מתיייצב בפורום... קבלו אותי...

צביקוש21

New member
מתיייצב בפורום... קבלו אותי...

שלום לכולם.... שמעתי ממש הרגע על הפורום הזה שלדעתי נתבקש מזמן כבר שיפתח אחד כזה וסוף סוף לקחו יוזמה ופתחו את הפורום הזה.. אז שיהיה בהצלחה! אז קצת על עצמי... אני חייל משוחרר .. השתחררתי לפני שנה וחצי לאחר שירות מלא ומהנה בחיל האויר.... בעוד שבועיים בערך אני עומד להתחיל חיים חדשים ובעצם להגשים חלום ... ואני מדבר על זה שאני עובר לגרו בקיבוץ.... כן...קיבוץ... אגב אם יש כאן צעירים וצעירות שמעונינים גם כמוני להתחיל חיים חדשים ולהקים בעצם גרעין של צעירים בקיבוץ קטן ונחמד מאד.. אתם מוזמנים לפנות אליי במסרים וזהו בינתיים....

get well

New member
ברוך הבא..../images/Emo24.gif

קיבוץ
מה יש לעשות בקיבוץ? סליחה על חוסר הידע.. אבל קיבוץ זה לא עבר מן העולם? היום הקיבוצים הם הרי לא ממש קיבוצים...

צביקוש21

New member
יש קיבוצים כמו פעם!

יש בהחלט המון קיבוצים כמו פעם... בכל אופן הקיבוץ שאני עובר אליו זהו קיבוץ ממש כמו פעם... חיי שותפות... אוכלים בחדר אוכל ביחד.... עובדים בכל מיני עבודות בקיבוץ בכל התחומ ים וגם בקיבוצים ליד..

גמני פה!

(סלח לי צביקוש, שאני מנצלת אותך כדי לפתוח הודעה חדשה...
) אני גלי, השתחררתי לפני חודשיים מחה"א. אני קיבוצניקית, והתחייבתי לעבוד שנה בקיבוץ כדי שיממנו לי את הלימודים. מזל-טוב על הפורום, ונתראה!

צביקוש21

New member
היי גלי.. גם אני הייתי בחה"א...

גלי... איזה מגניב.... את קיבוצניקית?... אני עובר עוד שבועיים לקיבוץ.... וגם אני הייתי בחיל האויר...... מגננננניייייבבבבב......

למעלה