משהו שאחי רוצה

t i r a n o

New member
משהו שאחי רוצה

אכן אני צריך את האימולטור שלך הגיימבוי ל-2 אשמח לעזרה ^_^

Hijin Ketsusou

New member
לא הבנתי

האמולטור השני לגיים בוי, האמולטור לגיים בוי השני, האמולטור לשני שחקנים של גיים בוי, גיים בוי אדוונס..... אנא פרט יותר

t i r a n o

New member
אני צריך

את האימולטור שאפשר לעשות בו מולטיפלייר והוא מיועד גם למשחקי גיימבוי אדבנס ולא רק לגיימבוי קולור.

phoenix2000

New member
אני מכיר 2

יש את RascalBOY שאותו אפשר להוריד מהאתר. הוא תומך ביותר משחקים אבל אם אתה משחק לשני שחקנים אתה צריך לפתוח אותו פעמיים ולבחור את האפשרות של המולטי דרך התוכנה של האימולטור ואז לשחק במשחק. אני ממליץ לכבות את הרמקולים כי המוזיקה במצב הזה תקרטע אבל אם תבחר לבטל את המוזיקה מהאימולטור הלינק לא יפעל. מה גם שאני מקווה שיש לך מחשב חזק אחרת זה יקרטע לך. יש עוד אימולטור שאני לא זוכר איך קוראים לו, זה אימולטור מיוחד לשני שחקנים, הוא תומך אומנם בפחות משחקים אבל הוא עושה את זה בצורה טובה יותר, הוא ישר פותח לך את האימולטור עם שני חלונות, הבעיה היא שאין הפרדה בין החלונות ולכן אפשר לפעמים להתבלבל בין שני החלונות אבל מתרגלים לזה.

XplowBoy

New member
ויש את ההכי מוכר =\

ויג'ואל בוי אדוונס! מה אתם לא מכירים את הגירסה עם הלינק שאפשר לעשות על שתיים? אבל גם בגירסה הזאת הוא זז איטי

phoenix2000

New member
הגרסה הזו לא ממש טובה

אני מכיר היה לי אמולטור ממש טוב לשני שחקנים, הוא היה מיועד במיוחד בשביל זה והוא גם פעל חלק עם מוסיקה והכל, אני פשוט לא זוכר את השם שלו, אני זוכר שהיה לו את הסימן הזה: $ בשם

Hijin Ketsusou

New member
ואללה

http://nocash.emubase.de/no$gba-w.zip אתה גם צריך למצוא קובץ ביוס של גיים בוי אדוונס, לקרוא לו gba.rom ולשים אותו בתיקייה. לא נראה לי מותר לי לתת לך פה ביוס, כי תמיד אומרים שזה לא חוקי בפורומים, אז תתקנו אותי אם אני טועה

AxBattler

New member
תמצא את כל מה שאתה צריך באתר הפורום

בדף הקונסולות כנס לגיימבוי אדבנס

t i r a n o

New member
יש בעיה

האימולטור לא מפעיל את המשחק "זעמו של בו" ההמשך לסדרת משחקי הדרגון בול של big ban משהו כזה.............התוחלו להמליץ לי על אחרים?

XplowBoy

New member
וירטואל בוי אדוונס!

האמולטור הכי טוב לגיים בוי יצא בגירסת לינק למה אתה לא משתמש בו?

phoenix2000

New member
הדרגון בול הזה הוא לשני שחקנים בכלל

???. טכנית סיימתי אותו אבל אני לא זוכר שיש שם אפשרות לשני שחקנים. מה שכן, אני זוכר שהייתה בעיה להפעיל אותו (הוא תמיד נתקע בקטע מסויים בהתחלה, רגע לפני הטורניר בעולם המתים, הצלחתי לתקן את זה בעזרת שינוי קצב הפריימים או שינוי השיטה אני לא ממש זוכר, אבל אם תיתקל בבעיה תודיע לי ואני יבדוק). בקשר לביוס, אני לא זוכר שהשתמשתי בו.

XplowBoy

New member
טוב אז ככה...

יש אפשרות לשתי שחקנים, אתה יכול לבחור את כל הדמויות ושיחקתה איתם ועוד כמה שלא כמו ברולי ואתה סתם משחק מכות אחד נגד השני, זה זז איטי אז זה לא ממש שווה משהו וזה לא שינוי קצב הפריימים זה שינוי צורת השמירה.

phoenix2000

New member
הדרגון בול הזה הוא לשני שחקנים בכלל

???. טכנית סיימתי אותו אבל אני לא זוכר שיש שם אפשרות לשני שחקנים. מה שכן, אני זוכר שהייתה בעיה להפעיל אותו (הוא תמיד נתקע בקטע מסויים בהתחלה, רגע לפני הטורניר בעולם המתים, הצלחתי לתקן את זה בעזרת שינוי קצב הפריימים או שינוי השיטה אני לא ממש זוכר, אבל אם תיתקל בבעיה תודיע לי ואני יבדוק). בקשר לביוס, אני לא זוכר שהשתמשתי בו.

t i r a n o

New member
איך?

אוף אחי כתב את זה,טוב אז איך מפעילים באימולטור את המולטי פלייר (2 שחקנים)מפעילים דרך האימולטור או דרך המשחק?

למעלה