משקפי שמש לתינוקות

איזה יונצ'י פונצ'י זה עם ה../images/Emo98.gif ולא נ

מאס לנו כי זה מזכיר לנו כמה הוא מתוק

בן מעדיף את שלנו../images/Emo11.gif

וכל הניסיונות לשכנע אותו לשים את שלו הסתיימו בכך שהוא רק רוצה לשחק איתם, שם לרגע ומוריד. שלנו הרבה יותר מעניינות אותו ואפילו מצאתי דגם מתוק להפליא ממש העתק של המשקפיים של אבא שלו אבל הוא בשלו....

אנחנו ניסינו בKEDS לשים ליובל משקפי

ם לפני חודשיים כבר שהסכמנו מה אנחנו רוצים הרכבנו לה והיא התחילה לבכות בהיסטריה ואני החלטתי שאני כרגע לא מענה את יובל נחכה עוד קצת.יש לי תמונה שצילמנו אבל אין לי סורק

קט קט

New member
סליחה על הבורות ../images/Emo163.gif אבל...

מאיזה גיל צריך משקפי שמש? ממש לא ידעתי. אורי כבר בת שלוה וחצי חודשים - האם היא תתעוור?..

להתעוור נו באמת?

אנחנו גם גדלנו בלי משקפי שמש ולא נראה לי שמשהו התעוור בגלל זה . ברור שזה יותר בריא אבל לא נראה לי שזה מעשי בחודשים הראשונים רק לראות את מיטל לוקחת את המשקפיים שלי והורסת ברור שאצלה הם לא יחזיקו חוץ מזה שכל הילדים עם המשקפיים נראים ממש ממש מדליקים

סיגל 01

New member
והנה אנחנו- עם משקפי השמש של שילב

בכל יציאה מהבית, אנחנו שמים את המשקפיים, בהנאה מרובה

מרב.

New member
וואוו, איזה מתוק טום...

הוא ממש ג'ינג'י קטן! רוצה תמונה גם בלי משקפים!

סיגל 01

New member
מרבבבבבבבבבבבבבי....

התגעגעתי אלייך ואל "השיחות הלילויות " שלנו במערכת המסרים. לפני מס' ימים פרסמתי תמונות עדכניות של טום, עם משקפיים, בלי משקפיים וכמעט בכל תנוחה אפשרית
פיספסת? לא נורא, אוכל לשלוח לך במייל. תשלחי לי מסר, ספרי מה חדש.

מרב.

New member
תשלחי לי למייל!

יש לך את המייל בעבודה? אם לא אז לבית. מותק שלי, אני טובעת בעבודה, אם יש לי שניה וחצי זמן כשאני חוטפת את שתי הפרוסות שלי להיכנס לפורום, אני אומרת תודה. ג'אנק מייל זה ממש מחוץ לתחום... לענות למסרים ומיילים? אני חולמת על זה בלילה
(וזה שאני כאן עכשיו זה רק בגלל שהאיש בחו"ל..)

עשיתן לי ייסורי מצפון, מייד אלך

לרכוש משקפי שמש להדר ובשיטת "5 הדקות" של מיכל (
) אנסה לגרום לו לחבב אותן.

למעלה