משחק הניקוד:מחזור 9

הימור בונוס:

מי יכבוש מחר בגמר? (עד הדקה ה90) אם אתם אומרים עידן טל תקבלו 9 נקודות! אם אתם אומרים רומלו תקבלו 14 נקודות! אם אתם אומרים ג`וניור תקבלו 12 נקודות! אם אתם אומרים ארבייטמן תקבלו 15 נקודות! אם אתם אומרים שחקן אחר (ולא אף אחד מארבעתם) תקבלו 17 נקודות! בהצלחה,

שחקן אחר...

אגב,איך הולך הניקוד בזה? אם למשל בבית``ר כובש זיו ובהבועל ארבייטמן? זה 2 תשובות אחרות...

יש לי הרגשה כבר הרבה זמן

שעידן טל יכבוש הוא גם יודע שבשביל להיות מנהיג אמיתי זה הרגע זה הזמן זה המקום אני הולך איתו.

ישלי הרגשה שטל בפנדל כובש היום

או רומולו פתאום יתעורר היום עם איזה שער שיחזיר אותו לחיים אבל אני לא בטוח לגבי 1 ספציפי.. (אם היה אפשרות ש1 מהם כובש הייתי הולך ע``ז!) ולכן אלך על שחקן אחר מלבד ארבעתם, |הימורמסוכן|

אזז זה אומר שאף אחד מהם לא כבש..

ואם אתה חושב כך אזז תהמר על אף 1 מארבעתם לא כובש או שחקן אחר (זה כלול באותו הימור)

אז ההימור שלי

ארבעתם כובשים.אקס בעיה שלך אמרת שאפילו רק אם אחד מהם כובש אני מקבל עליו ניקוד

זהו,שגם אמרתי שצריך

לבחור רק 1 מהם.. ויודע מה?!אניקבל את ההימור שלך!!רק תדע שחייב שארבעתם ביחד יכבשו אחרת..תקבל /tapuzforum/images/emo67.gif ל /tapuzforum/images/emo84.gif

דיבורים/הערות לכאן>

יאללה ביתררררררר רוצים /tapuzforum/images/emo106.gif על הראש של האדומים!! /tapuzforum/images/emo67.gif

צריך לחסל את נומה הטמבל הזה!!

הוא לא אוהד ביתר הוא אוהד את התיקשורת העיקר שיצלמו אותו כמעט החמור הזה הניח תפילין עכשיו בכותל

למעלה