מתיסיהו בארץ !!!

bigwill

New member
לא כזה מרגש :]

הוא כבר היה פעם אחת ואני בטוח שהוא יגיע עוד הרבה פעמים.. לא כזה מלהיב :]

שלוש אם לא ארבע פעמים...

ביקור חמישי אאל"ט :) מה שאותי באופן אישי מרגש הוא המכלול. חברים - בחודשיים הקרובים הולכים לפקוד את הארץ שלנו קרוב לשלושים אומנים מחו"ל, ובכלל זה נגנים וזמרים, שיוצרים רגאיי. תחשבו על זה: איזי סטאר אולסטאר (וואחד הרכב), מתיסיהו, ראנקין ג'ו, מייד אין ג'מייקה - קפלטון ובאני וויילר (שתי להקות גדולות כנראה), וזה אחרי ביקורים מדהימים של הזמן האחרון שהיו בהם יו רוי וג'וניור מארבין, פאטו בנטון. המספר הזה הוא פשוט לא נקלט, ובייחוד כשמדובר באומנים בסדר גודל בינלאומי אחד אחד, זה פשוט מדהים!!! מי יודע מה העתיד לבוא...? האמת שאני
ובואו נגיד שהעתיד, כמה שהצבע הזה לא מתאים לקהילה שלנו (אני מקווה לפחות) - ורוד

DuBsYs

New member
זה לא הכל

בפורום השכן רצים דיבורים גם עם KING SHILOH ב22-27.5 ועל Brother culture-original rasta mc&Da vinci sound UK ב 13-14/4 בעין חרוד ובת"א. יש גם דיבור על להקה שוודית מחוזקת בDJאים מארה"ב שצריכה להגיע לפה באפריל לכמה הופעות. נראה לכם שזה הגיוני להביא לפה כזו כמות של מופעים בתקופה כ"כ קצרה? האם לקהל יש מספיק תקציב בשביל ללכת לכ"כ הרבה הופעות חו"ל? אני מקווה שהתשובה לכל השאלות האלה חיובית, כי אם לא הבועה יכולה להתפוצץ לנו בפנים וחבל.

בדיוק הזנתי את קולצ'ה B בלוח

תאמינו לי, הרשימה פשוט מדהימה אותי. ועם זאת, השאלה של סמילאן מרתקת לא פחות. חברים: האם אתם מתכוונים ללכת לכל ההופעות שהולכות להיות לנו? יש לי הרגשה שלא. האם כל כך הרבה הופעות בזמן כה קצר תיטיב עימנו או תביא לכשלון ברוב הקופות, אם לא בכולן? חומר מעניין למחשבה, שאני לא גיבשתי את תשובתי עד כה, וזה אומר לא מעט... מה אתם אומרים?

הגדלתי לעשות ../images/Emo21.gif

ופתחתי סקר בנושא, לאחר שלא נפתח סקר חדש במשך לא מעט זמן. משמאל תוצאות הסקר הקודם >>> מחכה לתשובותיכם!!!

ישמצב שפתחו את הברז קצת חזק מדי..

אל תבינו אותי לא נכון, הכי כיף בעולם שבאים כל כך הרבה אנשים לארץ, אבל אצל הקהל הרחב (=אנשים מחוץ לפורומים=רוב הקהל, בהתחשב בזה שבשני הפורומים ביחד יש גג מאה איש) זה יכול ליצור בלבול. זה קהל שרק מתחיל ללמוד מה זה רגאיי ואני חושש שאולי זה יצור מצב של איזשהו זלזול כללי מצד הקהל, שבד"כ נורא מתלהב מעצם העובדה שמישהו בכלל מגיע לארץ, ואם נותנים יותר מדי בבת אחת אנשים יכולים להחליט להיות מפונקים ולא לתת לאמנים *הבאמת* חשובים את היחס שמגיע להם ... אז אולי הייתי מחכה קצת עם המופעים הקטנים יותר, אפילו שזה נורא מפתה לתת לכולם בפנים בבת אחת. למרות שאני באמת מקווה שאני אתבדה והקהל יחליט ללכת דווקא למסיבות האלה ותווצר תנופה חזקה לרגאיי בארץ, כי אני באמת חושב שהמקום הזה הוא קרקע מאוד פוריה למוזיקה ולוקולצ'ר, והאנשים קולטים את הוויב בשיא הטבעיות. אם יתאפשר באותה הזדמנות לשרוף לאלף עזאזל את כל הוויב רוק'נרול-בריטי-קר-מנוכר ששולט פה ברדיו מאז שלהקות צבאיות זה כבר לא מגניב
אני בכלל אהיה מאושר... תמיד טוב לקוות
בכל אופן באמת מילה חמה לכל המארגנים שלאט לאט בונים מודעות לרגאיי ועושים את זה ברמה גבוהה... ברגע שישראל נהיית נקודה על המפה בשביל רגאיי צריך לדעתי כבר לחשוב על איך להתמודד עם זה כש- התקשורת ההמונית תנסה לעשות מזה בלון עם הרבה אוויר ומעט תוכן. צריך לשמור על התמימות והפשטות שבעניין בכל מצב, כי לתקשורת אין תענוג יותר גדול מלפוצץ בועות שהיא בעצמה ניפחה. *MESSAGE!!!!!!!*

Ras Or

New member
במקרה שלי...

בצער רב וייגון אנוכי אדם עובד שעזב את בית הוריו, רגאיי זה דרך חיי אבל מבחינת תקציבים לא הלכתי לכל ההופעות המפתות מאוד שהיו בזמן האחרון לצערי, איזי סטאר אול סטאר וקפלטון , כל באבילון לא יעצרו אותי מלהראות נוחכות מאסיבבבב ראס!.

טובא

New member
תראה,בגדול זה אולי

מספר גדול של הופעות בפרק זמן קצר יחסית. אבל הכל שאלה של היחס שלך להופעות האלה.יש הופעות מהרישמה המכובדת שמגיע לארץ שאפילו אם אני אמות באותו יום אני יגיע(או שאני יתפוס מקום טוב על אחד העננים באיזור...)ויש הופעות שלא ממש מעניינות אותי. כל אחד צריך לחשוב עם עצמו מה הוא מוכן לפספס ומה לא. יחס לתקציב? זאת כבר שאלה אחרת. אני כבר הכנתי את עצמי תקציבית לחודשים אפריל\מאי.אם יש הופעות שמספיק חשובות לי אני יצמצם הוצאות כדי להגיע להופעות האלו. זה מה שכולם צריכים לעשות והאמת ממה שיצא לי לדבר עם אנשים. הולך להיות מפוצץ בלפחות 3מתוך ארבעה אירועים גדולים שהולכים להיות כאן-אישית אני מקווה שזה מה שיקרה כי זה יפתח את הדלת להופעות של אומנים בסדר גודל דומה שעדין לא גילו מה זה להופיע מול הראגיי מאסיב הישראלי(למרות שאני לא יתנגד עם בוג'ו יגיע לכאן שוב
)

טובא

New member
אוי לי על הטעות הזאת!

ראגיי=רגאיי(כמובן!סילחו לי זאת השעה\סימסטר ב'\יום הולדת לחבר ממש טוב שחל השבוע-מיחקו את המיותר)

Ras Or

New member
boom blast זוהי השנה

בה המהפכה עולה לפני השטח ראסטה, עד היום זה היה UNDERGROUND והשנה זה עולה במהירות לא נורמלית לפני השטח קפלטון, באני ווילא, איזי סטאר, יו רוי, גלאדיאטורז ישראל על המפה :) ראס!.

Carcass

New member
...

לאדע מה עם שאר האנשים,אבל היום הוא כבר הרבה פחות מרגש אותי..האלבום הראשון שלו היה מדהים,באמת,מאז הוא רק התדרדר לדעתי.. רק העובדה שהסינגל האחרון שלו(msg in a bottle),שהיה קאבר די עלוב לפוליס,נכנס לפלייליסט של גלגלצ..אומרת משהו. בקשר להופעה,ראיתי תו בפעם הראשונה שהוא היה בארץ..מבחינתי אין סיבה ללכת עוד פעם.. עזבו תכם,קפלטון ביום העצמאות!!!!

xXx Shiraz xXx

New member
מה אתה צוחק אלעד!?!

אני לא אוהבת אותו ב-כלל והשיר היחידי שאהבתי זה מסג' אין אה בוטל (אבל בגסרה שהוא שר עם הפוליס, ולא לבדו) אוקצור ברוררררררר יום העצמאות שמחה וצהלהה

Ras Or

New member
איתך בדעה

הופעה אחת הספיקה לי (ובלי לזלזל ) ראס.

JahWarrior

New member
פסטיבל זורבה

פסטיבל זורבה ב"אשרם במדבר" בתאריכים 5-9.4 כולל מופע מחווה לבוב מארלי בהשתתפות טובי אמני הרגאיי

Dtiup

New member
נשמע טוב

למה אתה חוסך בפרטים? אם אפשר יותר ,תודה רבה ONE LOVE

למעלה