משהו מוזר קורה בתרשימים של

מצב
הנושא נעול.

Guest31

New member
אפשר לבטל

בטח יש הרבה אנשים שנגד
צמצום קו 31 כי הקו הזה צריך לעבוד בלילה. א. עובר דרך ביצרון וגם דרך תחנה מרכזית חדשה/ישנה ב. נותן גישה לגבעתים מהכרמלית או חזרה ג. יש לו תפוסה טובה.
אפשר לבטל
את קו 31 שכן הנוסעים יכולים לקבל כרטיס מעבר מקו 23 שתדירותו גבוהה יותר ולעבור לקו 30 בלה גוארדיה. בשעה 20:00 שקו 23 מפסיק את השירות קו 30 יעבור בגבעתיים.

hai001

New member
אושרי, אולי אתה חושב שקל לעשות

אפשר לבטל
את קו 31 שכן הנוסעים יכולים לקבל כרטיס מעבר מקו 23 שתדירותו גבוהה יותר ולעבור לקו 30 בלה גוארדיה. בשעה 20:00 שקו 23 מפסיק את השירות קו 30 יעבור בגבעתיים.
לעשות קו אוטובוס עם מסלול נסיעה, אפילו כל קו חדש של דן צריך לקבל אישורים ממשרד התחבורה . למרות שאתה מציע להם מסלולים על הקו 33 הזה שהם בכלל לא חייבים להחזיר אותו לפעליות אם אין הרבה ביקוש.

oshri5917

New member
תגובה ליובל

לעשות קו אוטובוס עם מסלול נסיעה, אפילו כל קו חדש של דן צריך לקבל אישורים ממשרד התחבורה . למרות שאתה מציע להם מסלולים על הקו 33 הזה שהם בכלל לא חייבים להחזיר אותו לפעליות אם אין הרבה ביקוש.
תגובה ליובל
לא אמרתי שזה כזה קל ופשוט להחזיר קו כמו קו33 לשירות ובטח לא אמרתי לדן תחזירו כבר לשירות אני אם לא יהיו מינימום 59 חתימות אני לא שולח לדן את הדף עם החתימות תהיה רגועה

barak67

New member
ואני לא רגוע

תגובה ליובל
לא אמרתי שזה כזה קל ופשוט להחזיר קו כמו קו33 לשירות ובטח לא אמרתי לדן תחזירו כבר לשירות אני אם לא יהיו מינימום 59 חתימות אני לא שולח לדן את הדף עם החתימות תהיה רגועה
ואני לא רגוע
לא אמרת לי שתפסיק כבר עם הקו הנאלח הזה ? (כן אני יודע לא בגלל שפתאום אתה נגד אלא שנמאס לך כבר ) אז אני רואה שחזרת לזה במלוא המרץ ,מה קרה נזכרת שוב ?עברת ליד תחנה של קו 33 ועוד לא הורידו את השלט?

אוהד11

New member
אושרי, איזה מזל יש לך שכל פעם יש לך

ואני לא רגוע
לא אמרת לי שתפסיק כבר עם הקו הנאלח הזה ? (כן אני יודע לא בגלל שפתאום אתה נגד אלא שנמאס לך כבר ) אז אני רואה שחזרת לזה במלוא המרץ ,מה קרה נזכרת שוב ?עברת ליד תחנה של קו 33 ועוד לא הורידו את השלט?
משהו חדש לטפל זו. פעם זו החיאתה של התחנה המרכזית הישנה, פעם החיאתו של קו 33, עכשיו קו 31, ומה הלאה ? אל תשתדל אפילו להגיב על הודעה זו

hai001

New member
תגיד אושרי

משהו חדש לטפל זו. פעם זו החיאתה של התחנה המרכזית הישנה, פעם החיאתו של קו 33, עכשיו קו 31, ומה הלאה ? אל תשתדל אפילו להגיב על הודעה זו
תגיד אושרי
מה יצא לך מהמשפט הזה "יש לסגור את התחנה מרכזית החדשה ומהר" אתה מאיים על מישהו שאתה אומר "מהר" או כמו שרשמת לי בזמנו "צריכים להחזיר את קו 33 ומהר" למה? "כי אין גישה להיכל ספורט מהכרמלית" למי אכפת שאין גישה כבר להיכל ספורט ליגאל אלון לאף לא מפריע שכבר אין גישה לשם. נו באמת אושרי מתי תבין שמה שהיה היה. זה כבר לא חזור להיות כמו פעם.

oshri5917

New member
יובל חי שלח לי מסר ואני אסביר לך

תגיד אושרי
מה יצא לך מהמשפט הזה "יש לסגור את התחנה מרכזית החדשה ומהר" אתה מאיים על מישהו שאתה אומר "מהר" או כמו שרשמת לי בזמנו "צריכים להחזיר את קו 33 ומהר" למה? "כי אין גישה להיכל ספורט מהכרמלית" למי אכפת שאין גישה כבר להיכל ספורט ליגאל אלון לאף לא מפריע שכבר אין גישה לשם. נו באמת אושרי מתי תבין שמה שהיה היה. זה כבר לא חזור להיות כמו פעם.
כי אני לא רוצה לריב בפורום עם משתמשים אחרים

barak67

New member
אושרי ../images/Emo91.gif ../images/Emo59.gif

כי אני לא רוצה לריב בפורום עם משתמשים אחרים
אושרי

תפנה לתפוז תבקש לפתוח פורום חדש "פורום קו 33 והתחנה הישנה" בהנהלת oshri5917 ואוריליו מה דעתך?

hai001

New member
חבל על הפורום הזה כי ממלא

אושרי

תפנה לתפוז תבקש לפתוח פורום חדש "פורום קו 33 והתחנה הישנה" בהנהלת oshri5917 ואוריליו מה דעתך?
יהיה לפורום תפוסה של קו 33 ואז יסגרו את הפורום. לא יהיה תנועה בו.

barak67

New member
אם יבטלו אז נבקש להחזיר!!!

יהיה לפורום תפוסה של קו 33 ואז יסגרו את הפורום. לא יהיה תנועה בו.
ואז החתימה של אושרי תתארך עוד קצת "החזירו את פורום קו 33"

hai001

New member
חחחחח אולי צריכים לקרוא לפורום

ואז החתימה של אושרי תתארך עוד קצת "החזירו את פורום קו 33"
"פורום קו 33 והתחנה הישנה להאריך את קו 32 לרכבת מרכז"

barak67

New member
לא .זה ארוך מידי

"פורום קו 33 והתחנה הישנה להאריך את קו 32 לרכבת מרכז"
לא .זה ארוך מידי
פורום קו 33 והתחנה הישנה. זה בהחלט מספיק , אם כי מטרת הפורום תהיה: להאריך את קו 32 לרכבת מרכז! להאריך את קו 6 פנימי בת ים לקניון איילון! להוסיף 6000 עד 10000 מכונות למצבת האוטובוסים שהם רק 1200 ולשם כך יש להחזיר את סדרות 36XX 37XX 38XX להוסיף להם רמפה ושילוט גלגלת ומנוע בתקן יורו 3! להחזיר את קו 292 לערבים! לגרוט את המארסים כי הם דרעק !ביחד עם כל סדרה 24XX לשלוח את קווים לג'נין שהם יסבלו! לסגור את הצחנה מרכזית ושתשמש מרכז גמילה מסמים! להחזיר כמובן את קו 33 ולהאריך אותו לתחנה הישנה ולהחזיר גם אותה! בטח שכחתי כמה אבל בתור התחלה זה מספיק!

hai001

New member
נפלתי מצחוק על הרצפה

לא .זה ארוך מידי
פורום קו 33 והתחנה הישנה. זה בהחלט מספיק , אם כי מטרת הפורום תהיה: להאריך את קו 32 לרכבת מרכז! להאריך את קו 6 פנימי בת ים לקניון איילון! להוסיף 6000 עד 10000 מכונות למצבת האוטובוסים שהם רק 1200 ולשם כך יש להחזיר את סדרות 36XX 37XX 38XX להוסיף להם רמפה ושילוט גלגלת ומנוע בתקן יורו 3! להחזיר את קו 292 לערבים! לגרוט את המארסים כי הם דרעק !ביחד עם כל סדרה 24XX לשלוח את קווים לג'נין שהם יסבלו! לסגור את הצחנה מרכזית ושתשמש מרכז גמילה מסמים! להחזיר כמובן את קו 33 ולהאריך אותו לתחנה הישנה ולהחזיר גם אותה! בטח שכחתי כמה אבל בתור התחלה זה מספיק!
נפלתי מצחוק על הרצפה
כן אבל אם מישהו יבוא להתסכל על הפורום מה הוא יגיד לעצמו איזה קווים אלו בכלל לאן הם מגיעים למה יש פורום כזה על קווים שכבר עשו שלהם הרי יש כבר פורום תח"צ. תפוז גם לא תבין מה זה הפורום המוזר הזה. בקושי אנשים יכנסו אליו

אורי404

New member
וגם הארכות של קווי בת ים-תל אביב,

לא .זה ארוך מידי
כמו 40/42 לרמת גן או גבעתים. ולא לשכוח את קו 91... איזה צחוקים
ברק, עם השנינות והצחוקים שלך, אתה בהחלט יכול להתארח ב"משחק מכור"

hai001

New member
אה וגם קו 222 הריק מאדם

אה וגם קו 222 הריק מאדם
צריכים להחזיר אותו כדי ששרת האוויר ולא את הנוסעים חחחחחחחח.

אורי404

New member
ובקומונה או הפורום של קו 33, יהיו

אה וגם קו 222 הריק מאדם
צריכים להחזיר אותו כדי ששרת האוויר ולא את הנוסעים חחחחחחחח.
ובקומונה או הפורום של קו 33, יהיו
בפעם המאתים ומשהו הודעות לגבי איזה אוטובוסים של דן היו חצי מרופדים ואיזה לא היו מרופדים בכלל...

barak67

New member
אל תגזים בכ"ז לא המצאתי את זה לבד..

ושכחתי באמת שצריך לרפד את 37XX לשים אותם קו 91 וכמובן להחזיר אותו קודם מקווים ולהאריך אותו לרידינג....

אורי404

New member
וגם גלריות של תחנות מרכזיות ישנות,

ושכחתי באמת שצריך לרפד את 37XX לשים אותם קו 91 וכמובן להחזיר אותו קודם מקווים ולהאריך אותו לרידינג....
וגם גלריות של תחנות מרכזיות ישנות,
כמו: כפר סבא ובאר שבע, אשר אשרי כתב שהן תחנות יפות ושלא צריך להרוס את התחנה בבאר שבע...

מצב
הנושא נעול.
למעלה