משהו מיוחד

nemetz

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

nemetz

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

nemetz

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

nemetz

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

וואו....../images/Emo70.gif

תודה
היית בהופעה הזו...
הלוואי שהייתי יכולה להיות בהופעה של המכשפות....
וההופעה הזו....בכלל...
תודה

nemetz

New member
ב 1995...

אני הייתי בן שמונה
ככה שלא יצא לי (לצערי הרב). אבל הייתי ילד אלטרנטיבי!! כשכולם שמעו אקווה (כן, היתה להקה כזאת פעם), בקסטריט בויז, ווסטלייף ובריטני איכס אני שמעתי נירוונה, אלניס מוריסט וזקני צפת. וכן, סבלתי הרבה. אבל אחותי הגדולה (למה אני מזכיר אותה בכל הודעה שניה?!?) הייתה בהופעות שלהם
. היא גם הייתה בהופעות של הדיסק בכורה שלה דנה
בכלל זאת הייתה תקופה מדהימה לרוק בארץ, אני ממש מצטער שלא נולדתי עשר שנים קודם..

אהה חחח

אני גם מצטערת שלא נולדתי 10 שנים קודם...הפסדתי את השנים הטובות ההן...וגם הופעות של המכשפות, שזה ממש מעציב אותי

מילי17

New member
תודה רבהרבה../images/Emo99.gif

אני יודעת כמה השקעה זה. תמונות מקסימות. דנה
, המכשפות
מי צריך יותר? בהצלחה בגיוס, ואל תשכח לבקר

A t z a

New member
פשש איזו השקעה../images/Emo9.gif../images/Emo80.gif

תודה רבה!!!
הן נורא קטנות פה

keren 123

New member
אעאע../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifכל הכבוד../images/Emo3.gif!

הן ניראות פה ממש קטנות
, אבל מהממות

תודההההההההההההה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

דנה עם חשמלית
זאת פשוט נוסטלגיה! ממש תודההה
וואו דנה מדהימהההה!!

למעלה