מפחדת

hadar146

New member
מפחדת

האם אפשרי להסיר צלקות בנות 9 שנים בכפות ידיים בצד החיצוני .זה נראה חתכים ישרים וזה מרתיע אנשים.ועוד יותר גרוע זה מפריע לי.כבר לא יכולה לסבול את זה. השאלה האם אפשרי לעשות קעקוע בכל כף יד חיצוני על הצלקת עצמה,כדי להסתיר אותה בציור?הרי זה קעקוע על צלקת ואני לא בטוחה כי אולי זה ייפגע בצלקת ,כל אחת בכל כף יד חיצוני.

ניתן אפילו לפנות למקעקעת רפואית שמומחית בקעקו

קעקוע של צלקות ורק תצבע אותן בצבע העור. הקעקוע , אם נעשה מקצועית, אינו מזיק לצלקות.

hadar146

New member
אני צינית,אבל אני באמת רוצה עזרתך.להבין.

השאלה :האם קעקוע בצבע גוף על צלקת יכול לעשות דלקת של הצלקת?או אלרגיה של העור?או נפיחות?או אדמומיות?או גירודים?לא יודעת ,זה נראה לי קצת הזוי.איזה קעקוע אפשר לעשות על צלקת שנראית פס ,כמו צלקת של מתאבדים,רק במקום על ורידים זה על חלק החיצוני של כפות ידיים.מה,פשוט להכניס לתוך הצלקת צבע גוף ולצבוע אותה?וזהו?או לעשות ציור על הצלקת בצורת קעקוע בצבע גוף?לא הבנתי. איפה אני מוצאת מקעקע רפואי,שמתמחה בקעקועים?יש לציין שעשיתי שני קעקועים ב"טרייבל טאטו" בדיזנגוף סנטר בת"א,אבל אלה קעקועים לא קשורים למרה הספציפי הזה.אבל מה,אולי אני אשאל שם האם הם יוכלו לעזור לי?כי אני מרוצה משירותם. מה גם ב08\04\06 יש לי תור לרופא כירורג פלסטי דרך קופ"ח כללית להתייעצות איך להסיר את הצלקות.

למעלה