מפגש פורום - הודעה שניה!!!

מפגש פורום - הודעה שניה!!!

אוקיי אני ויגאל בדקנו את התאריכים שרשמתם בהודעה הראשונה ואלו התאריכים שיצאו בחופש פסח שאף אחד לא עושה בהם כלום. 16,22,25,26,27,28,29,30 אתם בחרתם בעזריאלי אז עכשיו רק צריך לבחור תאריך סופי ולהגיע למפגש...

sapir161

New member
יוני כנס רגע...

אני חושבת שאני יצליח להגיע למפגש.. אבל זה עדיין לא בטוח אם אני יבוא אז זה לא לבד.. אין מצב שאני מגיעה לעזריאלי לבד..אני לא יודעת לעלות על אוטובוס אז רכבת?! חחחחחח... הקיצר אני אמורה לבוא לעזריאלי בפסח לקנות תמונות לחדר שלי אז אני מקווה שאני יצליח לשכנע שזה יהיה באחד התאריכים שכתובים פה..

sapir161

New member
הוא לא חמוד בכלל!!!!!! אני יותר חחח

ואני יביא אותו..אבל אתה שומר עליו!

lilo the sexit

New member
אני

בתאריך 26.4 אני הולכת לישון אצל חברה של אמא שלי בתל אביב והיא הבטיחה לי שנטייל בעזריאלי... אני יושנת אצלה עד 27.4 אבל אני לא רוצה להיפגש ככה שאני לא אעלב יכול להיות שתזהו אותי אבל אל תבואו אלי בסדר?!

sapir161

New member
נצל"ש -בוקר טוב ליאתוש חחחח גם את

ערה בשעות הראשונות של הבוקר? חחחחחחח

lilo the sexit

New member
כן...

חח לפני שיתפסו לי ת'מחשב יש לי טונות שיעורים למורה פרטית שלי אוף..!! אתמול עשיתי 9 דפים..

חחחחחחחחחח אני קמתי ב-2

ישנתי אצל חברה שלי.. היה מה זה קטעים.. חחח... ישנו ב 6 וחצי וקמנו בסביבות 2.. ו... אני יכולה לבוא מתי שאני רוצה למפגש... אני כל הזמן פנויה... חח.. א!הה2תת.... 0פ**7!שש!!!

חחחחח אנשים.. אופסייי..

זה בניק של חברה שלי "שונאת שקרנים".. אז... זאת אני.. ספיר.. חחחח... אוהבתתתתתתתתתת... 0פ*7!!שש!!

Green Day 1

New member
חבל... ../images/Emo7.gif ת ה נ ו ! ! ! ! ...

אז מה?, קבעתם לעשות את זה בת"א? זהו?, זה הוחלט סופית?!
טוב, חבל כי אני לא יוכל להגיע...
זהו, שיהיה לכם בכייף ת - ה - נ - ו
ביי בנתיים נדבר...

למעלה