משהו חדש עפ פארסקייפ ?!

Chakotay

New member
משהו חדש עפ פארסקייפ ?!

בזמן האחרון ראיתי שוב את כל פארסקייפ וכל כך בא לי משהו חדש ! אבל כל כך ! לא מצאתי שום חדשות ברשת על איזשהו תיכנון, אפילו לא לעתיד הרחוק...מישהו יודע משהו ?

aerynsun

New member
יאללה, בוא נעשה כולנו מרטון

אצל ספארקי בבית, יש לו מסך גדול ואפשר לראות בכיף.
חח סתם ספארקי

dixie chick

New member
אגב ספארקי הוא ירושלמי לא?

אני לא נוסעת עד ירושלים בשביל מסך גדול, אני בטוחה שיש כאלה גם איפשהוא באיזור המרכז...

sprqy

New member
קלאודיה חזרה!

כן קלאודיה חזרה מפריס לאחר שבועיים קשים של חזרה לכושר על מנת לעמוד בציפיות ממנה בארץ הקודש
כולם מוזמנים כמובן אם תאורגן איזו הקרנה - ודיקסי כדאי לבא, מקרן כמו קלאודיה לא ראית בחיים שלך! אני סופסוף הולך לראות את הDVD של הפיסקיפרס וורס שקניתי! ראיתי רק פעם אחת שזה שודר!!! לא יאומן...

Chakotay

New member
עשיתם פה פעם באמת מפגש פורום ?

נשמע נחמד דווקא, אני לא מכיר אישית עוד אדם שאוהב פארסקייפ \:

aerynsun

New member
אני

ההתחלה אכן מדהימה, אחר כך זה נעשה לי די צפוי. LOST הפרקים האחרונים היו נהדרים , שני הפרקים עברו לי כמו 5 דק'ות. כל כך נהנתי.

dixie chick

New member
לא לגלות לי!!!

אני הפסקתי בפרק 16 כי הגעתי לאותם פרקים כמו בארה"ב והחלטתי לחכות לסוף ולראות הכל בבת אחת, עכשו אני אוריד ואסיים את הכל הירוס מדהים מדהים מדהים! עד פרק 10 נע בעצלתיים אבל נתן גז ישר מפרק 11 ונהיה וואו רציני, זהו אני שם...

FredScarran

New member
הירוס ענקית

איזו סדרה אדירה... אני כבר לא יכולה לחכות עד לעונה הבאה... אני מקווה שהם יתחילו מוקדם. אפשר לפתוח שרשור ספקולציות על העונה הבאה או שזה לא הזמן והמקום?

aerynsun

New member
בקשר להירוז ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

הפרקים האחרונים לא איכזבו אתכם? כל ארבעת או חמשת הפרקים האחרונים שאנחנו כבר יודעים מה יקרה בעתיד היו כל כך צפויים ומשמעממים. ידעתי מה הולך לקרוא ו...פשוט לא נהנתי. הדבר היחידי שנהנתי בסוף הפרק האחרון זה שפיטר עף עם אח שלו לשמיים ושניהם התפוצצו (או שלא...בטח הם יהיו בעונה הבאה נראה לי) אבל אהבתי זה היה קצת מרענן. מקווה שהעונה הבאה תהייה קצת יותר מעניינת וכמובן שהירו הוא הדמות האהובה עלי . איזה חמוד שהוא וכל כך אנושי. מעניין מה הולך להיות עם זה בעונה הבאה.

dixie chick

New member
הדמות האהובה עלי היא פיטר

ודוקא הירו שיעמם אותי בסוף... כי הוא מדבר יותר מדי... אבל אולי זה רק אני כי אני יודעת שהרבה אנשים אהבו אותו מאוד. אני פשוט אוהבת את פיטר ואת הדמות שלו והכוחות שלו גם סופניים...
פרק 19 אהבתי מאוד איך שמחיים את פיטר והכל מתחיל להתחבר סוף סוף, אבל הסוף (מאז ועד 23) היה קצת פחות מרגש, כולל הסיום עם שניהם עפים שבו אתה שואל את עצמך למה פיטר לא היה יכול לעשות את זה לבד? כאילו בסדר המפיק ענה שזה כי הוא היה מרוכז בכוח הגרעיני שלו אבל באמת... לא יודעת אם הם מתו, וגם... לדעתי שני השחקנים חתמו לעונה הבאה

FredScarran

New member
פיטר וניית'ן ../images/Emo58.gif

פיטר לא יכול היה לעוף כי כשהוא מתחיל להיות גרעיני, בגלל שהוא עוד לא יודע להשתמש בכוח שלו, הוא לא מסוגל לעשות שום דבר אחר. בגלל זה גם קלייר לא רצתה להרוג אותו, כי אם היא הייתה הורגת אותו אי אפשר היה להחזיר אותו לחיים, כי הוא מיד היה מתפוצץ. פיטר לא מת מהפיצוץ, ככל הנראה, כי הוא לא כל כך יכול למות. לגבי ניית'ן, לדעתי, או שהוא עזב את פיטר באוויר וברח משם, או שבגלל שפיטר ספג את הכוח של ניקי, הוא יתחיל לראות את ניית'ן במראות בעונה הבאה... נראה לי ממש ממש ממש לא סביר שמישהו מהם מת. אהבתי את פיטר והירו, אבל הכי הכי את ניקי\ג'סיקה, היא הורגת אותי מצחוק - "Hey, didn't I throw you out of a window?...
"

dixie chick

New member
הכוח של ניקי

הוא לא "לצבור אישיות" שונות הכוח שלה הוא חוזק על אנושי היא פשוט יודעת בהתחלה להשתמש בו רק דרך ה"פיצול אישיות" שלה, כמו שבהתחלה הצייר יכול היה לצייר את העתיד רק כשהוא מסומם על הרואין...
גם רואים שבסוף העונה היא "מתאחדת" עם ג'סיקה ומשתמשת בכוח שלה על סיילר בפרק האחרון כ"ניקי". זה כי היא למדה סוף סוף איך להפעיל את הכוח שלה. אפילו פיטר משתמש בכוח שלה להרביץ לסיילר ככה שהוא לקח ממנה את הכוח שלה- החוזק העל אנושי, אין לו שמה עוד אישיות... בקשר לריפוי של נת'ן אני אישית חושבת שהם יביאו משהו OUT OF THE BLUE ולא ישתמשו בשום רמזים מהעונה הזאת (מישהו חדש שיכול לרפא, דם של פיטר, דם של קלייר, משהו בסגנון הזה...)

FredScarran

New member
חשבתי ככה גם בהתחלה אבל

מאחר והקעקוע של ג'סיקה מופיע בכל פעם שהיא משתלטת, הנחתי שמדובר במשהו אחר... בפעם האחרונה שבדקתי, לאנשים עם פיצול אישיות אין קעקועים שמופיעים ונעלמים בהתאם לאישיות הנוכחית
למרות שזה היה יכול להיות מגניב. ובסוף העונה היא לא ממש מתאחדת איתה, אלא היא מגלה שהכוח נמצא בתוכה והיא לא צריכה להפוך להיות ג'סיקה. לינדרמן פונה לג'סיקה ומבקש ממנה להקריב את די.אל., וניקי "מתגברת" על ג'סיקה. אח"כ כשקנדס מתחזה לג'סיקה, ניקי רואה את ג'סיקה במראה והיא אומרת לה שזאת לא היא ושתילחם בה כי יש לה את הכוח. לגבי פיטר - זה שהוא לקח ממנה את הכוח לא אומר שהוא לא קיבל עוד "הפתעות", בניגוד לסיילר, פיטר לא יודע להשתמש בכל כוח שהוא מקבל על ההתחלה בצורה הטובה ביותר. הוא צריך ללמוד לאט לאט... בכלל, אני חושבת שיש הרבה מאוד קווים מקבילים בין פיטר וניקי, וכל עניין האח\ות הרע\ה הוא רק חלק מזה.

dixie chick

New member
זה איזה "קיק" קטן זה לא התכונה שלה

ה"רונה" הזאת מופיעה במגוון צורות בכל הסדרה כמעין קו מקשר בין האנשים האלה, לדעתי זאת הסיבה שהוא מופיע גם על ג'סיקה (כי ג'סיקה מחוברת לכוח שלה וניקי בהתחלה לא) היא מגלה גם שהיא יכולה להשתלט על ג'סיקה, זה הגיוני מאוד בעיני ולסיום לא זאת תאוריה יותר מדי FAR FETCHED בשבילי, זה לא הכוח שלה וזה לא מה שפיטר קיבל ממנה מגוון תאוריות אחרות שיכולות לעבוד ולעבוד טוב: לינדרמן עדיין חי או שמצילים אותו והוא מציל את ניית'ן פיטר יכול לרפא את נית'ן כמו שהירו יכול להזיז גם את אנדו בחלל ובזמן (הוא יכול שהכוח שלו ישפיע גם על מישהו שהוא נוגע בו) פיטר מצליח להשתלט על תעופה ברגע האחרון ומפציר בניית'ן לברוח כי הוא כבר יכול לעוף לבד- נית'ן בורח ושורד

nick fury

New member
זה אולי הזמן, אבל ממש לא המקום

למקום קוראים במקרה "פורום גיבורים".

dixie chick

New member
אפשר ולסמן כ../images/Emo32.gif בגלל שזה לא קשור ישירות

לנושאי הפורום שלנו אז אפשר או לנצל"ש שרשור אחר או להמשיך כאן כאוף ובאמת יש פורום להירוס! גם אני בדיוק גיליתי! 1653 מספרו!

למעלה