משמעות השם

ענבלונט

New member
משמעות השם

צליל נתנה קישור בפורום של דנה השם: ענבל המשמעות: חשוב לה הביטחון הכלכלי. עצותיה הן מעשיות ופשוטות ולא מורכבות או מסובכות מידי. דברים בחיים באים לאט ולא בקלות. אבל עם המון משמעת עצמית ונחישות והתמדה... זה די נכון. עשיתי גם לבנות השם: קרן המשעמות: גברים לא יכולים בשום אופן להתעלם או מנשיותה או מרכותה או מיופייה. אישה תקשורתית ואוהבת לדבר הרבה. אישה רגשית וגם מאוד שכלתנית. אמנם הרגש יותר דומיננטי מהשכל... השם: דנה המשמעות: אישה חמה, אנרגטית, פעילה, דינאמית, היא כמו ילד לא "דופקת חשבון לאף אחד". איננה ביישנית והיא יודעת לעמוד על שלה ולבקש מה שהיא רוצה. אישה סגורה ולא משתפת... השם: יעל המשמעות: אישה נאה מאוד. הכוח הראשון שמניע אותה הוא כוח האדמה שהינה תכליתיות ומעשיות. בעלת יכולות רוחניות גבוהות מאוד אך תמיד היא תהיה מחוברת לקרקע... http://www.naftaly.biz/names.taf?_UserRefe...681D45446447749

TALLLLi

New member
../images/Emo2.gif

מה שכתבו שם..ה-כ-י לא נכון עליי... טלי- "עקשנית ודעתנית. מחזיקה מעצמה ולא מוכנה להוריד מכבודה. ואם היא כבר הורידה מכבודה או וויתרה כולם צריכים לדעת שהיא וויתרה ושזה לא בא לה בקלות... " אני בנאדם עם ה-כ-י פחות אגו..אני בנאדם מאוד וותרן והכי לא עקשנית.. (כמה שזה נשמע גרוע..חחח אני כזאת..)

A t z a

New member
בדיוק מה שבאתי להגיד../images/Emo80.gif

נראלי כל הדנות ביישניות
אהמ. (זה הדבר הראשון שאמרתי כשקראתי, "וואו,אני ממש כן."
)

mekl

New member
חחחחח../images/Emo24.gif

המדריכה שלי שאני מתה עליה היא דנה- והיא לגמרי ביישנית...

ענבלונט

New member
ובמחשבה שניה

זה לא נכון בגרוש, בהתחלה חשבתי שהם דווקא די בכיוון ואז כשחשבתי על זה שוב גיליתי שזה לא קרוב.

למעלה