מתוסכל מינית - לא נמשך אליה

alongrin

New member
אז מה האלטרנטיבה שאת מציעה?

שהיא תמשיך לשמור על משקל עודף באופן חריג ובסופו של דבר תסבול ממחלות כמו סוכרת, לחץ דם, ועוד שאר בעיות רפואיות?
&nbsp
כן דיאטה זה תהליך שקשור בסבל..הרבה סבל..
זה פחות כיף מאשר לזלול עוגות וממתקים כל היום,
אבל אני לא מכיר שום דרך אחרת להגיע לאורח חיים בריא חוץ מלשלם את המחיר על חטאי העבר.
או שאת מכירה דרך אחרת לעשות את הקסם הזה?
&nbsp
ברור שיש קשר גנטי להשמנה, לכל אחד מגיב בצורה שונה למזונות שונים.
אבל היום יש מספיק אמצעים ובדיקות דם כדי למפות את הפרופיל התזונתי של כל אחד ולבנות לו תוכנית מותאמת בדיוק בשבילו.
&nbsp
העניין הוא לא האפשרויות שיש היום - אלא הרצון של מישהו לקחת את עצמו בידיים ולרדת במשקל.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

כשהיא תבחר ותהיה מוכנה לכך, היא תעשה שינוי באורח החיים

תהליך ארוך ואיטי, לא דיאטת כסאח, שתאפשר לה לאכול בריא לרוב, לרדת לאט במשקל, ובסופו של דבר להתייצב על משקל בריא.

alongrin

New member
את יודעת...

בשביל לזכות בלוטו - צריך קודם למלא טופס ולהשתתף בהגרלה.
לא משנה באיזו דרך היא תבחר.
דיאטה איטית/מהירה/קיצור קיבה... העיקר שתבחר!!
&nbsp

הדרך היחדה שזה יעבוד היא שזה יקרה רק מתי שהיא תבחר

ולא מלחצים של אחרים.
כמו סיגריות, ששנים לחצנו על אמא שלי שתפסיק, לא עזר כלום.
מתישהו היא החליטה בעצמה ללכת לטיפולים.

alongrin

New member
זה יקרה מתי שהיא תבחר...

יש גבול לכמה אפשר להמתין כדי שהיא תואיל בטובה להחליט מה היא רוצה,
אם היא רוצה, איך ומתי...
אף רכבת לא מחכה לאף אחד..
אם היא לא מחליטה, בסופו של דבר יחליטו בשבילה ויכול להיות שלהחלטה הזו יהיו השלכות הרבה יותר קשות על החיים שלה מאשר לרזות בכמה ק"ג...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הירידה במשקל לא קשורה לבן זוגה. אם הוא רוצה ללכת

עדיף שילך, ולא שישאר שם לחכות שהיא תרד במשקל. הוא עוצר לו ולה את החיים.
יש זוגות רזים וטוב להם, יש זוגות שמנים וטוב להם, ויש זוגות שרע להם.
אם רע בזוגיות, צריך לנסות לעבוד עליה, אם לא מצליח, לקטוע אותה.
הירידה במשקל שלה היא לא דבר שישפר את הזוגיות, היא אולי תוציא את המשקל שלה משק התירוצים למה הזוגיות לא עובדת.

alongrin

New member
אני לא בטוח...

ירידה במשקל היא לא רק ירידה במשקל.
היא מלווה במהפך משמעותי באורחות החיים.
&nbsp
- מעבר לאורח חיים בריא ותזונה מאוזנת
- פעילות גופנית (אפילו אם היא מינימלית)
- יותר תשומת לב לאסטטיקה, לבוש ומראה חיצוני..
&nbsp
זה בהחלט יכול לשנות את הזוגיות מקצה לקצה.
יותר מזה..
אני מכיר כמה זוגות שאחד מהצדדים החליט לעבור כזה מהפך, "פתאום גילה את עצמו" והחליט שהצד השני שלו כבר לא מספיק טוב בשבילו.
&nbsp

וזה בסדר, אז תיגמר הזוגיות. לדעתי בן אדם צריך לשנות את מראה

החיצוני שלו או את אורח החיים שלו רק בשביל עצמו. לא בשביל אף אחד אחר.
ואם הוא לא מוכן להמשיך לאהוב אותה גם כשהיא מוזנחת, הוא לא חייב.
ואם היא תשקיע בעצמה רק בשבילו, זה לא מספיק, וזה לא יחזיק.
&nbsp

alongrin

New member
זה ברור...

שבן אדם עושה מהפך כזה בראש וראשונה בשביל עצמו, אבל כל הסביבה מרוויחה מזה.
&nbsp
בן/בת זוג מוזנחים בבית זה ממש לא כיף..ויש לזה גם השלכות מעבר לאסטטיקה.
&nbsp
ההזנחה מביאה איתה בסופו של דבר בעיות בריאותיות חמורות.
סוכרת, לחץ דם, בעיות לב, כליות... מה לא..
&nbsp
ועל הכתפיים של מי זה בסופו של דבר נופל?
&nbsp
זוגיות היא בין היתר אחריות הדדית...
זה לא הוגן שצד אחד יגיד אני אזניח את עצמי ואעשה מה בראש שלי ואתה תישא בתוצאות ובהוצאות...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

תגיד, למה התחתנת איתה?

אם ידעת מהיום הראשון שאתה לא נמשך אליה, למה התחתנת איתה? אם היית אומר שהיא כל היום יושבת בספה, אוכלת וצופה בטלנובלות, וואלה, אפשר להבין אותך. אבל אין לי ספק שזה לא המקרה, ושיש לך אישה מקסימה בבית ואיכותית, שגם ככה מרגישה רע עם עצמה, ויש לה בן זוג שכל מה שהוא רואה זאת אישה עם משקל עודף.
&nbsp
אתה חושב שבחוץ מחכה לך בת זוג איכותית ורזה כמו שאתה אוהב? בבקשה, שחרר אותה לדרכה. אבל הבגידות שלך זה לא הפתרון, זה רק מעיד על מי שאתה - ילד.
&nbsp

ai21

New member
אל תקשיב לעצת האחיתופל ששמנים לא משתנים

אני מכיר מספיק אנשים שכן השתנו - עם בן-זוג תומך ולפעמים ניתוח קיצור.

בעצם - יש שתי בעיות:
הבעיה האחת - היא העדר משיכה, מה שעשוי להישאר גם אם היא תרזה (עודפי עור זה לא מושך). אם אתה רוצה להישאר איתה - תצטרך ללמוד להימשך אליה.

הבעיה השניה - היא בעיית תקשורת.
לא ברור לי איך אחרי שנים ביחד - אתם עדיין לא מתקשרים בנוגע לעניינים כ"כ חשובים.
אני מצטער - אבל זה מעיד על קשר שטחי,
כי בקשר טוב אפשר לדבר על מה שחשוב לכם - אפילו בלי לריב.

בגלל שבעיית התקשורת היא החמורה והניכרת, כדאי שתטפל בה.
קרא איך מתקשרים בלי כעסים ובלי ריבים,
אם יש צורך ברר אם יש אופציה טיפולית (היום טיפול פסיכולוגי הוא חינם, כולל חלק מטיפולי הזוגיות)

בסופו של דבר - עודף משקל חריג (מה הBMI שלה?) זו בעיה בריאותית קשה,
וכולם יודעים שיש קשר למשיכה מינית,
כך שלא אמור להיות קשה לתקשר רצון להרזיה (עם או בלי ניתוח), ולתמוך בתוכנית הרזייה שתתאים לה.
הרי לרוב תוכניות כאלו נכשלות - בגלל העדר תמיכת בן-זוג,
ואתה מאוד תתמוך בתוכנית כזו - כי זה חשוב לך.

danakama10

New member
אתה קשקשן

העובדות כפי שאתה מציג אותן הן:
1) הכרת את אשתך כשהיא שמנה (מעניין באמת יהיה לדעת מה המשקל/גובה שלה... איכשהו יש לי הרגשה שהיא יותר מלאה מאשר שמנה, אבל זו תחושה בלבד)
2) לא נמשכת פיזית לאשתך מעולם
3) התחתנת איתה
4) עברת לגור איתה באנגליה כי היא אנגליה
5) אתה פריק של כושר והולך 5 פעמים בשבוע לחדר כושר
6) אתה במודע מתנהג אליה באופן לא אוהב כדי שהיא תדע שמפריע לך שהיא שמנה
7) גירושין אינם אופציה עבורך.
8) לא הזכרת ילדים (מה שהופך את סעיף 5 לעוד יותר מוזר).

אם היית מתחתן איתה רק בשביל לעבור לאנגליה, היית חורק שיניים עד שתקבל אזרחות, ואז מתגרש. הסיטואציה אצלך הזויה לחלוטין, ונובעת מבעיה נפשית רצינית אצלך. גם לה יש כנראה בעיה נפשית רצינית אם היא מסכימה להיות איתך בכאלו נישואים (ואל דאגה, היא בטוח מרגישה את הדחייה שלך).

לדעתי הפתרון עבורך הוא ללכת לפסיכולוג ולנסות לברר מה הבעיה איתך, מדוע בחרת מכל הנשים להתחתן עם אשה שדוחה אותך פיזית ומדוע אינך מסוגל להתגרש ממנה. למען האמת, הסיבה העיקרית שאני יכולה לחשוב עליה היא שאתה הומו בארון. יש לך אשה - כך שיש לך סיפור כיסוי. היא שמנה לטעמך - אז יש תירוץ כלפיך וכלפיה מדוע אינך מקיים איתה יחסים לעיתים קרובות. יכול להיות שאתה באמת מקווה שאם היא תהיה דוגמנית מז'ורנל תוכל להמשך אליה ותוכיח לעצמך שאתה הטרו (אבל מה עם הגוף שמשתנה לאחר לידה? גם זה לא יהיה טוב מספיק). התוצאה היא שלך לא טוב, ויותר חשוב - אתה ממרר את החיים שלה והופך אותה לחסרת ביטחון לחלוטין.

סיבות נוספות אפשריות הן שאתה חסר ביטחון עצמי לחלוטין (למרות שזה לא נשמע הסיפור כאן), או שאתה טפיל שלא מוכן להיפרד מהחיים הטובים שהיא מספקת (עשירה?). בכל מקרה, הסיפור הזה מאוד מוזר. אם הגיל בכרטיס שלך נכון, התחתנת בגיל 23-24 עם מישהי שאתה לא נמשך אליה, עדיין אין לכם ילדים וגירושים בגיל 29 אינם באים אצלך בחשבון. מוזר מוזר מוזר.

danakama10

New member
הכוונה היתה

אין ילדים לכן סעיף 7 הוא עוד יותר מוזר. לגבי חדר הכושר, אני משוכנעת שאתה הולך אליו לא בגללה, לא כדי לשדר לה שאתה שומר על עצמך עבורה, אלא שאתה הולך לשם עבורך בלבד. איך אני יודעת? כי אפשר להתמיד בחדר כושר רק שיש משהו פנימי שמושך אותך. אף אחד לא יכול ללכת 5 פעמים בשבוע לאורך זמן לחדר כושר כשמה שמניע אותו שאשתו תתחיל דיאטה... מאוד לא אהבתי את מה שכתבת, כי זה מראה לי שאתה מניפולטיבי שמעוות עובדות.

SupermanZW

Well-known member
אתה ההוכחה שכשאין שכל יש דאגות

התחתנת עם אישה שאתה לא נמשך אליה ולכן מגיע לך.

לגבי עצה, אין לי עצה בשבילך ואפילו אם הייתה לי היא לא הייתה עוזרת לך, עצות עוזרות רק למי שמוכן ללמוד מהן, אתה לא כזה

Mor L

New member
אתם יודעים מה אני אוהבת בתגובות שלכם?

שאתם לא כועסים עליו מה פתאום הוא כזה שטחי שמסתכל רק על המראה החיצוני.
להיפך. אתם מבינים ומסכימים שחייבים להימשך פיסית לבן/ת הזוג ולאהוב את המראה שלהם.
אני יצאתי עם הרבה אנשים שלא נמשכתי אליהם בכלל ורק נתתי ניסיון כי "מה חשוב היופי? העיקר האופי!" (במבטא של פולניה)
והצטערתי על זה כל החיים, כי נגעלתי מהם והם הרגישו את זה וכל הקשרים הסתיימו בפיצוץ כי לא הסתדרנו בדברים אחרים שאולי היינו יכולים לגשר עליהם אם רק היתה משיכה.
אז אני בחיים לא אגע במקל במישהו שאני לא נמשכת אליו. אני אעשה הקפאת ביציות אם צריך.

alongrin

New member
בעידן הפוליטקלי קורקט

אנשים פוחדים להגיד שעודף משקל זה פשוט מכוער!
ופוחדים להשמע שטחיים אם הם מדברים על המראה החיצוני של הצד השני שלהם.
&nbsp
משיכה פיזית היא 90% מהקשר וצריכה להיות ממבט ראשון.
אם לא בא לי לקרוע ממנה את הבגדים עכשיו, כנראה שגם לא יבוא לי אחר כך.
ובטח שעוד פחות אחרי 20 שנות נישואים, משכנתא וכמה ילדים.

שלום

משקל עודף מסוכן לבריאות, וכדאי שתעיר לה באופן חיובי על הצורך לרזות כדי להיות יותר בריאה. כדאי לאכול יותר דברים טבעיים ובריאים כמו פירות וירקות, וככל הפחות דברים שמנים ומתוקים. כדאי גם להשתדל שאלה יהיו דברים שאוהבים לאכול. טוב שאתה מנסה לעודד אותה לדרך חיים בריאה, עזור לה למצוא את ההנאה שבדרך החיים הזאת. אם היא מתקשה לעשות ספורט, אפשר להגיע לזה בהדרגה. אפשר גם להרגיל אותה לאכילה טובה ובריאה, ואני יודע שיש הרבה מאכלים שהם טבעיים ובריאים אבל גם מאד טעימים ומקוריים.

Mor L

New member
הבעיה היא שהוא לא מסוגל לומר לה שתרזה

אפילו בסיבה הכי מוצדקת של בריאות.
&nbsp
ההורים שלי אובססיביים שאני ארד במשקל כבר שנים.
אני אומרת להם שאני אעשה את זה בדרך שמתאימה לי, למרות שהם השקיעו בכסף חצי מהטיפול של תזונאיות פרטיות בשבילי. ולכן אני חייבת לעשות מה שהם רוצים, בלי הרצון והקשיים שלי כבן אדם.
&nbsp
הוא אדם לא רע כמוהם. ולכן הוא לא מסוגל להיות קשה איתה.

חשוב שיקבל אותה כמו שהיא

אם היא לא רוצה לרזות, זכותה ויצטרך להחליט אם הוא אוהב אותה ורוצה להישאר אתה. משיכה בסיסית חיונית לקשר רומנטי, אבל אם היא לא קיימת אולי אפשר לפתח אותה בעזרת חיזוק הרומנטיקה, וגם חיזוק התשוקה ע"י מעשים גופניים מגרים ויצירת מגע בעיקר כמחוות אהבה.
&nbsp

עודף משקל

כאשר קשר זוגי הוא לא בטוב אזי כל הסיבות החיצוניות מקבלות משקל מאוד גדול בתוך המערכת יחסים. על. אחת כמה וכמה כאשר כבר בתחילת הקשר האישה סבלה מעודף משקל.
דחייה בתוך מערכת יחסים היא נושא מורכב לעבודה בתוך תהליך טיפולי. הכל מתחיל בכמה מוטיבציה יש לשינוי. השינוי אינו רק של הבעל אלא גם של האישה: אם חשוב לשניהם לשמור על הקשר הם צריכים להיות מכוונים אחד לצורך שני.
בברכת שב. שלום לכולם

למעלה