משחק חדש ומלהיב!

תחשבי

אם אני מסיימת עוד חודשיים ללמוד בחטיבה , איזה כיתה אני? חחחח אני בכיתה ט'. יום טוב!

כיף לך צלילוש המחנך שלנו

אשכרה מרביץ לנו!!! פעם למשל הוא נתן לי צ'אפחה "ידידותית" ואני אחרי זה מתה! ולחברה שלי הוא ממש נתן בעיטה באהם תחת... אבל הוא ממש מצחיק למשל תמיד שילד אחד מתפרץ הוא שואל את הכיתה: מי קופץ בראש? ואנחנו שכבר יודעים את התשובה: חמור! ואז הוא כאילו כועס עלינו ושואל: למה אתם מדברים ככה אל חבר שלכם? או שילד אחד צוחק הוא שואל את הילד: מה קרה הסתכלת במראה? חחחחחחחחחחחחחח מורה אהבל!

אויש יש לי כ"כ הרבה....

ואני לא באמת ארשום אותם!!! רק כמה- גילה (המורה): נוגה, את הולכת להיבחן למגמת אלקטרוניקה? נוגה (התלמידה): לא... גילה (המורה): למה? המורים שם בנים! (פחחח) מיכל (מורה לספרות): תארו לעצמכם אותי ואת אסתר (המוכרת מהקפיטריה) בשטחים... (פחחח) הייתה עוד יצאיה מעולה בטיול שנתי ששכחתי... מחר אני אברר

וואיי. יש לא ממללאא

למשל.. המורה לתנ"ך שלי:"בחייאת זמזם" או "אתם כורדים" או שהמורה שלי למתמטיקה.. שיש לו מבטא ממש מצחיק הוא מחקה את אמא שלי בסדרה(לימור גולדשטיין) ותמיד קורא לי:"בובי שלנו.. דבש.. משו משו... בובי שלנו.." חח זה ממש מצחיק לשמוע אותו...:)

ואי, יש טונות!

אצלנו המורה לאנגלית עושה את הטעויות הכי נפוצות (בקרב הרוסים, אבל היא כפכזית
) : "מי דופק אותי בדלת?"
. "אתה לא לשכוח אנגלית לספר במחר, חוקיי?"
. והמורה למתימטיקה (רוסיה) : "האיש התדלק את מכונית זה שלו בשעה 2 בצהריים..."
. "לפתוח את הכיסאות ולשבת על הספרים" (כנראה היא הייתה שיכורה כשהיא אמרה את זה...)
. "____, מה זה פה? שיעור חברה? לנו לא היו שיעורי חברה, אבל היו לי מלא חברים"
. ויש כל מיני יציאות, למשל המורה שלי לערבית *רעשןןןןןןןןןןן, כמו שעושים בפורים להמן* יימח שמה: "אדוה, את טרוריסטית, את לא תעשי לי טרור בכיתה!!!" ואני בסה"כ מצביעה...
. והיום היא אומרת לילד אחד: "נו חכה, מה אתה רוצה שאני אעשה? אולי אני אחתוך את עצמי לשניים ואהיה חצי אצלו וחצי אצלך?" ואני כזה: "כן, כן! בבקשהההה!"
. וגם "ייפתחו כיתב אל ערביה" וכולנו "הא?" והיא כזה: "כיתב, מה לא מובן" אז ילד אחד פתח את הדלת והיא מתחילה לרוח עליו: "כיתה זה ספר יא ווחש (חמור עקשן... חחח)"
. ויש עוד המון שהיא אומרת לי, וצועקת עליי כשאני לאעושה כלום... פעם היא קראה לי "מליצת יושר" ושנה לקח לי להבין מה זה בכלל...
ויש עוד מלא מורות עם משפטי מפתח כאלה... למשל המורה שלי לתנ"ך היא מייבשת ילדים, אז ילד אחד אמר "את יכולה לפתוח לי את הספר בעמוד הנכון?" אז היא ענתה לו "אני חושבת שתה מספיק אינטיליגנט לפתוח אותו, או שלא?!?!?!" חחחחח, זה היה קורע!
. והיא כל הזמן יורדת על ילד מעצבן שמנסה להחזיר לה ויש להם שיחות מצחיקות לאללה... ויש עוד, אבל אין לי כח לספר
.

אוי זה מזכיר לי-

ילד בכיתה שלי למורה שלנו: איחרתי כי היה בעיה עם האוטובוס! זה לא פייר! המורה אומר לו בצעקה כזה.: אתה אפילו לא יודע אפה תחנת האוטובוס... חחחחחחחחחחח

למעלה