מרכז יום

לוקה 10

New member
יופי

ממש שמחה בשבילך שאת שם משם אפשר רק לצמוח תקחי משם כל שאת יכולה בלי פחד וכתסימי היה יותר קל בחיים אבל הכי חשוב יום נקי שמרי על זה חזק חזק אוהבת וצריכה אותך

tanay111

New member
תודה

כן אני ממש נהנת שם וגם מעבירה את היום כך שהראש שלי עסוק בדברים אחרים ולא בלחשוב כול היום על הסם תודה לוקה אוהבת אותך טניה

טניה יקירתי האמיצה../images/Emo127.gif

בע"ה אני מכירה אותך עוד מהימים הראשונים של הנקיון שלך אני עוקבת וקוראת גם בקומונה של יטנס וגם כן פה וגם בבלוג שלך וכל פעם נפעמת מחדש, מרכז יום גם אני היתי אמורה ללכת לשם אך מאחר ויש לי טיקים וזאת בעיה נוירולוגית לא קלה,המטפלת שלי לא קיבלה בנתים אישור אולי רק לאחר הניתוח. אני מאד גאה בך , מרכז יום זה יום מלא ומי כמוך יודעת שיום מלא הוא טוב מאד למכורים את בחברת אנשים , קבוצות , חברותא , שיחות ואת פחות חושבת על הכמיהה השימוש והלואי מי יתן ולא תהיינה לך כמיהות וגם אם כן תדעי להתגבר עליהם ולא לתת למחלה לגרור אותך ולנצח. אני פשוט אוהבת אותך, חיזקי ואימצי את לא לבד, המון אנשים כאן איתם ואני ביניהם אבל ממש ממש חזק! לוקחת ממך המון כוח את מקור להשראה. שהשם יברך אותך וינחה אותך לפי רצונו ולא לפי רצונך - אמן!

tanay111

New member
אוהבת אותך

וזקוקה לך באמת אנחנו היתחלנו את הדרך ביחד . אלין שיהיה לך בהצלחה בניתוח שאלוהים ישמור אותך ויקח ממך את כול הפחדים והכול יסתדר לך על הצד הטוב ביותר אמן ואמן שכול מה שחפץ ליבך יתגשם מגיע לך את בחורה זהב באמת אוהבת אותך וזקוקה לך בדרך שלי שולחת חיבוקים גדולים טניה

היתי בדודו טופז ראית אותי במיקרה?

בע"ה וגם אם לא , זה לא נורא,סך הכל ביקשתי תרומות לניתוח היקר הזה שבעים אלף שקל אף אחד ואף גוף לא מוכן לעזור לי , במקום להשבר אולי כמו מישהו אחר ולהגיד הכל לעזאזל לא רוצה ולא צריכה את זה אני נלחמת מדי יום ביומו על הניתוח הזה, הוא יהיה במאי בעזרת השם יתברך . ניתוח מוח ראשון בישראל מאד מסובך, אך עדין לא השגנו את כל הכסף רק רבע מכך . מקוה שתהיינה עוד תרומות . את הברכה שלך אני לוקחת עמוק עמוק לחדרי הלב והנשמה מאחר ואני יודעת כמה שאת טהורה ואמיתית. אין לך מושג כמה שאני מלאת אהבה כנות והערכה אליך.

tanay111

New member
כן ראיתי והיית

מאוד מאוד עמיצה כול הכבוד לך ואני בטוחה שאת תצליחי לגייס את כול הכסף כי יש הרבה אנשים שתורמים אפילו בפורם בפורטל לשיויון זכויות ואני יודעת שבפורם בתפוז ויש הרבה אנשים טובים ואת ריגשת הרבה אנשים ואלוהים יעזור לך על תדאגי הכול יהיה בסדר את צריכה להיתרכז בהחלמה עכשיו הכול יהיה בסדר מתפללת בשבילך מאמי אוהבת אותך ושוב שולחת לך המון
טניה ודרך אגב באיזה בית חולים הניתוח כי אימא שלי מאוד היתרגשה שהיא ראתה אותך היא אחות בבית חולים אוהבת טניה ושוב המון המון הצלחה אלוהים ישמור אותך מאמי

InDaHouse

New member
ראיתי אותך אצל דודו

היית מקסימה!!! אגב ידוע שמרכיב מסויים במריחואנה יכול לעזור לחולי פרקינסון לשוב ולהיות בריאים, והבנתי ממך בתוכנית שהתופעה שאת סובלת ממנה היא בת דודה של הפרקינסון זה נכון? האם את תומכת בהמשך המחקר במריחואנה רפואית?

למעלה