משחק השבת המחזור ה - 2

משחק השבת המחזור ה - 2

טוב אז כמו בשבת שקדמה לשבועות גם בשבת זו יש לנומשחק בעבורכם והפעם..... הביאו את כל שירי היום הולדת שאתם יכולים (כולל בעקיפין) לועזי ישראלי מצידי אפילו תורכי בצאת השבת יוכרז המנצח/ת
אז שיהייה לכולם בהצלחה ו... צאו לדרך!

תשת, יא רמאי ../images/Emo8.gif

טוב, אז גם לי מותר קצת... Happy Birthday - Stevie Wonder Happy Birthday - 100 songs for kids Happy Birthday Lisa - The Simpsons (Reamon) Happy Birthday to you - Frank Sinatra Happy Birthday - New Kids On The Block Happy Birthday - Jimmy Hendrix Happy Birthday Sweet Sixsteen - Paul Anka Happy Birthday - Concrete Blond Happy Birthday, Elvis - Little Ship U2 - Sweetest Thing (שזה בעקיפין, מי שעקב אחרי הפורום הזה יודע למה זה שייך) ועכשיו בעברית: שיר עממי - היום יום הולדת... יש לי יום הולדת - אלון אולארצי´ק "יש לי יום הולדת.. השמחה רבה.. יש לי יש לי יום הולדת.. _______למסיבה"! זהו לבינתיים

המילה החסרה היא אז בואו../images/Emo13.gif

טוב השבת נגמרה ואיתה נגמרה התחרות שבועית והזוכה שלנו להפעם היא: רוח של תשוקה מזל טוב

חחח... באמת היה קשה...

אבל עשיתי את זה! טוב, אני רוצה לפתוח בכמה מילות תודה: קודם כל אני רוצה להודות לשני הורי על כך שהביאוני עד הלום. תודה לך אמא, על כך שעודדת אותי, וגם בימים קשים הענקת לי תמיכה. תודה ששיקרת לי לגבי דברים ("כדי להגן עלי"). ובכלל, אני מודה לך על כל הממתקים שקנית לי כשהייתי ילדה. תודה לך אבא שלי... על כך שלימדת אותי כיצד להעביר הילוכים באוטו. והמון תודה על הארטיק שוקו-בננה שהיית קונה לי בים
אחותי, אני לעולם לא אשכח כשהייתי ילדה קטנה, ואת היית ילדה מתבגרת - נהגת לתת לי מכות בטוסיק ולשפוך לי קרטוני חלב על הראש
! זאת הייתה חוויה קולנית במיוחד.. אחח כמה בכיתי... תודה לך אחי היקר, תודה מקרב לב על כך שלעולם לא פתחת את הדלת שלך כאשר דפקתי. תודה שלא עזרת לי לעשות שיעורים. תודה לך שלא נתת לי להציק לך ולחברים שלך. תודה לך על שנתת לי לנסות לעשן נרגילה ואח"כ סיפרת לאמא. תודה שאיבדת לי את הווקמן. לכם חבריי לפורום, אני מודה לכם על ההקשבה והתמיכה. מודה לכם שאתם גורמים לי להרגיש משועממת מעוררת רחמים!! תודה לך שרית חדד, על האומץ לעמוד מול האנטישמים האלה... ולך אחרון חביב, כלבי המתוק. אני רוצה להודות שיש לי אותך, אתה כמו אח קטן בשבילי. עכשיו אני שופכת עליך חלב ונותנת לך לעשן נרגילה!!!
עזבו.. היה לי יום מוזר

למעלה