מצלמה או מקרופון נסתרים

ravit0178

New member
האזנת סתר...

אין ספק שבפן הרגשי זה נראה מאוד נכון ומוסרי להצפין מצלמה נסתרת בגן על מנת לחשוף התעללות. אבל, יש בעיה מאחר ואחרי הכל זה גן, רשות הפרט, אותה אמא שמסתירה את המצלמות בגן למעשה חודרת לפרטיות הגן, וזה על אותו משקל של האמא שצילמה את הגן מבחוץ, רק שהסתרת המצלמה בגן הוא יותר חמור. בתור אמא אני לא יודעת אם הייתי מנתחת את כל זה אם הייתי חושדת שמתעללים בילדיי אבל אולי במקום להסתיר מצלמה הייתי פונה למשטרה ומבקשה שיערכו תחקיר או לחילופין פונה למשרד חקירות על מנת שהנ"ל יבצע עבודה באופן חוקי אשר תאמת או תשלול התעללות (ויש להם את הדרכים שלהם). מקווה שעזרתי רוית

סמדר 8 7

New member
מצלמה או מקרופון נסתרים

האם באמת אפשר לשים בלי שהצוות יגלה? איפה שמים? איך? ומה קורה באמת אם עולים על זה?!?!!? זה חוקי??

yocmm

New member
היי סמדר

תראי, כמובן שאפשר לשים בלי שהצוות יגלה. זה נעשה הרבה יותר מפעם אחת. מה שכן, את בהחלט צריכה לחשוב על מה את עושה אים הצוות כן מגלה את זה. זה יכול להיות מאוד לא נעים, וכדאי שיהיה לך איזה שהו סיפור כיסוי. כמובן שזה לא אמור למנוע ממך לעזות את מה שאת חושבת ומוצאת לנכון כדי להגן על הילדים שלך. לגבי הצד החוקי - עד כמה שאני יודע - תיאורתית זה חוקי, אבל דיי בתחום האפור. תכיף רחלי תגיע ותעדכן בטח, היא טיפה יותר בקיאה בזה ממני. אני יודע, הפעם לא הייתי אינפורמטיבי במיוחד.... יוסי

למעלה