משהו?!! קטן אני קורא לכל הקהילה של

DANAAJ

New member
משהו?!! קטן אני קורא לכל הקהילה של

ההומואים להגן על לאון ולצאת למלחמה על הזכויות שלו מטבע הדברים אנחנו לא יכולים אבל אתם כן . רק תסתכלו עליו מתי ראיתם אותו מחייך וצוחק לאחרונה? בתחילת התכנית לא היה רגע שהוא לא צחק. מאז שהכיר את לוכדת העץ הוא נעשה פודל חסר אונים...לתשומת לב הקהילה. איפה אתם שותקים...

EMANUELA XD

New member
תעקוב אחרי לאון

לאון בדיכי עמוק וקשה לו ההתמודדות הכל מבולבל עם חוסר שליטה במשחק את זה הוא אמר ולא פעם אחת הנחמדות ושם המשחק שנכנס אליו עיפו אותו עד שבובת לאון נחלשה

עשה טעות ענקית! שפרה דיכאה אותו ולא נותנת לו

לשיר וחשמוח כמו פעם! טוב אבל גם לצבר היה הרבה יותר סיכויים בלעדיה!

3pac היחיד

New member
לאון בתחילת המשחק היה ביתרון מספרי צמוד ליוסי

אבל שפרע דיכאה אותו הוציאה לו את כל שמחת החיים והוא הפך לכלבלב שלה ובעקבות זה הוא הדרדר בסקרים כלומר ליאון הוא אסטרטגיה של שפרע פשוט בחורה רעה אם ליאון היה נשאר עם עינב עכשיו הכול היה נראה אחרת

DANAAJ

New member
ההבדל היחיד שאותה תה תה מעדכנים!!!

מצ`פרים!!! כל הזמן!! את לאון לו וזה מכיון ``שחבריו`` בניגוד לאחיותיה חבריה של שיפרה שהם נילחמים כמונו (היו רוצים)``חבריו`` ש ו ת ק י ם

DANAAJ

New member
ברור שלצבר היה היום יותר כוח פשוט ש

שי ואחכ` הז`יפה רמסו אתו כפי שהיא רומסת את לאון ואיפה כל הקהילה שלו חברים שלו אלק יש שיר ``רק שמור אותי מאוהבי``...

הוא בוחרלהיות איתה כל הזמן ואתמול יוסי

שוב ירד עליו ואמר לו לסתום את הפה ולאון צעק עליו ואמר לו שלא יגיד לו לסתום... ההפך הבנאדם הכי חשוב לו בבית זה שפרה ולא אחרת או אחר...אז חדל קנאה

DANAAJ

New member
תגיד אתה שומע את עצמך...תראה את מה

שקורה באמת ולא את מה שאתה מדמין שיפרה מדכאת אותו אם הוא מעיז לדבר אליה היא מקשיבה לא באוזן אחת ובשניה ממשיכה לסרוג!!ולחשוב שכל העולם נגדה!!זה לא מתאים לאון היה צריך עם עינב ואיתי להיות בגמר לצערו זה כנראה לא יתממש

blur2

New member
אני חייב להגיד משהו בנושא

אין ספק שלאון הוא בנאדם מצחיק ויש לו כשרון, הוא חברותי מאוד והכל. אבל- מי שראינו בכניסה לבית האח הגדול זה לא לאון. זאת מסיכה שלאון שם כדי שכולם יאהבו אותו. זה מה שגרם לי לחשוב שלאון מחצין את עצמו יתר על המידה - רק ליד אנשים שהוא לא מרגיש איתם נוח. - זה הלאון שאתם אוהבים. להגיד שהוא נכנס לדכאון כשהוא עם שיפרה מבחינתי זה לא נכון. הוא פשוט מרגיש בנוח לידה והוא לא צריך לשחק את המשחק לידה. הוא פשוט 'לאון'. זאת דעתי בעניין.. ברור שרובכם לא יסכימו, אבל ככה אני רואה את הדברים

DANAAJ

New member
חייב לענות לך: 1. אתה זוכר שהוא נכנ

נכנס לבית הוא היה כזה חמוד ניגש לכל אחד חיבק אותו וצחק צחוק אמיתי לא חיקוי.@2. אתה זוכר את החודש הראשון עם עינב כשהוא היה ישן איתה. אני לא זוכר שפעם אחת היא אמרה לא אם מי או להיות וראו את זה הוא עוד היה חי. חברה שלי שתהיה בריאה שונאת הומואים בדם!!! אבל למה לאהוב אותו כשהוא היה בחברת אשר... תחשוב בהגיון מרגע שאשר עזב? גברת הרוקמת לעצים לא נתנה לו לצאת לחופשי!! רצה לשיר עם עינב סתמה לא את הפה!! רצה להגיד ואמר איך אשר חסר סתמה לו את הפה!!אתה רוצה שאני אמשיך יש עוד הרבה הרבה ואתה יודע שאני צודק. ואוי ואבוי לקהילה שכזאת אלק חברים!!

אתה צודק חלקית - ואתה גם נופל בנימוקים.

הוא ציין מפורשות שהוא מעוניין בחשיפה ולא בפרס מעבר לכך, שי חייב אותו להכנס למחנה ולהתנגד למחנה שמנגד. שפרה מבטלת את דעתו כאדם עצמאי בכל הזמנות, וכל מחשבה עצמאית שהוא מבטא מקבלת פידבק שלילי. לכן אתה צודק לגבי המסכה, וטועה לגבי השפעתה של שפרה. מדובר במכלול סך הדברים הללו, והדוגמה הברורה ביותר לכך היא שיחתו של לאון עם שפרה וצבר על חיבתו לאשר ועל כך שגרם לאשר לקבל אותו כמו שהוא, ואילו ש"צ ביטלו את דעתו בנושא בפידבק שלילי מאוד.

DANAAJ

New member
עניתה ממש כמוני חברה שלי שונאת

הומואים ולמדה לאהוב אותו. וכן הזכרתי גם את דברי אשר. אבל רק אנחנו דנים בזה ולא ``החברים`` שלו שמאד מצער אני אישית חולה עינב יוסי. אבל אתה יודע משהו זבשתם!!!

דטין

New member
אתה תמים

להכריז על לאון ב"דיכאון ע"י שפרה" כמעט לגמרי סתם קשקוש מניפולטיבי מכוון של מריצי הבובלילים. בקושי הם באמת מתכוונים לזה (או שאני מפרגנת להם יותר מדי..). לאון מראה לצופים(בלי שמץ ל"מצלמות"!באמת כלאון) שהוא אישיות עם רובד רציני ועמוק , חושף רגישות מקסימה ונוגעת ללב , זה רק מוסיף לקשת האישיות שלו. לאון מסוגל גם לקלילות מקסימה וגם לרצינות נבונה, וגם יכולת לא רווחת להיות כן עם עצמו, ולהשתדל להיות אדם הגון למרות אמביציות. זה אך ורק לזכותו!

amit avital

New member
blur2 מילים יפות אבל...

גם בחוץ לאון אמר שהוא תמיד צוחק ומסתדר עם כולם .. זה לאון ,לאון שצוחק ,שמאושר ששר, אבל היא מכניסה אותו לדיכאון.. ביום שישי שלפני שבועיים הוא אמר לה שכשהם מנתחים אנשים כל הזמן הוא נכנס לדיכאון , והיא אמרה לו שמאז השיחה שלהם בסוכה זה החובה שלו לנתח אנשים.. ותשימו לב איך לפעמים שהיא מדברת איתו הוא אדום כמו לא יודע מה

לא נכון

לא אני ולא אתה מכירים את לאון באמת, אבל לי נראה, שהוא דווקא היה עצמו בהתחלה ואז השתנה בהתאם לציפיות של "אמא" שלו, שפרה ו"אבא" שלו, צבר. הוא קיבל מהם תפקיד ונכנס לתפקיד הזה בכל פעם שהיה בחברתם. בלי שפרה הוא לא היה יודע שהוא יכול וצריך להכנס לדיכאון. אולי הוא היה חווה משבר או שניים, כמו שכולם עברו שם בשלב כלשהו של המשחק, אבל פרצופי הדיכאון שלו חרגו מעבר לכל מידה. בנוסף, כל העניין הוא שהבית הזה, על פנורמת מצלמותיו, בדיוק מיועד לאחד כמו לאון, שבעצמו העיד על עצמו שגם בביתו הוא מתנהל כאילו יש עליו מצלמות. ככה שמאיזה משחק שהוא משחק ליד אנשים אחרים כמו שאתה טוען , הוא צריך לצאת בדיוק? ועוד משהו, כל רגע שהוא לא בחברת שיפרה ושות' הוא שמח ועולז, האם זה לא לאון האמיתי? ואיך זה שהוא משחק עם כולם בכדור ואז ברגע שנגמר המשחק, הוא חובר לשפרה ולצבר שיושבים בצד, משקיפים ומנתחים ולפתע פניו משתנים כמו פנטומימאי שמחליף פרצופים מאחורי ידו, הוא מניח את ראשו על ברכה של שפרה ופולט מירמור דיכאוני. לאון האמיתי הוא זה ששר ורוקד ושמח, כי הוא מרגיש שהוא כוכב והוא יודע שהוא נמצא במקום שגם מספק לו את אור הזרקורים. ברגעים בהם הוא עבר לחברת אלה שלטענתך הוא מרגיש נוח איתם, הוא לא רק הפסיק לשיר ולרקוד, הוא גם הפסיק לחייך. אז ההיפך, הוא לא יצא מהתפקיד או מהמסיכה, הוא נכנס לתפקיד - תפקיד הילד הקטן, שנושא עיניים כלות למבוגרים האחראים ומחכה למוצא פיהם. אותם מבוגרים הם גם ממורמרים, רציניים ולוקחים דברים קשה רוב הזמן ולכן "הילד" סיגל לעצמו התנהגות שמתאימה למצב. זה דומה לילדים שיודעים שבשעת החדשות בטלויזיה אסור להרעיש ולהפריע לצפיית ההורים. זה לא אומר שהם מרגישים נוח באותו רגע, הם רק מתאפקים עד שיוכלו לחזור ולעשות שמייח....

DANAAJ

New member
ופתאום ניזכרתי אתם זוכרים ששיפרה כע

כעסה על לאון ואז בפעם הראשונה הגיב זה גם שודר!! אלא שהעץ התנצל אבל המשיך לסרוג... זה כאילו היא איבדה את המציאות בה היא חיה!! ואם כבר אז על הדרך זרקה את החבר שלה צבר ששילם את המחיר!! את החברה שלה רנין שגם שילמה מחיר!! וזה מוזר בענין של רנין אני מכיר הרבה אנשים שהצביעו לרנין כדי ששיפרה תיצא. אבל כמו שאמרתי גם היא שילמה את המחיר!! תנחשו מי עכשיו ישלם זה קל לאון!! ואז כולם שוב יגידו שזה ביגלל יוסי ועינב לא???

ועוד קצת (כבר כתבתי, מה אני אעשה..) -

בוא נדבר עובדות: לאון הוא בחור צעיר, האנשים שהוא חבר אליהם, מבוגרים ממנו גם בגיל וגם בצורת המחשבה שלהם. כדי להרגיש נוח איתם, הוא חייב להתעלות לרמה שלהם. במציאות, הוא יכול ללמוד מזה הרבה, אבל לאורך תקופה וביחוד אחת כזאת שלא תהיה מזוהמת בתחרותיות ובמרדף אחר זכיה בתוכנית ריאליטי. כרגע הדרך היחידה שלו למצוא שפה משותפת איתם, היתה באמצעות היכולת היחידה שעומדת לרשותו - סיגול פרצוף רציני ודיכאוני,הבעת דעות שליליות על המתחרים שלהם, חזרה כהד למה שנאמר לו ואמירת "הן" ברוב רצינות לכל דבר שהם אומרים. הוא הוכרח לבחור צד והוא עשה זאת. כל ההתנהלות שלו מאז נמצאת תחת הצל הענק שמטילה אותה בחירה אומללה. ובצל, כמו בצל, יש יותר שחור מאור. עכשיו נשארה ללאון שפרה, מעין דון קישוט ,שנלחם בטחנות רוח, למרות שהן המטרות הלא נכונות, העיקר שהן מטרות ולעזאזל השכל הישר. הבעיה שלו היא שדווקא בכל מילה שיוצאת מפי דמות הזויה שכמותה, הוא נתלה כאילו הם דברי אלוהים חיים. בגלל גילו ובגלל אופיו אין לו את הכלים להתמודד עם זה ולהבחין בין עיקר לטפל. לכן הוא הולך על כל הקופה ומשלם ביוקר על מה שמוכרים לו בזול. אין ספק שהוא צריך להתבגר וחברת אנשים מבוגרים וחכמים יותר, זו דרך נהדרת, אבל זה לא יקרה בתקופה של כמה חודשים, במקום שהוא סיר לחץ, האנשים לא כל כך חכמים (כי ת'כלס, זאת תוכנית ריאליטי, למען השם, יש שם שואפי משחק, דוגמנות, פירסום וכדומה. אנשים חכמים באמת, הם חסרי ערך לתוכנית כזאת), והם מושפעים במידה לא פרופורציונלית מדברים שלא תלויים בהם ומתחרות שלא קיימת בשום מקום אחר חוץ מבתוכנית ריאליטי מטופשת.

מעניין שדווקא לאון תמיד חוזר ואומר

שיש רק בנאדם אחד שמפריע לו בבית האח הגדול וזה יוסי בובליל. בכל פעם שהוא משוחח איתו הוא נמצא בדכאון. גם את החדשים לאון לא ממש סובל, בעיקר את שחר ואת אינה, שלטענתו גונבת לו את ההצגה. ובכלל לאון הוא בסך הכל תינוק מגודל שצריך מישהו שיגונן עליו ויתן לו צומי כל הזמן, ושפרה ועינב משמשות כגננות שלו. אפילו עינב לא מזמן בשיחה ביניהם עם העברת המקרופון ביניהם במיטה, אמרה לו שנמאס לה לשמש הגננת שלו. שפרה לעומת זאת הרבה יותר סבלנית איתו, ובאמת שאני לא מצצליח להבין מאיפה יש לבחורה הזאת כל כך הרבה סבלנות לתינוק המגודל הזה ששמו לאון, כי אני כבר מזמן במקומה הייתי מעיף אותו ל...

למעלה