מתוסכלת מאוד

crema10

New member
מתוסכלת מאוד

חזרתי לפני כשעה מנופש של כמה ימים מאילת עם חברה שאני מקנאה בה.
כל הכסף אזל לי תוך שבוע עם קבלת המשכורת.
רציתי להתחיל תהליך כלשהו , אך שוב נאלצת לחכות עם זה עד המשכורת הבאה..

סיפרתי פה שאני וחברה שלי שתינו שמנמנות , אך למרות שגם היא שמנמנה הולך לה עם גברים יותר ממה שהלך לי אי פעם בחיים גם שהייתי רזה ונראתי טוב.

באמת לקחתי לתשומת ליבי שאולי היא משדרת משהו שמושך גברים, בלי קשר למראה חיצוני אם היא יותר יפה או לא בגלל ביטחון עצמי

אך לצערי קשה לי מאוד לראות במו עיניי איך עפים עליה
גם נשים וגם גברים מול הפרצוף שלי
באילת יצא לי להיות מאופרת ועדיין בתמונות ראיתי שהידיים שלי יותר שמנות משלה ושאני נראית בת 30-40 אז מה הפלא שרק מבוגרים מגלים בי עניין..? אחרי שהצטלמתי איתה נגעלי מעצמי

אני מסתכלת עליה ולפעמים קשה לי שרצה לי המחשבה "היא נראית יותר יפה ממני"
נשים שנתקלו בה אמרו לה איזה היא היא -בובה , או שחבר שלה זכה בבחורה יפה כזאת שיש מה לתפוס..
או ראיתי מבט של מישהו שסובב אחריה את הראש ליד המגורים שלנו ליד חבר שלה.

הייתכן שהמראה שהיא יצרה עם הפסים והעדשות הכחולות-שהפכו אותה ממרוקאית במקור לרוסייה?
ואני יש לי מראה מזרחי

למה לי אף אחיד לא אומר איזה בובה יפה אני וזה..
הכי הרגו אותי התמונות שאני נראית בת 40 לידה
,אני ממש נגעלת מעצמי
אני רוצה לרדת במשקל אבל יודעת שזה לא מספיק..זה יפה כנקודת פתיחה , בשביל ההרגשה הטובה אך לא מעבר

לי כנראה אף פעם לא יהיה מזל כמו שלה יש

ommerl

New member
בתור גבר אני אומר לך- כנראה שזה לא קשור למראה

נראה לי מדברים נוספים שכתבת שאת לא מקבלת את עצמך. ומכאן הכל מתחיל. זה משפיע גם על החיצוניות- על שפת הגוף, יציבה, התנהגות, ואפילו על שרירי הפנים.

את יכולה להתעסק בלי סוף במראה, לחשוב איזה איפור יהיה האפקטיבי ביותר, איזהה ציפרניים לעשות ואיזה בגדים לבחור אבל בסופו של דבר מה שיעשה לך את ההבדל הגדול ביותר הוא שינוי פנימי- לעשות עבודה עם עצמך, לקבל את עצמך כמו שאת, לאהוב את עצמך.

אם קשה לך לאהוב את עצמך, יהיה קשה לגבר לאהוב אותך. אם הוא ירגיש מראש שאת לא אוהבת את עצמך, סיכוי טוב שהוא מראש יעדיף לא לנסות אפילו, והוא אפילו לא יהיה מודע לזה.

זו נקודת המבט שלי על העניינים.

למעלה