משהו על כל התחום הזה

משהו על כל התחום הזה

התחום הזה מזכיר לי את תחום הרפואה,המשפט ועוד מספר מקצועות שנועדו לעזרת הזולת.לומדים למען מטרה נעלה אך כשעובדים בזה, בשביל בעלי המקצוע אתה עוד:"תיק/כסף. והמטרה באמת לעזור נשכחת. מקווה שטועה בחשיבה הזו.

יש משהו בדבריך..

אני משער שיש כאלה שחושבים שזה אחלה ג'וב... עובדים מעט שעות.. בזמנך. ומקבלים הרבה כסף.. יש גם אחרים שלפני שחושבים לאמן אחרים מאמנים את עצמם.. מאתגרים את עצמם כל הזמן..מתעמתים עם המכשלות שלהם.. כיוון שאיון לפי השקפתי הוא לא תיקון של מה שקורה .. אלא תהליך שנועד ליצור דרך חיים חדשה.. אז מי שלא הולך בה..דומה מאוד למי שיאמר לך "עשה כפי שאני אומר ולא כפי שאני עושה" .. לא באמת תקשיב לאדם כזה.. כמו שאמרתי יש לכאן ולכאן.. עליך למצוא את המאמן המתאים לך.. אור ואהבה

אוריק3

New member
זה נכון. אבל מה פסול בזה?

מאידך ככל שמאמן יהיה טוב יותר הוא יוכל להתפרנס מזה שזה אומר שהוא טוב בזה....נכון?

אוריק3

New member
אריק היקר אני מניח

שאתה אכן מלאך ולכן אין לך צורך במחוות ארציות חומריות..

תודה..

אין לי בעייה עם חומריות. כל אחד שיעשה מה שמתאים לו.. יכול היות שלא הסברתי את הכוונה שלי... ישנם אנשים שפונים לאימון מתוך אגו.. מתוך רצון לנפח אתה חשיבות העצמית.. וכך הם באים גם לאימון.. ושם הם מנסים לומר לשני מה לעשות.. כי זה מגדיל את האגו שלהם.. לעומת זאת יש אנשים שבאים לאימון מתוך ראייה של גדולה של אחרים.. וכל הרצון שלהם באימון הוא להעצים את האדם ממול.. הכסף הוא משני.. הוא רק סימפטום.. אור ואהבה

למעלה