משהו מצחיק (
) אבל עדין-למחשבה

משהו מצחיק (../images/Emo6.gif) אבל עדין-למחשבה../images/Emo22.gif

בהנחה שיש לאמאבא ילדים מועדפים איך זה הולך במשפחה חדורית?

מה הולך? לאן הולך ? ../images/Emo13.gif

כאילו , באמת מועדפים? מה זה ילד עדיפויי? אני אין לי תשובה בשבילך....

../images/Emo6.gif רוצה לדבר על זה? ../images/Emo6.gif

אני דווקא לקחתי את הרעיון מהודעה מומלצת בשער
מפורום "הורים למתבגרים" מהכתבה שנתת (לא קראתי את כולה, יש גבול לעיניים שלי. אבל אם אצטרך לקרוא בכדי להיות בעיניים אקרא גם אקרא) ראיתי כמה משפטים נבחרים. הכתבה נראית כמו סיקור של עוד אחת מהבהלות המוגזמות הזאת. -כן, גם אני מכור לקפה באריזה הרמטית מה השטויות האלה?! אז יש לך ילד מועדף, אז...??? אני לא מבין למה על כל שטות רצים לפסיכולוגית, לפעמים אנשים לא חושבים או שלפעמים אנשים במצוקה מחפשים תשובות שאם הם יחפרו, לא כ"כ עמוק בעצמם הם ימצאו. הכתבה גם מעוטרת בכותרות מפוצצות "לישון עם האויב". בחיית ראבאק! (אני לא מאמין שכתבתי את זה אבל כתבתי) סה"כ ילד שלכם! אז אולי אתם קשורים אליו יותר מלילד אחר "גילי (שם בדוי) מעדיפה את ילדה בן ה4" על אנשים שכאלה אני באמת מרחם....

טוב , גם אני

קראתי רק בין השיטין , סליחה , בין השורות
ובאמת לקחתי את הלינק למאמר מדיון בפורום הורים למתבגרים , כשנכנסתי לפרסם את הפורום הזה שלנו ולהזמין לכאן עוד נפשות פועלות.
וחשבתי לעצמי , אופס , צירוף מקרים
אבל מי שיכול להעיד על יחס/חוסר יחס מועדף (אם יש כזה באופן קיצוני ומתמשך לאורך זמן ) , זה רק הילדים עצמם אני חושבת. ולא , לא הייתי שולחת אף אחד לפסיכולוג לצורך זה.

סליחה שאני נדחפת אבל..../images/Emo67.gif

לדעתי לחד הורים אין את הזמן או הזכות להחליט על ילדים מועודפים או לא כולם אצלי כל כך מושקעים אישית..שאין אחד אהוב יותר מהשני. לדעתי החד הוריים כל כך עסוקים בלתת לילדים את הכל ומכל שיצאו עם המון אהבה לעולם האכזר..שפוט אין את הזמן להחליט מי ומה מעודף ולמה... וחוץ מזה לדעתי גם מי שיעשה זאת כחד הורי זה ממש פשע גם ככה הילדים האלה עוברים חיים לא פשוטים. דרדסית

למעלה