משהו חמוד ששלחו לי במייל על פייסבוק

משהו חמוד ששלחו לי במייל על פייסבוק ../images/Emo70.gif

דברים שגברים חייבים לדעת על פייסבוק - כללים מנחים להתמודדות אפקטיבית עם התופעה . ..
1. ברוך הבא לפייסבוק, המקום בו כולם יפים וכולן פצצות . 2. שמת בפרופיל תמונה שלך עם תחתונים, מרוח בשמן אחרי שעשית שכיבות סמיכה.. אז זהו שאתה הומו . 3. כוסית רוצה להוסיף אותך כחבר אבל לא אישרת אותה כי לא זכור לך שאתם מכירים.. ראה סעיף 2. 4. יקירתי, אין לך תמונת פרופיל.. זה או שאת פצצה מטורפת שלא בא לה שיציקו לה, או שאת ממש אבל ממש עקומה. לרוב את מהסוג השני.. 5. הוספת לפרופיל שלך תמונות מלפני כמה שנים, סביר להניח שזה לא יקל על ההתקרחות הקשה שאתה עובר . 6. לפי פייסבוק, אתה אמור להסתובב בחוף הים ולראות מאות בחורות משתכשכות במים ודופקות פוזות למצלמה .. 7. לבחורה יש 2 שמות משפחה, זה לא אומר שהיא אירופאית.. היא נשואה . 8. חוכמה גדולה להצטלם ליד טיגריס מסומם למוות בתאילנד. אבל להפוך את התמונה לתמונת פרופיל שלך כאילו אתה אינדיאנה ג'ונס.. נו באמת .. 9. באמא ש'ך תפסיק להציק לי עם הערפדים המטומטמים האלה!! 10 . אף אחד לא יודע שתכל'ס כל מה שאתה עושה ב"אינבוקס" זה להתכתב עם החבר'ה שלך בנוגע לכוסית החדשה שצרפת לחברים שלך. תדאג שהיא תכתוב לך על הקיר, שכולם יראו !! 11. יש לך יותר מ-150 חברים , אין מצב שכולם שולחים לך בקשות אז אל תזיין ת'מח.. "כולם שולחים לי.. אני בקושי יושב על זה".. אז אין לך חיים בקטנה !! 12 .אחוז ניכר מהבחורות בחשבון שלך עם בגד ים.. אוהבים אותך גבר!! 13 . אחוז ניכר מהבחורים בחשבון שלך עם בגד ים.. אל תתפלא שלא אישרתי אותך למרות שהיינו יחד בצבא. זה אגב מסביר למה אף פעם לא באת להתקלח עם כולם.. 14 . זה לא בושה להתחיל עם מישהי בפייסבוק, רק תוודא לפני שהיא לא חברה של מישהי שכבר היית איתה.... תקדים תרופה . 15 . אחי, אל תשלח לי חיבוק, נשיקה או כל דבר שקשור לדובוני איכפת לי. בא לך לראות מה המצב, שלח הודעה . 16 . אחותך אצלי בפייסבוק כי אני מכיר אותה דרכך.. וזה שרשום שאנחנו "הוקט-אפ" התכוונתי בקטע רגשי עמוק.. כמו משפחה אנחנו אח שלי!! אגב, היא זרקה כבר את ההוא ..? 17 . אגב בנוגע ל"הוקט-אפ", ממציא התוכנה רצה לחסוך לנו את הודעת "אתה רואה את זאת.. זיינתי אותה", אז תהיה בן אדם ואם הן שואלות תגיד שהכוונה היא שהיה בינינו חיבור מיוחד . . 18אתה לא באמת זוכר מאיפה אתם מכירים אבל לא ממש בא לך להתחיל לחפור, בשביל זה בדיוק המציאו את"יו מט ראנדומלי" . 19. שים לב אילו תמונות שאתה מופיע בהן שולחים לך החברים.. תמונה אחת עם השמנה ההיא שנישקת כשהיית שיכור מת בחו"ל ואתה שרוף !! 20. הכנסת חבר חדש לפייסבוק מקבילה לשיטת הפרמידה.. יש מישהו שאתה מכיר אבל אין לך ממש זין לראות אותו בחשבון שלך, שניה לפני שאתה מבטל את הבקשה תן מבט ברשימת החברים שלו. יש מצב שהיא תפתח לך "דלתות " חדשות.. 21. הבנתי שאתה יחצן.. בחיאת דינאק תפסיק לשלוח לי הזמנות לליין הישראלי בראשון, האלקטרוני בשלישי או ההופעה של חווה אלברשטיין במוצ"ש . 22. חומד, שמת תמונות שלך מהחתונה. אווו.. איזה יופי בשבילכם. למה נראה לך שאני צריך אותך אצלי בפייסבוק?! אז מה אם היינו יחד מהגן . תגידי, אחותך התחתנה כבר..? 23. שמת תמונה שלך במדים, ואתה לא במילואים.. התבלבלת גבר.. מקושרים זה בלינק הבא שמאלה .. 24. אתה חושב כל היום על תמונות פרופיל מגניבות שאתה חייב לצלם.. אז זהו שאתה מכור !! 25. אל תבנה על זה שמחר בבוקר אחרי ההאנג אובר תזכור את השם של ההיא מהבר ותמצא אותה בפייסבוק.. קח ת'טלפון שלה, אל תצא פקק!! 26. לחבר שלך יש תמונה של פצצה מלונדון עם בגדים מינימאליים בפוזה פורנוגרפית למרות שהטיסה היחידה שהוא עשה היא מעל שמי ישראל, אהאה.. ברור שהיא אמיתית.. היא גם הולכת להתגייר בשבילו לא ??!! 27. מורן אטיאס אישרה אותך למרות שחוץ מבפנטזיות שלך מעולם לא הכרתם.. בטוח שזה באמת החשבון שלה!! תיכף היא גם תשלח לך את המסנג'ר שלה ואחרי שתקסים אותה בטח גם תצאו .. 28. דודו זר האמיתי מנגד בטוח יאשר אותך!! כבוד גדול .. 29. בכל חשבון יש את הנודניק הזה שכל היום שולח לך להצטרף לכל מיני שטויות, מצייר ציורים ושולח סרטים .. שמישהו יוריד לו כאפה!! נודניק זה ... 30. מה לא עשית,איך לא הצטלמת.. מרחוק , רק פנים, עם הגב, בחושך .. כאילו מה.. לא חשבת שנקלוט שאת בחורינה ?? 31 . אמא שלך פתחה חשבון בפייסבוק.. דבר איתה, משהו רע קורה בינה לבין אבא שלך. ..

למעלה