משחק^^

dark max

New member
משחק^^ ../images/Emo58.gif

מטרת המשחק: להפוך למפקד ^^ . איך משחקים? כל שבוע אני אפרסם 10 שאלות, כשעל כל תשובה נכונה אתם מקבלים נקודה. אם לא עניתם על הכל נכונה אתם יכולים להמשיך לשחק, וכשתגיעו לסכום נקודות מסויים תעלו דרגה. כולם מתחילים כבני-אנוש וכל שבוע אני אפרסם כמה נקודות יש לכל אחד. איך נרשמים? פשוט מאוד - ע"י שליחת מסר. מה שכן, אם יהיו הרבה שחקנים אני אצטרך עוזר/ת. מתי עולים דרגות? כשמשיגים את סכומי הנקודות הבאים: 27 - שיגינאמי. 16 - שם של הסול סלייר. 18 - צורה שניה של סול סלייר. 37 - זימון של אישיות הסול סלייר. 54 - שינוי צורה שלישית. 33 - מפקד! סה"כ 185 נקודות, משחק ארוך ^.^ . איך אני יודע מה השם של הסול סלייר שלי? אתם קובעים את שם הסול סלייר, אבל אסור להשתמש בשמות מהסדרה! השאלות יהיו על הסדרה, על כל הפרקים - גם החדשים, מרגע שהם יגיעו להורדה ישירה. אתם מוזמנים לשאול שאלות, להעיר הערות וכדומה^___^ .

dark max

New member
אז את בפנים?

מגניב^^ משחק ראשון שלי
באיזה פורום עשו את זה? לקחתי את הרעיון מהפורומים שצריך כמות הודעות מסוימת ואז אתה עולה בדירוג...

^^

כן, אני בפנים ועשו משו דומה בפורום הארי פוטר....זה היה חידון שכל פעם ירדו הנפסלים עד לדו קרב בין 2 האחרונים, והזוכה קיבל להיות אדום לשבוע XD או יותר XDD פכולופן מגניב שחשבת על זה לבד....!

Fay Wood

New member
רעיון חמווודד ^____^ ../images/Emo168.gif

אבלבל, אני חושבת שאני אצפה מהצד... =X אזאז.. אפשר להציע משו? ._.; נראה לי שצריך ששיניגאמי יהיה פחות נקודות משם של סול סלייר ובאנקאיי, כי לזה אתה מגיע יותר מאוחר משיניגאמי... או שאני לא הבנתי את מה שרשום 00; X_X;

dark max

New member
לוקח הרבה זמן עד ../images/Emo58.gif

שהופכים לשיגינאמי. 27 - שיגינאמי. 16 - שם של הסול סלייר. 18 - צורה שניה של סול סלייר. 37 - זימון של אישיות הסול סלייר. 54 - שינוי צורה שלישית. 33 - מפקד! שם של סול סלייר זה 16 כי זה משפיע רק כשמקבלים עוד 18, כך שזה יוצא יותר ב-7 נקודות. כדאי להגיע לבאנקיי צריך 54 נקודות :/ לא הבנתי מה הבעיה...

למעלה