מרגישה ריקנות

מרגישה ריקנות

אולי זה לא מתאים לפורום הזה... אבל אני צריכה להוציא קצת מעצמי... אני מרגישה בודדה כזו זה לא קשור לאהבה מגבר כמו לרצות שיהיה לי חבר אני מרגישה חוסר באהבה בכללי המשפחה לא נותנת לי תחושת סיפוק אין אהבה כל כך מהם לא דעת אני גם אין לי חברים כל כך כאילו אני מאוד חברותית וזה אוהבת לדבר לצחוק אבל בזמן האחרון השתניתי מאוד ואני לא נפתחת לכל אחד אני מפחדת אין לי חברות אמיתיות שאני יכולה לסמוך עליהן.. אין לי עם מי לצאת אני מרגישה בתוך כלא כזה לבד :/ ההורים שלי גם גרושים.. לא דעת זה תמיד משפיע עליי אבא שלי.. רחוק הוא גר בחו"ל והוא בא כמה פעמים בשנה לארץ... וגם כשבא לא נותן אהבה כל כך הוא אפילו מזלזל בי הוא אומר שאני ארזה כבר ושיש בחורות הרבה יותר יפות ממני הוא נותם לי להרגיש ככה :/ למרות שאני יודעת מה אני שווה... אני לבד.. מרגישה לבדדדד באלי למות

להרגיש לבד...

את מתארת תחושה קשה של בדידות. לא קל להרגיש לבד. כתבת שאבא שלך גר בחו"ל, ושכשהוא מגיע הוא לא נותן לך תחושה טובה. מה עם שאר המשפחה? איך הקשר שלך עם אמא שלך? אחים? הם יודעים איך את מרגישה? כתבת גם שבזמן האחרון השתנית, שקשה לך יותר להפתח. את יודעת מה גרם לשינוי הזה?

למעלה