מעניין כמה נשק נמכר בימים האחרונים

CANADA101010

New member
מעניין כמה נשק נמכר בימים האחרונים

שישה מיליון כלי נשק נמכרו בשלושה חודשים מאז פרוץ הנגיף ווהאן (מסין) במרץ, נמכרו כשישה מיליון כלי נשק. חודש מאי ציין את החודש השלישי ברציפות של מכירות שיא, עם יותר מ 1.7 מיליון אקדחים שנמכרו, עלייה של 80% משנת 2019, על פי ניתוח של Small Arms Analytics & Forecasting. יורגן בראואר, הכלכלן הראשי של הקבוצה, כינה את המגמה "חסרת תקדים", על פי ה- Beacon Free Beacon. מכירות כלי נשק זינקו בדרכים חסרות תקדים. הפריחה במכירות רובה היד בולטת במיוחד בחודשים האחרונים, הצהיר בראואר. מארק אוליבה, דובר הקרן הלאומית לספורט ירי, הצהיר: "הסקר שנערך לאחרונה על קמעונאים של כלי נשק מראה לנו ש -40 אחוז מרוכשי האקדח האלה קונים לראשונה כלי נשק. מבין אותם בעלי אקדחים בפעם הראשונה, 40 אחוז הם נשים והקונים האלה רוכשים במרבית המקרים אקדחי יד להגנה אישית. אמריקאים מתמודדים עם החלטות הנוגעות לביטחונם האישי ומצביעים עם הארנקים שלהם בזכותם להחזיק ולשאת נשק. " בהתחשב בתוהו ובוהו סביב הנגיף והמהומות ברחבי המדינה, אל תתפלאו אם הפוליטיקה סביב החזקת הנשק תשתנה לטובת הבעלות והזכות לשאת נשק. https://bongino.com/six-million-guns-sold-in-three-months

vinney

Well-known member
במחשבה שניה, במדינה פאשיסטית אולי עדיף לסתום את הפה

placid1

New member
מה מפליא בזה? אם תחושת הבטחון האישי נפגעת, לאיזו

מסקנה אתה מצפה שאנשים יגיעו? מה אתה היית עושה אילו היית, למשל, אחד התושבים בהסגר קורונה ב Portapique, נובה סקושיה למשל, ומישהו מגיע לבצע טבח בשכונה שלך, המשטרה מגיעה באיחור ואף לא מזהירה במשך שעות את הציבור שמתנהל ארוע שכזה? לא היית רוצה שתהיה לך האופציה להגן על עצמך ועל המשפחה שלך? עדיף לשבת כמו ברווז במטווח? אני כנראה לא הייתי קונה נשק גם עכשיו, אבל הייתי רוצה שתהיה לי האפשרות לקנות נשק להגנה עצמית אם הייתי מרגישה שאני זקוקה לו. עד לא מזמן חשבתי שצריך לאסור מכירת נשק, אבל אחרי ארועי השנים האחרונות אני חושבת שהדבר היחיד שהייתי תומכת בו הוא בדיקה, רישום והגבלה מסוימת, למחבלים ולפושעים ממילא כל החוקים האלה לא רלבנטים.....

vinney

Well-known member
רוב הסיכויים שנשק רק יגרום לפגיעה חמורה יותר

אין לך מושג איך להשתמש בו, מתי להשתמש בו, איך לאחסן אותו, איך למנוע מהילדים הקטנים שלך להשיג אותו ולדוד האובדני שלך להתאבד איתו. &nbsp בעלי הנשק בארה״ב מצהירים בפה מלא שהם מוכנים לרצוח אנשים, אבל עובדתית אין שום עדויות לכך שבעלי נשק חשופים פחות לאלימות או פשע ולעומת זאת יש די והותר נתונים, אפילו בארה״ב בה אסור לאסוף נתונים כאלה על פי חוק, שנשק בבית מעלה פי כמה וכמה סיכון לנפגעים מנשק בבית, ובדרך כלל הם נפגעים מאותו הנשק עצמו. &nbsp

debby12

New member
מנהל
הנגיף ווהאן?

רק בוט סיני יכול לכתוב כזה צירוף מילים במשפט בעברית. מאמי, תשפר את התוכנה דחוף.... שייה שייה

למעלה