מתיסיהו בארץ !!!

נג היפה

New member
אההה..

לא, חשבתי שזה יותר מארוע רגיל... חשבתי לפתוח שירשור התרגשות "מתיסיהו מגיע לארץ" כזה.. סורי?

סלחנו../images/Emo13.gif

אבל להבא, כל דיבור על אירוע שהוא, יש לבדוק אם קיים שרשור אירועים ולשרשר תחתיו, ואם לאחר בדיקה לא מצאת, יש לפתוח שרשור, אליו ישורשרו כל ההודעות בנושא. אני יודע שזה דורש מעט מאמץ, אבל זה מונע אי סדר בפורום וישנן עוד מספיק סיבות מדוע יש צורך בשרשור כזה... ואגב, כל הודעה בנושא אירועים תשורשר לכאן. תודה על ההבנה :)

DuBsYs

New member
Zvuloon Dub & Los Caparos בירושלים

Zvuloon Dub System vs Los Caparos ערב של רגאיי, סקא, רוטס ודאב. שתי הלהקות נפגשות על הבמה ומגישות שני מופעים אנרגטיים ומרקידים. 22:30 Los Caparos Zvuloon Dub System 23:30 בסיום ההופעות תהייה מסיבת רגאיי עם THC SELECTOR. יום שישי, 16.3 22:00, במעבדה דרך חברון 28, 40ש"ח עד 23:00 (ולסטודנטים כל הערב) , 50 ש"ח אחרי לפרטים נוספים:

DuBsYs

New member
fenomenal combinatia

שווה מאוד להגיע ביום שישי למעבדה, מלבד ההופעות המצויינות של los caparos ו zvuloon dub צפויים שילובים מטורפים, צפו לpapa jibli שר ברוסית עם לוס כפרוס ול MC GOGA ב DJ STYLE יחד עם zvuloon dub, חוץ מזה יהייו עוד הפתעות שגם אנחנו עוד לא יודעים אלהם. מה שבטוח, יהייה הרבה וייבZ...

איאנדאי

New member
אבויה ורוד בוי בסלואו ../images/Emo188.gif

כן , ביום שישי 16.03.2007 זה יקרה
((((((((((((((( RUDE BOY MASIVE & ABUJAH SOUND ))))))))))))))) שני ענקי הסאונד יפגשו בסלואו משה חוויה שלא כדאי להפסיד על הפרק: ROOTS * REGGAE * DANCEHALL מחצות המחוגה 4 פלורנטין 25 ש"ח בכניסה

הפלייר מדהים ו......

כן,אין מה להגיד הסאונדים הכי נכונים! הם לא אחרים מרוד בוי סאונד ואבויה סאונד אריגינאל נטול פוזה, פיור ארט והמון המון רצינות בתחום !!! תמשיכו ככה ,תגיעו רחוק בכל תחום שני

הלו! מעכשיו אתה לא תראה אותו ריק!

זהו, חזרנו למתכונת דאנסים ולא במתכונת פאב, סבבה? מה שאומר שכן יגיעו אנשים, לרקוד ולקפץ, ועוד לצלילי תקלוט של רוד בוי ואבויה
נו מה, נשמע יותר טוב? -כשף!

איאנדאי

New member
הסלואו נותן בראש ../images/Emo197.gif

חבל שלא היית בשבוע שעבר כשנאצ'י נאצ' ו ONE BLOOD SOUND שרפו את המקום המקום נראה כמו בימים הטובים שלו והכל טוסט bless & more love

../images/Emo4.gif

תאמין לי שזה היה בתכנונים אבל הבחורצ'יק עם האוטו נרדם והאישה לא נוסעת בטרמפים- אז אני נמצאת במצב שמתארחים אצלי ואנ'לא יכולה לנוע בטרמפים - עזוב.. מצב מסובך.. שישי הזה אפילו ביטלתי דברים בשביל להתייצב
-כשף!

המילה שאני נותנת לך היא..

תבוא, תהייה במסיבה, אם לא תהנה תקבל החזר כספי מהכיס שלי+בירה על חשבוני, הולך?

איאנדאי

New member
איך מקפיצים פה את הענינים ../images/Emo208.gif

נקווה שזה יספיק חשוב פשוט שידעו על הדאנס המטורף הזה

איאנדאי

New member
לא , זה לא קפץ ../images/Emo4.gif

בוואלה אתה רק מפליץ וזה קופץ , פה זה הרבה יותר מורכב לא משנה bless

למעלה