מעשה בדינמיט.......

shkool

New member
מעשה בדינמיט.......

קודם כל ברכות על הפורום החדש ובהצלחה... :) אני מבין שבפורום של אלון לא רוצים להגיב אז אולי כאן כן יגיבו על ההודעה הזאת: יום שישי היה לי חלום צלול והוא הולך ככה: הייתי בחוץ וראיתי שני ילדים שאני מכיר ואחד מהם זרק דינמיט ירוק קרוב לכביש. משום מה כעסתי מאוד והבאתי בעיתה לדינמיט מרוב כעס והדינמיט התחיל להסתחרר באוויר כמו שמנפחים בלון ואחר כך עוזבים... הדינמיט הסתחרר עד שהיתפוצץ ואז חשבתי לעצמי ממתי דינמיוט מתנהגות ככה? אולי זה מסיבה?(משום מה אמרתי לעצמי אולי זה מסיבה ולא אולי זה חלום, לא יודע למה... :)) ואז הבנתי שאני חולם! ואז התחילו מלא אנשים להתקרב אליי כאילו הם רוצים לפגוע בי ואני הרמתי קבוצה של אנשים בעזרת היד, הרמתי את ידי והם התרוממו באוויר ואז דחפתי את ידי קדימה והם עפו על הריצפה! זה היה כל כך מגניב, אבל הם היו יותר מדיי ולאט לאט התקרבו ולבסוף התעוררתי :-( אני חושב שחלמתי על הדינמיט ועל ההתפוצצות של הדינמיט בגלל הפיגוע שהיה בתל-אביב, אני הייתי באותו זמן בטיילת ושמעתי את הפיצוץ, כנראה שהתת-מודע שלי פירש את הפיגוע כדינמיט.... ביי אנשים

Variety

New member
תגובה!

היי, ראשית, אני חייב להגיב בקשר לזה ששעמת את הפיגוע. זה ממש מזל לא היית קרוב יותר. שנית, לחלום: אני באמת מאמין שהחלום של הדינמיט קשור לפיגוע, ועוד למילה `מסיבה` כי הפיצוץ באמת היה במסיבה, לכן יש לי תחושה שזה קשור אחד לשני. חבל שלא זימנת מדריך חלומות והיית שואל אותו מה פשר הדבר. או, יותר יצירתי, חבל שלא הלכת לדינמית, היית יוצר לו פרצוף, ומדבר איתו ושואל אותו מה פשר הדבר.נראה לי מעניין לדבר עם דינמיט בחלום :) בקשר לאנשים שהתקרבו אליך ולא הצלחת לברוח מהם, היית יכול לפקוד עליהם לעצור בפקודה קולית ולשאול אותם למה הם אחריך. התשובות שמקבלים מדמויות בחלומות הן הפירו שהכי נכון שאפשר לקבל לגבי הסימנים בחלום, מפני שהפירוש בא ממך. תנסה בחלום הצלול הבא שלך, אם אתה רוצה, לחזור לחלום הזה ולשאול את האנשים, והדינמיט. בהצלחה, Variety

Panther

New member
איזה מגניב

פעם אחת עוד לפני ששמעתי על החלומות הצלולים מהאתר של אלון, היה לי חלום צלול באופן טבעי. ראיתי אוטובוס שאז הייתי לוקח כדי להגיע הבייתה מהבית ספר עובר בכביש, וידעתי שפיספסתי אותו, ומאוד רציתי לעלות עליו, ואז קפצתי מאוד רחוק הדלת נפתחה לבד ונכנסתי לאוטובוס. הבנתי שאני חולם כי עשיתי משהו לא הגיוני במציאות אז יצאתי מהאוטובוס והמשכתי ללכת ברחוב. פגשתי מישהו שנדבק אלי אז העפתי אותו גבוה באוויר והוא נבהל. דבר נחמד להתעלל באנשים בחלומות צלולים

למעלה