משחקון קטנטון!

sapir161

New member
משחקון קטנטון!

המילה היא :ספיר.. לכל אות תמציאו לו מילה.. כמו למשל:למילה אהבה.. א-אמא ה-הבאתי ב-בחור ה-הביתה יש מבין חחח..? יש פרס!! מי שעושה הכי יפה יקבל פרס!

לירןןןן

New member
חקיינית!!טוב סלחתי

ס=ספיר &לירן פ=פה קבור הכלב י=יום ועוד יומיים ותיזכרי שאני.... ר=ראאאאאאאאששששש גדול!

yuviz

New member
הנה שלי:

ס-ספיר זה שם יפה! לאב את כל הספיריות פה! פ-פחח סתם אות! י-יובל זה שם שולט =] וגם ילדה שולטת!! :) ר-ראש גדול לשלטון ואדם הירש הכוסון וגם רועי וינברג הכוסון! לשלטון!!

4קטיה

New member
והנה!!

ס-ספירו'ש המאמו'ש!!!! פ-פרפר נחמד!!...חח...לא קשור!! י-יאמייי....טעים!!!{שוקולדד}דיה!שפיטל!קליק מזכיר לך משו?!) ר- ראש גדול בראש!!...רועי וינברע==>שליטהההה!!!חחח....וברור שגם השאר!!!

שלייייייייייייייייייייייייייייייייי

ס
ספיר.... מ=ש=ל=מ=ת! פ
פיסטוק פיסטוק פיסטוק פיסטוק איזה בית יש לפיסטוק פיסטוק פיסטוק פיסטוק!(מה?!?!?!?! לא היה לי!) י
ילאה תעשו כמוני ותמלאו את ה"ספיר" ר
רוני דואני....
(חיזר) מכוער......! (סורי לכל המעריצים)

ayeltush1

New member
שלי זה:

ס- סופר מתוקהההה
פ- פשוט פצצהההההההה
י- יפה בטרוף!!
ר- ראש גדול סידרה מנצחת!!

שליי...

ס=> ספיר ה-100ממת פ=> פלאפון\ טלפון- המצאת המאה.. חחח י=> יווו איזה קור.. אני מתה ר=> רועי וינברג הבנאדם הכי מושלם והורס שיש בעולם.. תפנימו!!!

שלייייי ../images/Emo27.gif

ס- ספיר דרמון המוווווושלמת! פ- פיצה?!
י- יופי טופי!!!!!! |טופי| ר- ררררררררר, דנה תכתבי לי בפרטייי חחחחח, איזה דבר יבש כתבתי....

מאיה 2

New member
שלי...

ס- ספיר את פשוט מושלמת ו..... פ- פצצה בטירוף!
י- יפה ומתוקה ..! {אוף לא היה לי מה לרשום!} ר- רוצים עוד עונה ראש גדול לשילטון!!!!
לא היה לי מה לרשום אני סתם כתבתי...!!

sapir161

New member
יפההה כל הכבוד לכולםםם!! הזוכה..

הזוכה הוא אנייייייי חחחחח סתאםםם כולם זוכים ומקבלים חבילת טושים מהשתי שקל!! וקיססססס מואההה

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif שלי...

ס- ספירוש' (שפה בפוזה) הכוסע שלי!!! פ- פחחחח סתם סתם.... ספוש'... מתה עלייך גם!! חחח י- יא.. אין לי מה לכתוב... ר- רותם, רותם זה שמי, אני נלחמת את מלחמתם של אממ... של שיר ולירן.... חחחחח חחח.. יצא ענק חוץ מ-י'...

ayeltush1

New member
ספיר אפשר לשנות משהו קטן במשחק?

במקום לכתוב ספיר חחח נכתוב על כל השחקנים שאנחנו אוהבים?......

קבלו ענק

ב-בסוף ה-המבחן צ-צריך ל-להביא ח-חתימת ה-הורים מגנוב לא?! ועוד משו א-אין ה-בת ב-בלי ה-בן

יאללה גם אני אתן משו

ס-סחקנית פצצה! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם סתם..אני לא עילגת...יאללה עכשיו קבלו רציני ס-סוף הדרך פ-פששש..עיינים מהממות י-יא אללה איך לא גילו אותה קודם ר-רק שיהיה בהצלחה! וואו..עשיתי זאת!

למעלה