משהו שקשור לאחווה.........

משהו שקשור לאחווה.........

ישהו חוץ ממני חושב שציירו את מיסטיק פשוט זוועה לעומת איך שהיא נראתה באקס מן? ועוד משהו, גם אתם חושבים שזה היה רעיון נחמד להראות את טואד כנער? לדעתי הוא הדמות הכי מעניינת באחווה, חוץ ממיסטיק ומגנטו.

../images/Emo58.gifאני מזהיר מראש שזה מגלה

בסוף העונה הראשונה מסטיק עוברת שינוי ונראת כמו בסרט של אקסמן ובסוף העונה ה2 מצטרפת לאחווה עוד מישהי (סודי ביותר)

REDDITZ

New member
אני חולק עליך

הדמות הכי מגניבה ב בדרדרהוד זה קוויקסילבר (פייטרו) האחד והיחיד!!!

כספית גם מגניב מאוד, אבל זה בגלל

הסיבה הפשוטה, שתמיד הרעים הכי מגניבים והטובים הכי משעממים! אני לא פוסל את האקס מן, הם בהחלט מוטנטים מדהימים, אבל הרעים תמיד הרבה יותר מגניבים, גם אם הכוחות שלהם טיפשיים או נדושים (נו באמת, כוח על פיזי? כבר היה לנו את סופרמן מספיק זמן........). הנה דיון חדש שאפשר לפתוח, איזה שם עדיף, כספית או כסף מהיר בתרגום חופשי? לדעתי כספית נשמע יותר טוב בעברית.

קויקסילור מספיק טוב בהחלט פיטרו

מגניב אבל אתה לא יכול להגיד שרוג סופה וניטקרולר בעלי כוחות סתמים

בבקשה תמונה של פיטרו אולי זה יעזור

להחליט מה יותר עדיף קוויק סילור או כספית

אם כבר אז היו מתגרמים כקליע או

כספידי מאשר כספית שאין קשר בינה למהירות

אז מה אם כספית לא קשור למהירות?

זה כינוי מגניב. מה קשור רוג (פראית/נוכלת) למישהי ששואבת כוחות? מה קשור נייטקרולר (בעברית אפלוליין, אבל בתרגום חופשי "זוחל הלילה") לאדם שמשתגר ממקום למקום? מה קשור ציקלופ לאדם שיורה לייזר? מה קשור וולברין (זאבון) לאדם עם כוחות הבראה חזקים ועם להבים בידיים? ברור שתצליח איכשהו למצוא ביניהם קשר, אבל זה לא קשר ברור כמו עם סופה, שברגע ששומעים את השם שלה קולטים שיש לה משהו עם מזג האוויר. והנה משהו באמת אבל באמת שאין בינו קשר, "הבועה" לאדם שמן מאוד?

אוקי ככה

רוג פירוש במילון הוא פראית וניתן ליחס לכוח העז שלה ולאי שליטה בו לפעמים ניטקרולר זחלן לילה אל תשאל אותי ציקלופ כי יש לו את פס הליזר שיוצר יאנו עין אחת ולברין כי יש לו חושים זאבים בלאב באמת מוזר

chatenoire

New member
"הבועה"

זה תרגום די טפשי. "בלוב" הוא יותר גוש נוזלי וגואי של משהו, ואפשר להבין את הקשר בין זה לבין הבחור ה...עגלגל.

פית אש

New member
תגידו שמתם לב שבאחווה ../images/Emo29.gif../images/Emo58.gif

חוץ מי מיסטיק אין בנות נכון שזה לא הוגן ועוד דבר נכון שקוויקסילבר הוא הבן של מגנטו. ושרוג היא הבת המאומצת של מיסטיק ושאלה אחרונה ודי מתי רוג תקבל את הכוחות האחרים שלה התעופה והכוח שלכם לילך

אז ככה../images/Emo58.gif

לאחווה יש עליות ומרדות בעונה השניה מצטרפת בדא בינג בדא באנג(הכינוי שלה ) ואי נמצאת ולא נמצאת באחווה בסוף העונה השניה מצטרפת הבת של מגנטו אמדנה שחזקה פי 7 מכולם ביחד רוג היא הבת של מיסטיק לא המאומצאת היא אחות חלקית של נייט קרולר כל אחד קיבל מוטציה שונה עד עכשיו לא ידוע לי על תעופה של רוג והכוח שלה אלה רק על שאיבת כוחות כיוון שהיא בשלבי התפתחות מוטנטים

Deathatred

New member
רוג מקבלת את הסופר-כוח ואת התעופה

אחרי שהיא מנקזת את הכוחות של MARVEL GIRL ומותירה אותה צמח בבית-חולים. זה היה, לפי הסדרה המצוירת ששודרה בערוץ 1, בזמן שרוג עבדה בשירות מיסטיק.

פית אש

New member
אבל לא אמרתה לי עם קוויקסילבר../images/Emo29.gif

הו אבנו של מגנטו. ודרך הגב לנייט קרול אין אח תאום ואחיו התאום נולד בלי יכולת מותנתית זה מה שהראו בסידרה אקסמן ושם גם הראו ששן חרב הוא אביו של נייט קרול עם זה נכון העם הוא גם אביו של רוג שלך לילך

אוקי ככה

קויקסילבר אכן הבן של מגנטו לגבי ההיסטוריה של נייט קרולר אני לא יודע לגבי האח ולפי מיטב ידיעתי לרוג אבא שונה

פית אש

New member
אז צדקתי שן חרב הוא באמת אביו../images/Emo29.gif

אז בגלל זה הוא סעיר ואני מנחשת שהצבע הכחול בה ממיסטיק איזה מסכן אני מתכוונת איזה הורים. תגידו מיסטיק יודעת שנייט קרול הוא בנה שלכם לילך

למעלה