משחק השמות

משחק השמות

יש כאן כמה משפטים משירים (לא במדוייק) בחלק מהם גם מופעים היוצרים, כל תשובה זה שם של בחור או בחורה 1. יאללה לך הביתה (אני יודעת שזה ממש קל, אז מה?) 2. תגידו לו שלא יסע מפה 3. המגפיים הם החברים הכי טובים שלו 4. זוהר התאכזב ממנה קשות 5. היא גומרת יחסים ברבע שעה 6. ירמי מבקש שהיא תגלה לו 7. הכבש השישה עשר אוהב אותה בעיקר עם צמות 8. שרים שירי תהילה לך 9. היא עוד צבע של הקשת של אביב 10. צביקה אוהב אותך והוא אוהבת אותך גאה 11. יגאל שאל אם היא תזכור אותו 12. ההוא מהיהודים קורא לה 13. חברה של גל מהשיר של אתניקס לא תשוב 14. רון שובל ביקש ממנה לא ללכת 15. יש לה אקדח שטעון בראש שלה 16. זוהר את כל חייו יתן 17. היא ספרית 18. חבקי את חמי עכשיו נשמה 19. הוא מבולבל ולא יכול להמשיך ככה הלאה 20. אמרת לגידי שהכל ניגמר

המממ

New member
תשובות

1. יאללה לך הביתה מוטי- שרית חדד. 2. גידי- שרון ליפשיץ. 3. המגפיים של ברוך- כוורת. 5. אנה- משינה. 6. גלי- ירמי קפלן. במקור של נועם קניאל. 8. אי חולם על נעמי- חדוה ודוד. 10. אני אוהבת אותך לאה- צביקה פיק. 11. סיון- יגאל בשן. 13. לשיר של אתניקס קוראים "היא לא תשוב", אבל נראה לי שהשם של הבחורה היה "עמליה ג'ונס" או משהו כזה. 15. למאיה יש אקדח- כנסיית השכל. 18. גאולה- חמי רודנר. יש כאלה שידעתי את שם השיר, אך לא את שם המבצע, אז ויתרתי...

../images/Emo127.gif יפה מאוד אבל לא צריך להתאמץ

ולרשום את כל השיר והמבצע - רק את השם שמססתר מאחורי השיר.

Ocean Spirit

New member
תשובות

1. יאלחלה לך הביתה מטוי - שרית חדד 2. גידי - שרון ליפשיץ 3. המגפיים של ברוך - כוורת 5. אנה - משינה 7. למיטב זכרוני זו הייתה דינה, אבל השיר לא על שמה
8. אני חולם על נעמי - פאדיחה, לא זוכרת מי שר את זה... 10. אני אוהב אותך לאה - צביקה פיק 11. אם תזכרי אותי, סיוון - יגאל בשן 12. אלה - היהודים (וזה תום פטרובר
) 15. למיה יש אקדח - מוניקה סקס 18. גאולה - חמי רודנר 20. רוני - גידי גוב

68reut

New member
תשובות..

1. יאללה לך הביתה (אני יודעת שזה ממש קל, אז מה?) מוטי 2. תגידו לו שלא יסע מפה גידי 3. המגפיים הם החברים הכי טובים שלו ברוך 4. זוהר התאכזב ממנה קשותאלינור 5. היא גומרת יחסים ברבע שעהאנה 6. ירמי מבקש שהיא תגלה לואסתי 7. הכבש השישה עשר אוהב אותה בעיקר עם צמותגלית 8. שרים שירי תהילה לךנעמי 9. היא עוד צבע של הקשת של אביבאילנה 10. צביקה אוהב אותך והוא אוהבת אותך גאהלאה 11. יגאל שאל אם היא תזכור אותוסיון 12. ההוא מהיהודים קורא להאלה 13. חברה של גל מהשיר של אתניקס לא תשובעמליה 14. רון שובל ביקש ממנה לא ללכתקרן 15. יש לה אקדח שטעון בראש שלה מיה 16. זוהר את כל חייו יתןמרלן 17. היא ספרית שרית 18. חבקי את חמי עכשיו נשמהגאולה 19. הוא מבולבל ולא יכול להמשיך ככה הלאהענבל 20. אמרת לגידי שהכל ניגמררוני יאא! היה כיף! אהבתי
שיהיה המשך צומועיל וקל! רעות.

יפה מאוד../images/Emo70.gif כל הכבוד ../images/Emo70.gif היתה רק טעות בשאלה 6

אבל לא נורא התרשמתי מאוד....

למעלה