מקס רומאו, מי מגיע?

Ras Or

New member
אוקיי אוקיי, לאט לאט

למה כדאי לכם להגיע למקס רומאו היום? רציתם סאונד מעיף? באסים שמנים וסאונד נקי? , קיבלתם רציתם זמר בן 60 ומשהו עם קול צלול וזך? , קיבלתם רציתם יו קיי מדיטיישן עם הבאס הדומיננטי שגורם לכם להוכיח את תיאוריית הקוונטים? , קיבלתם רציתם סקא ורוקסטדי כמו במועדונים של ג'מייקה בשנות החמישים? , קיבלתם וכל זה, בבארבי ת"א. ראס. ***מומלץ להצתייד בכמה בלאנטים שמנים וכוס בירה*****

Chenipeper

New member
אממ..גם אני לא פגשתי אנשים...

ראיתי כמה חבר'ה בכללי מהסצנה ומהופעות,פסטיבלים וכאלה, אבל מהפורום ומכרים לא פגשתי :( היה טירוף...איזה פתיחה של הופעה הוא הביא..ישר לעלות לבמות ולתת את One Step Forward זה לא נורמאלי.. סחטיין איזה נגנים...איזה חמוד הגיטריסט שלו חחח..!!! אני מעלה את התמונות ויש לי גם וידאו של הפתיחה קצת מOne Step Forward :)

Ras Or

New member
זכיתי לפגוש את הסלבז של הפורום

טל וגוזי טל שלנו הולך לגולני חברה, הוא יכיר את הג'בלעות יותר טוב מאת כף ידו.

bigwill

New member
אני עומד מאחורי הדעות הפוליטיות שלי ;]

אור ישפיץ חחחח אוהב אותך גבר

xXx Shiraz xXx

New member
מה זה צ'ני לפי זווית הצילום של הוידאו ששמת

ביו טיוב נדמה כאילו עמדת לידי. ממה לידי. הייתי שורה ראשונה ממש מתחת למקס. (אבל רק איזה 20 דקות, עברתי אחורה... אסתמה וזה. זה קשה)

Chenipeper

New member
חחח גם לי יש אסטמה

ועל בליינד הייתי לידך :) חח .. שימי רגע תמונה, שניהיה בטוחים, הנה תמונה מעודכנת גם הייתי עם אותו כובע חחח...ולא להתייחס לחבר'ה שמסביב עשינו שיפוצים לאחת מהעבודה שלנו איזה כלים יצאנו חחח !!

xXx Shiraz xXx

New member
חחחחחחחח עמדת לידי

יש לך ראסטות שחורות עם קצת בלונד בקצה? נשבעת לך שהייתי משמאלך, לבשתי חולצה שחורה ומכנסיים קצרים בז' חחח כל הזמן התכופפתי לתיק שלי שהיה מתחת לבמה ונתקעתי בך מתישהו ושנינו צחקנו כזה חחחח

Chenipeper

New member
וואלה..

חחחחח אני שמתי את הכובע שלי עם הפלאפון בתוכו על הבמה, אף אחד לא מתקרב לזה כי זה סוג קהל שונה ממה שכולם רגילים, 98% אנשים טובים שאפשר לסמוך עליהם :)

למעלה