משחק חדש... כדי לראות עד כמה אתם מכירים את...

pRiNcEsSa 10

New member
משחק חדש... כדי לראות עד כמה אתם מכירים את...

האמנים (=זמרים/זמרות/להקות וכו'...) היפניים. אני אשים חלק מתמונה של אחד הזמרים/זמרות היפניים, וצריך לזהות מי נמצא בתמונה. אם לא מצליחים, אני אוסיף חלק אחר מאותה התמונה, או חלק מתמונה אחרת. הראשון שעונה נכון, הוא המנצח. האמנים שיהיו, יהיו מוכרים בפורום... אחרי שלוש תמונות, אם אף אחד לא יזהה, יהיה רמז.

pRiNcEsSa 10

New member
../images/Emo88.gif מצב נקודות ../images/Emo88.gif

innocence - נקודה אחת 1 - Bou oracle - נקודה אחת 2 - Gackt

Vivi Sparrow

New member
הלילה חלמתי שפגשתי אותה! XD

ובלילה שבין שלשום לאתמול חלמתי שהלכתי להופעה של דיר אנ גריי ופגשתי את קאורו [והוא היה כל כך יפה והוא רצה לקחת אותי ליפן!!11
].

Omer Kun

New member
את יודעת מה אני חלמתי? XDD

חלמתי שאוטסוקה מתארחת אצל יאיר לפיד! XD והיה עוד חלום אחד שחלמתי שכל הפורום שלנו טס ליפן, והיינו באיזשהו מקום עם מלא שומרים והייתה שם לימוזינה. ומתוך הלימוזינה יצאו איי אוטסקה ואיומי האמאסאקי (איי הייתה לבושה כמו בסינגל צ'ו ליפ, והאמאסאקי הייתה לבושה כמו בהופעה הזאת שהיא שרה את "trauma" {ככה קוראים לשיר?} ושוכחת ת'מילים..) ואני כולי התלהבתי וצעקתי לאיי באנגלית "אני אוהב אותך ואני מישראל!!!!!!!!111" ואז חייכה ועשתה לי שלום
ואז איומי לחשה לה משהו באוזן (לא שמעתי מה היא אמרה אבל ידעתי שהיא אמרה משהו כמו "הוא יהודי") ואז איי כיוונה עליי אצבע משולשת! XDDD איזה חרא של חלום.... ממש ביאס אותי! XD חלמתי את זה קרוב ליום השואה ובטח חלמתי את זה בגלל כל הסרטים הדוקומנטריים המפחידים האלה של האנטישמיים... ><' בעעע ><'''

Omer Kun

New member
בדר"כ החלומות שלי הזויים...XP

למשל אתמול חלמתי שטומי הבנלי מופיעה באולם ספורט של הבצפר שלי! XD (טוב, הבצפר שלי עד בערך שעה 12 היום ^____^)

למעלה