משהו פעם ראה את פרק האיחוד של......

זה לא אותו אחד. את פרק האיחוד הראו

בקשת בשבוע ששידרו את "הישרדות 2", והוא שודר בשידורי רשת בשעה 1 ומשהו בלילה. אם לה היה לי EPG (לוח משדרים דיגיטלי) בחיים לא הייתי עולה על זה (זה היה שיבוץ של הרגע האחרון ולא שוחרר מידע ללוחות המשדרים של העיתונים)

the engineer

New member
זהו בגלל זה העלתי את זה

כי אני סתם במקרה בלילה זיפזפתי בערוצים וראיתי רק שזה נגמר!!!
איזה חוצפה לא הודיעו על זה כלום!!! וגם לא שידרו את זה פעם נוספת בשעה נורמלית עם פרסום!! לא חשבתי שיש אשכרה משהו שידע על קיום הפרק

מילאן

New member
דווקא כן

אני קראתי על זה באותו יום ב"פנאי פלוס", בקטן בעמודים האחרונים.

hillly377

New member
יש מצב ש...

ישדרו את פרק האיחוד ביום ראשון הקרוב בשעה 13:00 בצהריים. אין לי מושג אבל זה רק ניחוש. בחודשים האחרונים שידרו כל שבוע בימים ראשון ורביעי פרקים חוזרים של הישרדות 1, אתמול שודר הפרק האחרון בו ריצ´רד מנצח ולכן אני חושבת שביום ראשון הקרוב יכול להיות שהם ישדרו את פרק האיחוד. אבל כמו שציינתי, זה רק השערה, אין לי מושג...

dookieee

New member
דווקא אין מצב.

במקום להמשיך לשדר את העונה הבאה של הישרדות רשת החליטה להחליף את הישרדות בסדרה אחרת החל מיום ראשון הקרוב. אני מאוד אשמח אם מישהו יוכל למצוא את פרק האיחוד להורדה באינטרנט ויתן לינק בפורום.

canimal

New member
פספסתי. איך בכלל הוא ניצח??????

אנשים לא סבלו אותו. אני מבינה שחלק לא רצו להפסיד למישהי בת 21 אבל איך העדיפו את ריצ´רד?

אני חושבת שבסופו של דבר הם הגיעו

למסקנה, הנכונה לדעתי, שהוא שיחק את המשחק הרבה יותר טוב מקלי ושזה מה שבאמת חשוב - זה לא בחירת מלכת הנשף של בית ספר.

למעלה