משאל קטן

Golden apple

New member
משאל קטן../images/Emo6.gif

כול אחד יגיד את השיר שהוא הכי אוהב
של ריטה. השיר שממש כבש אותו... שלי-ימי התום כמובן שגם "שרה ברחובות" אבל מותר רק אחד!

shirush17

New member
../images/Emo9.gifהשיר שאני הכי אוהבת

שיר אהובת הספן.. כל הזמן מרגש מחדש..

אין שיר לא אהוב!אוהבת את כל השירים

אני אוהבת את כל השירים של ריטה! הרי זאת אחת ויחידה!!
ריטה
אז אם אני אזכר בשירים אהובים אני אכתוב..

Golden apple

New member
צודקת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

זה לצורך המשאל"
וברוכה הבאה!

Golden apple

New member
וקראתי את המסר שלך..../images/Emo8.gif

את ממש ממש ממש בנאדם מתוק
ואני רצני בקשר למה שאמרתי

bryan

New member
אני אוהב את

השיר של ריטה "שביל הבריחה" בגרסא של הופעה חיה. שיר מדהים שהביצוע בהופעה חיה ביחד עם הזמר מספר 1 רמי קליינשטיין יותר טוב מהביצוע המקורי

Golden apple

New member
בריאן../images/Emo6.gif

"חמצן" תקליט ענק !שדרך אגב, שיר הנושא שנקרא גם הוא חמצן מן הסתם.. מדהיםם!!! וברוכים הבאים!
אני מקווה שתהנו מהשהייה פה...

חיה 36

New member
אני חיה לי מיום ליום../images/Emo13.gif

חייבת לציין חולה על כל השירים שלה... אבל בתור פרסיה מקורית אני מאוד אוהבת שהיא שרה שירים בפרסית..... היא פשוט מראה כמה שהיא שומרת על המסורת של העדה שלה....

אז ככה בנוגע לשירים ../images/Emo168.gif

חשבתי על זה..ואומנם אמרתי שאני אוהבת את כל השירים שלה. לרגע שכחתי <לא יודעת איך זה קרה ששכחתי
שהדיסק החדש שלה "חמצן" אצלי! > טוב נו זה קורה..ונזכרתי שאולי כן יש שיר מסויים שאני אוהבת יש לה שיר שנקרא "כשהכל יתבהר זה שיר שאני מאוד אוהבת. תאמינו או לא אני "חורשת" על הדיסק שלה בלי הפסקה יש. לחדר כושר אני לוקחת רק אותו ולא דיסק אחר
אז זהו זה בנוגע לשירים שלה

אומנם בין התמונה לכתוב

אין שום קשר אבל שיהיה...
וד"א באחד מן המשפטים נכנסה המילה "יש" אין לי שמץ של מושג למה היא שם אז לא להתייחס אליה.. תודה

Golden apple

New member
אז ככה....

מ"חמצן" (שאיך לא נמצא גם אצלי
) אני הכי אוהב את "יום חדש" שיר מהמם

Golden apple

New member
האמת, שבפרסית עוד לא שמעתי אותה!

חיה תעדכני אותנו מידי פעם, על הצד הזה שבקריירה שלה....

חיה 36

New member
מה ? לא שמעת את ריטה שרה בפרסית?

אין הופעה שלה שהיא לא שרה בפרסית,, היא תמיד מרימה את כל הקהל לקראת הסוף עם שיר אחד לפחות,,, !!! לעדכן בכייף

../images/Emo49.gif../images/Emo50.gifהשיר שלי הוא חמצן

היי מה קורה רויה המדהימה?? אני מקוה שתקבלו אותי כאן למרות שאני לא ממוחית בקשר לריטה הייתי ב2 הופעות שלה ביחד עם רמי היה כייף לילה טוב אנשים

AmitJ

New member
כמו בתמונה

מ-"ימי התום" - טקסט מקסים, לחן כובש ועיבוד אימתני (בנצי גפני על הבאס נותן לו בשמיניות כמו גדול)

Golden apple

New member
דיסקוגרפיה../images/Emo91.gif

אלבומים - חמצן הליקון 2003 -Time For Peace הליקון 2000 -תפתח חלון הליקון 1999 -אהבה גדולה כנען 1994 - ימי התום הליקון 1988 -Breaking Those Walls 1987 -ריטה הליקון 1986 אוספים -תחנות בזמן מיוחדים -הערב מחזמר - המופע המשותף (רמי וריטה) אלובומים בהם השתתפה -ביום של הפצצה הליקון 1986 - מקסימום אתניקס - אוסף הלהיטים Helicon Records 2000 - האוסף Helicon Records 1996

../images/Emo41.gifעטוף ברחמים../images/Emo70.gif

נזכרתי בשיר הזה בתוכנית האחרונה של לנ"ל.. שיר ענק

Golden apple

New member
אני דווקא חושב , שבתוכנית

שירי (אם אני לא טועה) הרסה אותו
השיר איבד את הייחוד של ריטה, וסתם נשמע שיר פופי פשוט... כמו המתחרה שביצעה אותו....
לעומת נינט, שבדומה לריטה נותנת ייחוד לשיר ורגש.
אבל עדיין ריטה יש רק אחת
(אבל אני בהחלט רואה בנינט פוטנציאל ענק לעתיד
)

איזו התקלה ../images/Emo122.gif רק אחד?

אהבתי את חמצן השיר והאלבום. אבל השיר שאני הכי אוהבת ושעושה לי את זה תמיד "ואני רק רציתי לשיר" לא יודעת אם ככה קוראים לשיר אבל ככה הוא מתחיל.

shirush17

New member
התשובה לשאלתך../images/Emo9.gif

אני חושבת שקוראים לשיר "רגע פרטי"... ואני רק רציתי לשיר.. לעמוד מול מראה בעיניים עצומות.. לקרב תפוח עץ , אל שפתיים אדומות.. ולשיר...

למעלה