מציע אחוזי רווח של 40 אחוז לשנה !!!

מצב
הנושא נעול.

קרלטון

New member
הלו, זה רדיו?

הלו תעורר
בלי רשיון של מנהל תיקים אבל עם רשיון של יועץ השקעות ומנהל תיקים אם לא ידעת הוא מעל יועץ השקעות למרות שאני לא יודע מאיפה לקחת את החמש תיקים כי ליועץ השקעות מותר לו לקחת כמה שהוא רוצה
הלו, זה רדיו?
מותר לנהל עד חמישה תיקים בלי רשיון של מנהל תיקים ובלי רשיון של יועץ השקעות. מאיפה לקחתי? מחוקי מדינת ישראל. מכיר? אה, ועם כל הכבוד לאהבה, כדאי שתרגיע קצת עם הסמים.

קרלטון

New member
ואם עדיין אינך מאמין...

הלו, זה רדיו?
מותר לנהל עד חמישה תיקים בלי רשיון של מנהל תיקים ובלי רשיון של יועץ השקעות. מאיפה לקחתי? מחוקי מדינת ישראל. מכיר? אה, ועם כל הכבוד לאהבה, כדאי שתרגיע קצת עם הסמים.
ואם עדיין אינך מאמין...
קרא את הציטוט הבא שנשלח מ"חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות": (א) עיסוקים אלה אינם טעונים רשיון לפי חוק זה: ( 1) (נמחקה); ( 2) (נמחקה); ( 3) ייעוץ השקעות או ניהול תיקי השקעות בעבור לקוחות שמספרם אינו עולה על חמישה במהלך שנה קלנדרית, בידי יחיד שאינו עוסק בייעוץ השקעות או בניהול תיקי השקעות במסגרת תאגיד מורשה או במסגרת תאגיד בנקאי; בקובץ המצורף תמצא את נוסח החוק המלא. אה כן, ואל תשכח להתעורר.

sysadm

New member
ביקשתם מקורות

ואם עדיין אינך מאמין...
קרא את הציטוט הבא שנשלח מ"חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות": (א) עיסוקים אלה אינם טעונים רשיון לפי חוק זה: ( 1) (נמחקה); ( 2) (נמחקה); ( 3) ייעוץ השקעות או ניהול תיקי השקעות בעבור לקוחות שמספרם אינו עולה על חמישה במהלך שנה קלנדרית, בידי יחיד שאינו עוסק בייעוץ השקעות או בניהול תיקי השקעות במסגרת תאגיד מורשה או במסגרת תאגיד בנקאי; בקובץ המצורף תמצא את נוסח החוק המלא. אה כן, ואל תשכח להתעורר.
ביקשתם מקורות
ביקשתם מקורות זה בנושא ספורט www.Betfair.com זה משחקים שיש בהם רווחים..יותר מזה לא אוכל לציין עוד ביי ויום טוב... ואני לא מחפש פריירים ממש ממש לא אני שוב מציין בפעם האחרונה שהכסף לא נמצא בכלל אצלי במידה והלקוח ירוויח הוא יצטרך להעביר לי רווחים לא אני לו אז מי פה פרייר יכול להיות בסוף שנה ???? תראו לי ברוקר אחד שיציע לכם דבר כזה !!!! הוא יציע לכם מקסימום אחד אחוז מעל המק"מ בשנה

eshco

New member
תודה, שיחקת אותה!!!

ביקשתם מקורות
ביקשתם מקורות זה בנושא ספורט www.Betfair.com זה משחקים שיש בהם רווחים..יותר מזה לא אוכל לציין עוד ביי ויום טוב... ואני לא מחפש פריירים ממש ממש לא אני שוב מציין בפעם האחרונה שהכסף לא נמצא בכלל אצלי במידה והלקוח ירוויח הוא יצטרך להעביר לי רווחים לא אני לו אז מי פה פרייר יכול להיות בסוף שנה ???? תראו לי ברוקר אחד שיציע לכם דבר כזה !!!! הוא יציע לכם מקסימום אחד אחוז מעל המק"מ בשנה
תודה, שיחקת אותה!!!
כבר שנה אני מחפש אתר כזה. אני מבין את השיטה. אבל אני לא מבין למה אתה מחפש משקיעים? תרוויח לבד ומקסימום דרך חברים. למה אלמונים מפורום? ההודעה הנ"ל לא נכתבה בציניות. לא נראה לי שמדובר בנוכל בניגוד לרבים שמציפים את הפורום למרות שאינני מתחייב על כך, כי לא ירדתי לסוף דעתו כפי שניתן להבין ע"פ הדברים שרשמתי.

mosaicrainbow

New member
האתר של Betfair פועל תחת חוקי

תודה, שיחקת אותה!!!
כבר שנה אני מחפש אתר כזה. אני מבין את השיטה. אבל אני לא מבין למה אתה מחפש משקיעים? תרוויח לבד ומקסימום דרך חברים. למה אלמונים מפורום? ההודעה הנ"ל לא נכתבה בציניות. לא נראה לי שמדובר בנוכל בניגוד לרבים שמציפים את הפורום למרות שאינני מתחייב על כך, כי לא ירדתי לסוף דעתו כפי שניתן להבין ע"פ הדברים שרשמתי.
האתר של Betfair פועל תחת חוקי
ההימורים באנגליה. הספורט הלאומי של האנגלים, אחרי הכדורגל, הוא ההימורים על כדורגל, מרוצי סוסים, מרוצי כלבי greyhound, וכל מה שאפשר להמר עליו. זה חוקי לחלוטין ותחת פיקוח קפדני, ו Betfair, הוא השם המסחרי של החב' The Sporting Exchange Ltd, שבער הוענק לה פרס המלכה "The Queen's Award for Enterprise - Innovation". לפי החוקים של המבצע "חבר מביא חבר" אין העברות כספים בין הצדדים, כל ההימורים הן אך ורק דרך האתר, אז לא ברור לי למה הבחור כותב "חשוב לציין שבתחילת התהליך אני לא צריך בכלל את כל הכסף , במידה והטיפים הראשונים הם חיוביים אז אני משתמש בסכום של 10 עד 20 אחוז מהכסף שלך... בעתיד עם הרווח גדול אז אני מחזיר לך את כל הכסף שלקחתי ומתחיל להזרים רווחים." ובנוסף, כתוב There is no limit to the number of friends a user can refer as long as they abide by the Rules stated herein and are 1) valid email addresses (currently active) and 2) they are email addresses of people you actively know. Spamming will not be tolerated and will disqualify participants מי שמבין אנגלית יכול לראות את פרטי המבצע כאן, שלא כל כך תואמים למה שהבחור מציע לכם. בקיצור זה אתר של הימורים ומשחקים - לא השקעות, והסיכויים להפסיד........ http://www.betfair.com/refer לינדה

sysadm

New member
תודה חבר ...

תודה, שיחקת אותה!!!
תודה חבר ...
יכול להיות שההודעה שלי לא מתאימה לתחום של בורסה למרות שמי שנכנס לפה מחפש כסף קל לא?

rambling

New member
כסף קל??

תודה חבר ...
יכול להיות שההודעה שלי לא מתאימה לתחום של בורסה למרות שמי שנכנס לפה מחפש כסף קל לא?
כסף קל??
Trading money is the toughest "easy" money I've ever made.. Those that think it's easy money are gamblers, not traders or investors.

moco10

New member
אני מקווה שאתה טועה

תודה חבר ...
אני מקווה שאתה טועה
אתה בטח צודק חלקית, אבל לאלה הפורום הזה לא יעזור ולא צריך לעזור.

eran_le

New member
נשמע כמו אייטם פוטנציאלי לשומר מסך

מציע אחוזי רווח של 40 אחוז לשנה !!!
יש לי אפשרות להעניק 40 אחוז רווח בשנה להשקעה שנעה בין 100 אלף ל 150 אלף. השיטה היא פשוטה וקלה אך עם סיכון של 35 אחוז מהכסף המקורי . לאורך שלוש שנים שהמערכת עובדת יש תשואה של 120 אחוז לכסף , אני עושה את רוב העבודה לכן הרווחים שלי גדולים. אני חייב לציין שיש פה סיכון אך לאורך 36 חודשים היו רק 7 חודשי הפסד והמקסימום הפסד לחודש היה 25 אחוז . הממוצע לחודש הוא 10 אחוז רווח . אין רווח ללא סיכון , אני עובד עם המערכת על 50 אלף שקל כי קניתי לאחרונה בית. השיטה היא לפי טיפים שאני מקבל ועובד לפיה . חשוב לציין שבתחילת התהליך אני לא צריך בכלל את כל הכסף , במידה והטיפים הראשונים הם חיוביים אז אני משתמש בסכום של 10 עד 20 אחוז מהכסף שלך... בעתיד עם הרווח גדול אז אני מחזיר לך את כל הכסף שלקחתי ומתחיל להזרים רווחים. עם הכל עובד כמו שצריך אתה זוכה ל40 אחוז בשנה. 0526005325
נשמע כמו אייטם פוטנציאלי לשומר מסך

מצב
הנושא נעול.
למעלה