מצטרפת לחבורה..אם לתאומים

טאקילה~*

New member
מצטרפת לחבורה..אם לתאומים../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

יש לי שני בנים תאומים ... ילדיי מבחנה..ליאור וליעד. ולהם אחות מוריאל גם היא ילדת מבחנה. צריך מלא סבלנות זה מצליח.. התאומים בני 11 שנים.

טאקילה~*

New member
היי רק עם ../images/Emo23.gifאנחנו הולכים

ממש לא דרך הכסף
אז פליז לא למסחר.. חחחחחחחחחחח אולי אולי אקבל גם כלות תאומות.. שיהיה לך יום נעים.. יושב על הגדר. ביי טאקילה~*

יושביייייייייייי אתה לא......

מצפה שאני באמת יגיב לך בנושא אה???????? קשקשןןןןןןןןןןןןןןןןן......... דיבורים כמו חול ואין מה ל....... פחחחחחחחחחחחח תחזהר שלא אעדכן את .......

טאקילה~*

New member
משהו חשוב מאוד....../images/Emo91.gif

היתי אם לתינוקת בת שנה וחודשיים כשנולדו התאומים. שזה אומר שלושה תינוקות...מוריאל בקושי ידעה ללכת .. ואז צריך לחשוב על עגלת תינוקות..שתתאים לצורך במישפחה המורחבת התינוקייה.. עגלול זה אולי נחמד אבל לא פרקטי.. לנו היתה עגלת אינגליזינה ניתן לירכוש בשילב.. זו עגלת תאומים..ניתן להוסיף לעגלה זו מתאם ואז היא הופכת להיות עגלת שלישיה עד רביעייה..היא עגלה נוחה..ניתן לקפל ולאכסן במכונית..ניתן להיכנס לחנויות ..ולא להשאיר תינוקות בחוץ..פשוט וקל עגלה יקרה יותר אבל עגלה נוחה ופרקטית. יום טוב ..שלי כבר גדלו.

טאקילה~*

New member
יש לי עוד סוד...

יש לעוד שתיי אחיות שלי תאומים. לאחת שתיי בנות ולאת שניי בנים.. ועוד עוד סוד...יש לי אחיינית עם תאומות..ואחיין עם תאומים.. בכל המשפחה היותר מורכבת יש לנו 9 זוגות תאומים...והפתעה נולדה לא מיזמן..עוד שלישיה ספונטנית. יש במישפחתי גנים ללדת 1+1 והחידוש 1+1+1 כן ירבו ושיהיה קל לכולם.

ברוכה הבאה טאקי ../images/Emo39.gif

מה שלומך טאקי? הכרתי לא הכרתי אותך בפורום האחר........
..... כעת אני מגלה פה ושם וכאן וכו´.....למי יש תאומים מדליק
טאקי......אז בנייך בגיל של התאומות של יושב על הגדר......(משחקת את המשדכת) אני מקנאה לכםםםםםםםםם
אגב גם לי יש ליאור בבית אך אצלנו היא בת
..

keren1

New member
תודה על המחשבה

ביצירת פורום זה (גם אני מכירה אותך מהפורום ההוא...שלדעתי לא מסודר כמו שצריך ולכן לא מצליח). רציתי לומר לך שהסתכלי בכרטיס שלך ונדהמתי. גם אני אם לשלושה (1 + תאומים) כרגע אני גרה במרכז אך הלב נמצא בצפון (שבו גדלתי) והכייייייי.... גם הסיסמא שלי "אם אין אני לי מי לי". מדהים

אחותי ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

יש לי תאומה אופושהו ולא ידעתי??????? ומה נותר לנו בימים מורכבים כאלה אם לא ליסמוך על עצמנו?????? ברוכה הבאה לכוחותינו......

יומי

New member
וואו, כמה שמחות כפולות ומשולשות!

במשפחה שכזו, בטח כיף להיפגש, כל כך הרבה תאומים ואפילו שלישיות. אני מקווה שגם אצלנו תתפתח מסורת כזו (לי יש אחות תאומה, וגם בנים תאומים קטנים ומתוקים)

nonana

New member
צפון?????? היי אני מהצפון.....

יופי של מקום. אני אפילו לא מסוגלת לחשוב על לעזוב אותו. טבע.....טבע.......טבע.......

nonana

New member
מכירה גם מכירה../images/Emo13.gif

אני כותבת לך משהו באישית

nonana

New member
פשוט לא יאומן../images/Emo28.gif

אני מחכה כבר ללכת בעלי התקשר ואמר לי שהגדולה לא רצתה להתאמן בחוג כי היא מרגישה לא טוב. אגיע הביתה ואראה מה קורה איתה. אני יוצאת ב-שלוש

אההההההה אז את.....

מתכתבת איתנו מהעבודה???????? ורק אני יושבת בבית?????
וגשום וקר ו........ו.....ו...חחחחחחחחחחח אי אפשר לטייל ככה הילדים מחורפנים...... לא תאמיני אבל זה חסר להם!!!

nonana

New member
עכשיו אני בבית../images/Emo6.gif

חם ונעים הקמין בפעולה וזה כייף נורא. לך אחן? אם כן איך את מחממת?

בודאי שיש לנו........ ../images/Emo117.gif בבית..

הכוונה לקור שבחוץ...אני
בחוץ בלבד...לא בבית.....וזה שקר לי או לא נוח לי זה עונש לפשע הנתעב הזה
...

למעלה