משחקון קטנטון!

טוב אז שלי...

ס--->ספו'ש..(אחותי התאומה)חחחח.. פ--->פרס??חחח מה הפרסס?? י--->יאאאא משעמםם לייי.... ר---> רותם אהובתי...מתהה עלייךךך... מ=ש=ע=מ=ם ל=י .....!!

ayeltush1

New member
אז אינה שלי -->

מוקדש ליהונתן בעלי אהוב חח י- יפיוף פשוט מהממם!!! ה- הורסססססססססססססססססס בטרוף!! ו- ותמיד אני אוהב אותך!! נ- נשבר לי כבר שאתה לא בפרום אני מתגעגעת בטרוף!! ת- תמד תמד תחייך ותהיי מאושר כי אתה שווה בטרוף ן- נחש מה? חח אני חולה עלייךךךךךךךךךךךךך ש- שווה אחד מושלםםםםםםםםםםםםםם שלי!! נ- נו מתי תיכנס שוב לפרום?.... ב- באהבה ענקית עם הרבה נשיקות !! ר- ראש גדול סידרה מהממתתתתתתתת ג- גור אני ויהונתן חולים עליך ומאמצים אותך לאח חח(אתה כבר יודע) באהבה איילת

ayeltush1

New member
קבלו עוד משהו

אני מעריצה בטרוף של אבנדם יובל אברמוביץ אז קבלו: י - יפהההההההה,חתיך,הורס,מהממם מותק של בנאדם ו-וגם אותו אני תמיד תמיד יאוהבבבבבבבב לנצח!! ב- בלב שלי אתה מקום ראשון ל- לקבל ממנו מכתבים במייל זה הדבר הכי מרגש בעולם!! א- אני אוהבת אותך ומעריצה שלך בטרוף!! ב- באו כולם ותצטרפו גם אתם לקהילה הכי יפה בעולם www.yuvalyuval.coo.co.il כנסו ותהיו פעילים!!! ר- ראש גדול סידרה מהממת אבל אין אל השיר שלנו אנשים בקרוב עונה שנייה לשיר שלנו 13/3 מ- מותק של בנאדם מתה עליך הכי שבעולם מושלם שלי!! ו- ותמיד אני היה מעריצה מספר אחת שלו ב- בחיים לא הערצתי ככה מישהו !! י - יפיוף זה הוא עם התספורת החדה בכלל אין מילים מושלם בטרוף ץ- צילומי השיר שלנו התחילו כבר !!!!!!!111 (חח לא היה לי מה לרשום) לסיכוםםםם מתה על אבנדם הזה וזה לא אומר ששכחתי את יהונתן וביחד שניהם המושלמים שלי

למעלה