זוגות לא נשואים נכנסים להליך מדורג שהוא ארוך יותר משל זוגות נשואים.
בן הזוג צריך להביא מארה"ב תעודת לידה, תעודה על מעמד אישי (רווק,גרוש} ותעודה מהמשטרה על היעדר רישום פלילי. כל המסמכים צריכים להיות עם חותמת אפוסטיל.
בארץ צריך לעשות למסמכים תרגום נוטריוני.
אם היחסים ביניכם אמיתיים לא קשה יותר לקבל היתר למגורים ועבודה בארץ לזוג לא נשוי.
אני חיה בארץ עם בן זוג גרמני ללא נישואין ואנחנו מתקרבים לסוף התהליך.
אם תרצי הסבר נוסף אפשר לפנות בפרטי.
אם תרצי להרחיב תכתבי בפרטי.
בהצלחה

שיהייה לך לבריאות

לא חייבים להתחתן
הוא יכול להגיע לכאן עם ויזה של תייר ואחרי כמה שבועות תפתחו תיק חיים משותפים.
זוגות לא נשואים נכנסים להליך מדורג שהוא ארוך יותר משל זוגות נשואים.
בן הזוג צריך להביא מארה"ב תעודת לידה, תעודה על מעמד אישי (רווק,גרוש} ותעודה מהמשטרה על היעדר רישום פלילי. כל המסמכים צריכים להיות עם חותמת אפוסטיל.
בארץ צריך לעשות למסמכים תרגום נוטריוני.
אם היחסים ביניכם אמיתיים לא קשה יותר לקבל היתר למגורים ועבודה בארץ לזוג לא נשוי.
אני חיה בארץ עם בן זוג גרמני ללא נישואין ואנחנו מתקרבים לסוף התהליך.
אם תרצי הסבר נוסף אפשר לפנות בפרטי.
אם תרצי להרחיב תכתבי בפרטי.
בהצלחה
שיהייה לך לבריאות
לא כתבתי שאי אפשר
מישרד הפנים עושה ליפעמים קשיים. אז נישואים . מקצר את ההליך מ7 שנים

לחמש . בכול דבר יש יתרונות וחסרונות . אחרת כלום היו לא מיתחתנים

אני בחרתי בדרך הנשואים . כמובן שגם אישתי היביאה את כול המיסמכים מתיילנד. כמו תעודת גרושים/תעודת יושר . אנחנו כבר ביחד 3 שנים. בישראל היא שנתיים וחציא

YULI9

New member
כל אחד בוחר את מה שמתאים לו

שיהייה לך לבריאות
לא כתבתי שאי אפשר
מישרד הפנים עושה ליפעמים קשיים. אז נישואים . מקצר את ההליך מ7 שנים

לחמש . בכול דבר יש יתרונות וחסרונות . אחרת כלום היו לא מיתחתנים

אני בחרתי בדרך הנשואים . כמובן שגם אישתי היביאה את כול המיסמכים מתיילנד. כמו תעודת גרושים/תעודת יושר . אנחנו כבר ביחד 3 שנים. בישראל היא שנתיים וחציא

רק שלדעתי לא כדאי שמשרד הפנים יהווה שיקול בהחלטה אם להתחתן או לא, לפני החתונה כדאי להיות בטוחים שבאמת רוצים להשארביחד.

למיטב ידיעתי במשרד הפנים לא עושים יותר בעיות לזוגות שלא נישאו.
נכון שההליך ארוך יותר אבל ממילא רוב הקשיים הם בתחילת הדרך, אחר כך זה די אוטומטי.

כוונתך כול זוג בוחר

רק שלדעתי לא כדאי שמשרד הפנים יהווה שיקול בהחלטה אם להתחתן או לא, לפני החתונה כדאי להיות בטוחים שבאמת רוצים להשארביחד.

למיטב ידיעתי במשרד הפנים לא עושים יותר בעיות לזוגות שלא נישאו.
נכון שההליך ארוך יותר אבל ממילא רוב הקשיים הם בתחילת הדרך, אחר כך זה די אוטומטי.
כוונתך כול זוג בוחר
צודקת . כול זוג בוחר מה טוב לו

המלצה

מעבר לישראל
המלצה
תעברי לחיות איתו בארה"ב. אם את באמת אוהבת אותו, אל תביאי אותו למדינה הנוראית שלנו, ותנצלי את ההזדמנות שזכית בבן זוג אוהב שאינו אזרח המדינה בשביל לזכות גם באפשרות לחיות במדינה מתוקנת.
&nbsp
&nbsp

גם בארה"ב יש פיגועים

המלצה
תעברי לחיות איתו בארה"ב. אם את באמת אוהבת אותו, אל תביאי אותו למדינה הנוראית שלנו, ותנצלי את ההזדמנות שזכית בבן זוג אוהב שאינו אזרח המדינה בשביל לזכות גם באפשרות לחיות במדינה מתוקנת.
&nbsp
&nbsp
גם בארה"ב יש פיגועים
לא חסר שם בעיות . זו בעייה כלל עולמית של המופרעים . בשם האלוהים

כי הפיגועים זו הבעיה היחידה בארץ

גם בארה"ב יש פיגועים
לא חסר שם בעיות . זו בעייה כלל עולמית של המופרעים . בשם האלוהים
וכי אפשר להשוות בין מה שהולך לארה"ב למה שהולך פה.
&nbsp
בארה"ב תהיה להם האפשרות להתפרנס בכבוד, להרוויח שכר ראוי ולא להידרש לשלם חלק נכבד ממנו למסים - מה שלא קיים בארץ. מבחינת יוקר המחיה אין מה לדבר, אם דניאלה תתגעגע למוצרים תוצרת הארץ, חלק נכבד מהם יעלו לה הרבה פחות בארה"ב מאשר פה. גם בתחומים אחרים למדינה שלנו ממש אין מה להציע לעומת מדינות אחרות - אני ממש לא מדברת על הקטע הביטחוני שזה אישו בפני עצמו.

יש לנו ארץ זבת חלב ודבש

וכי אפשר להשוות בין מה שהולך לארה"ב למה שהולך פה.
&nbsp
בארה"ב תהיה להם האפשרות להתפרנס בכבוד, להרוויח שכר ראוי ולא להידרש לשלם חלק נכבד ממנו למסים - מה שלא קיים בארץ. מבחינת יוקר המחיה אין מה לדבר, אם דניאלה תתגעגע למוצרים תוצרת הארץ, חלק נכבד מהם יעלו לה הרבה פחות בארה"ב מאשר פה. גם בתחומים אחרים למדינה שלנו ממש אין מה להציע לעומת מדינות אחרות - אני ממש לא מדברת על הקטע הביטחוני שזה אישו בפני עצמו.
יש לנו ארץ זבת חלב ודבש
בארה"ב ה$$$ לא גדלים על העצים .
גם בישראל מי שיודע איך להצליח מצליח . אני מכיר כמה זוגות שחזרו לישראל
מה שאת כותבת . זה קשקשת ברשת . שם ני שלא יצליח בכוחות עצמו . יזרק לרחוב . אף אדם לא יעזור לו . יש ישראלים שהיצליחו . זה בזכות עצמם. ולא המדינה שנתנה להם

כשתלמד לקרוא אשמח להידיין איתך

יש לנו ארץ זבת חלב ודבש
בארה"ב ה$$$ לא גדלים על העצים .
גם בישראל מי שיודע איך להצליח מצליח . אני מכיר כמה זוגות שחזרו לישראל
מה שאת כותבת . זה קשקשת ברשת . שם ני שלא יצליח בכוחות עצמו . יזרק לרחוב . אף אדם לא יעזור לו . יש ישראלים שהיצליחו . זה בזכות עצמם. ולא המדינה שנתנה להם
כשתלמד לקרוא אשמח להידיין איתך
עד אז שיהיה לך יום נפלא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה