משהו שתמיד עניין אותי....

blackhawk16

New member
משהו שתמיד עניין אותי....

והשאלה הזאת מכוונת יותר לבנות: זה הרי ידוע שבנים אוהבים לראות סצנות של לסביות בסרטים כחולים והשאלה שלי היא: גם בנות אוהבות לראות בפורנו סצנות של סקס בין גברים כמו שבנים אוהבים לראות סצינות לסביות או שהן נגעלות מזה?

yellow cheese

New member
משהו שתמיד רציתי לענות ../images/Emo3.gif

בנות אוהבות גבר אחד, אז למה שלא יאהבו שניים
סתם.. למען האמת אותי זה דווקא כן מושך..אבל יש בנות שנגעלות מסרטי פורנו של גייז..
זה עניין תלויי.

lee_1

New member
../images/Emo95.gif דעתי האישית...

אני לא נגעלת מזה...אבל זה גם ממש ממש לא עושה לי את זה... וכשאני חושבת על זה אני מעדיפה לראות 2 בנות מאשר 2 בנים

nir y agus

New member
לסביות וגיייז../images/Emo150.gif

לא משנה לי- אני מעדיף יותר גייז מלסביות כי הן לא מסעירות ממש.

בטח שאוהבת!

מכיר את הסידרה "הכי גאים שיש"?!..סידרה טטטטטווווובבבבבההההה..! אבל גם שאני רואה לסביות מתנשקות או כאלה אני מתחרמנת..אז.. :) אני נהנית משני העולמות... לראות בנות,לראות בנים,לראות בנים ובנות...טוב נו-שלושה עולמות

מור~!

New member
גייז

סבבה שיזדיינו, אבל שלא יראו אותם יורדים אחד לשני
גם כשאישה יורדת לגבר זה מכוער מסקנה
זין זה מכוער!! בעצם אין שום מטרה להודעה הזאת

De-Panther

New member
לא נכון!! יצירת האומנות..../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הכי גדולה חשובה יפה מדהימה(וכו' וכו') זה גוף האישה

De-Panther

New member
לא צריך להגזים תלוי באיזה../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

זין מדובר סתכלי בשרשור של הגודל ותגידי מה דעתך על התמונה ששמתי

De-Panther

New member
../images/Emo12.gifלא לא לא!! הזין שבאותה../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

תמונה הוא יפה!!

HoNeYyYy

New member
בעיקרון זה לא משהו שאני אצפה בו

זה לא מדליק אותי או עושה לי את זה... בקשר לגועל,זה תלוי בסצינה,אם היא פרובקטיבית מדי אני אגעל אבל זה גם עומד בתוקף לגבי זוג של סטרייטים,אם הסצינה לא יותר מדי גסה אז אין לי בעיה עם זה.

The Cat Woman

New member
חיכיתי לשאלה כזאת.....

אנחנו כמו בנים בהפוך- בנים אוהבים לראות לסביות, לנו הומואים עושים את זה (לי לפחות...) זה מחרמן אחושרמוטה!

האמת..

לראות סצנה של הומואים ממש לא מושך אותי... אבל לראות סצנה של לסביות זה הרבה יותר מושך ומגרה... אותי בכל אופן.. לסביות זה הרבה יותר יפה לדעתי..

למעלה