מקדחה

נתקלתי במקדחה מברגה נטענת בלק אנד דקר -
דגם BCD001C1
מחיר 200 שח במבצע מועדון צרכנות. האם הדגם הזה נחשב לטוב? צריך אותו לעבודות ביתיות, בעיקר לעבודות הברגה. יש לי גם מקדחה חשמלית של בוש לעבודות יותר קשות.

מפרט טכני:
0-600 סל"ד
11 מצבי מצמד
פוטר חצי אוטומטי 10 מ״מ
מומנט פיתול Nm 37
תאורת לד חזקה
גיר רציף לפעולה חלקה
כושר קידוח בעץ 25 מ"מ
כושר קידוח בברזל 10 מ"מ
תפסנית אוטומטית 10 מ"מ

המארז כולל:
סוללת ליתיום AH1.5
מטען מהיר 400mA cup charger

רוני1955

Active member
דגם BCD001C1
מחיר 200 שח במבצע מועדון צרכנות. האם הדגם הזה נחשב לטוב? צריך אותו לעבודות ביתיות, בעיקר לעבודות הברגה. יש לי גם מקדחה חשמלית של בוש לעבודות יותר קשות.

מפרט טכני:
0-600 סל"ד
11 מצבי מצמד
פוטר חצי אוטומטי 10 מ״מ
מומנט פיתול Nm 37
תאורת לד חזקה
גיר רציף לפעולה חלקה
כושר קידוח בעץ 25 מ"מ
כושר קידוח בברזל 10 מ"מ
תפסנית אוטומטית 10 מ"מ

המארז כולל:
סוללת ליתיום AH1.5
רוב הכלים הנטענים שיש לי, הם של חברה אחרת. ויש לי גם מברגה אחת של בלאק אנד דקר שקניתי לפני כעשר שנים. אני מאד אוהב את המברגה הזו. היא פשוט מעולה. אני יודע שיש כאלה שקוראים לחברה הזו "בלאק אנד דרק", אבל זה כתוצאה משרות גרוע שהיה לפני עשרות שנים. היבואנים היום היא חברת ש.ט.ל, חברה יציבה ואמינה.
קצת היסטוריה: כשאפולו נחתה על הירח, המקדחה שאותה לקחו לשם לקדוח בקרקע הירח לדגימות קרקע, היתה של בלאק אנד דקר. המקדחה החשמלית הבייתית הראשונה, היתה שלהם. וגם, המקדחה הנטענת הראשונה. לחברה הזו יש גם מותג יוקרתי, דיוולט. (זה כמו לקסוס של טויוטה).
אני ממליץ מכל הלב על המברגה הזו.

דגם BCD001C1

מפרט טכני:
0-600 סל"ד
11 מצבי מצמד
פוטר חצי אוטומטי 10 מ״מ
מומנט פיתול Nm 37
תאורת לד חזקה
גיר רציף לפעולה חלקה
כושר קידוח בעץ 25 מ"מ
כושר קידוח בברזל 10 מ"מ
תפסנית אוטומטית 10 מ"מ

המארז כולל:
סוללת ליתיום AH1.5
מצטרף לדעתו של רוני ומוסיף שלמיטב זכרוני זו גם החברה הראשונה שהוציאה את שולחן העבודה המתקפל.

חן 1111

Active member
זו חברה מכובדת והכלים שלהם טובים. אבל אתה בטוח לגבי המחיר? ראיתי אותה בסביבות 700.

זו חברה מכובדת והכלים שלהם טובים. אבל אתה בטוח לגבי המחיר? ראיתי אותה בסביבות 700.
כן, במבצע דרך מועדון צרכנות עולה ב199 שח. אני מבין שבמחיר כזה שווה לרכוש אותה?
אגב, בהשוואה למקיטה ושות' היא נחשבת לטובה? איך החברה הזאת בהשוואה לכלים שהום סנטר משווקים?
או שבהתייחס לעלות-תועלת מדובר ברכישה שווה?

רשר

Well-known member
מנהל
דגם BCD001C1

מפרט טכני:
0-600 סל"ד
11 מצבי מצמד
פוטר חצי אוטומטי 10 מ״מ
מומנט פיתול Nm 37
תאורת לד חזקה
גיר רציף לפעולה חלקה
כושר קידוח בעץ 25 מ"מ
כושר קידוח בברזל 10 מ"מ
תפסנית אוטומטית 10 מ"מ

המארז כולל:
סוללת ליתיום AH1.5
בגדול זו מקדחה/מברגה להתקנות אלומיניום קלות (סוללה קטנה מאוד, ומהירות איטית)

רוני1955

Active member
בגדול זו מקדחה/מברגה להתקנות אלומיניום קלות (סוללה קטנה מאוד, ומהירות איטית)
אני משתמש במברגה כזו (כבר כ 10 שנים), ואני מרוצה מאד. נכון שהיא איטית לעומת מברגות ריובי שיש לי. אבל, אני סוגר איתה ברגים לקיר, ברגים לעץ (לא בבנית דק), ואני מאד מאד מרוצה. הסוללה מחזיקה מעמד יפה מאד. מכיוון שאין לה מד טעינה, ואני לא תמיד יודע מה מצב הטעינה (כי אני מטעין אותה לעיתים רחוקות ולא תמיד זוכר כמה כבר עבדתי איתה), רכשתי לאחרונה מעלי אקספרס סוללה נוספת תואמת, של 3 אמפר שעה.
אני מאד ממליץ עליה לשימוש ביתי. היא לא מתאימה לעבודה מסיבית כמו למשל בניית פרגולות.

חן 1111

Active member
כן, היא נחשבת טובה גם במחיר הרגיל. במחיר הזה על אחת כמה וכמה.
הום סנטר משווקים כלים שונים. גם איכותיים, וגם סינים מפוקפקים.

למעלה