מתי בפעם האחורנה עשיתם סקס!?

מתי בפעם האחורנה עשיתם סקס!?

אני היום בלילה..חח כיאלו ב1... אם הצו'צי שלי
ועוד שאלה לבנים.. כמה זמן החזקתם מעמד בסקס?בלי לגמור. ואממ אתם לא חייבים לענות ... סתם משעמם לי...

תראי אם זה כל כך מעציב אותך....

אז אפשר לסדר משהו (; ... ססתם מודלה.... אם את זה ממש מפריע לך...למה לחכות לאחד...לחבר שיאהב אותך....כי סקס תמיד טוב...אומנם הכי טוב כשהוא מגיע עם אהבה...אבל אין מה להווכח גם אם תעשי את זה כמו חיות זה יהיה טוב! אז תצאי למסיבה תפגשי מישהו חמוד(או מישהי חמודה...כל אחד והסטיות שלו) ויאללה לעבודה!

מור~!

New member
לא מפריע

אני מחכה למישי שנראית כמו הלילה |סבלנות|

nir y agus

New member
מעולם לא קיימתי|מטריה|

אבל שאני מביא ביד אני מתאפק בשיא האורגזמה לפחות חמש פעמים.

ƒire

New member
אתה מקבל אורגזמה להביא ביד ?

מה אתה משפשף גם את בלוטת הערמונית
(איכס איך שמעתי את זה פעם). אחי היקר בנים לא מקבלים אורגזמה ... בנים גומרים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דיי דיי הרגת אותי עכשיו! את בן...כי אם כן אתה אמור לדעת שגמירה בכל שפה שתסתכל תהיי אורגזמה! שפיכה נקראת האורגזמה הגברית....ותתפלא חדירה אנאלית אצל גברים מגרה את בלוטת הערמונית וזה נקודת הג'י אצל הגבר....אני אישית לא ניסית ולא מתכוון לנסות!!!!

ƒire

New member
קיצר לא הבנתי כלום אבל אני בן.

ואני יודע שאצל בנים זה אורגזמה (בכאילו, או שאתה בנאדם מאוד מיוחד).

בנאדם זה לא בריא!!!!

יש נקודה כזאת שקוראים לה "נקודת אל חזור" ברגע שאתה מגיע אליה ואתה מפסיק(זה כמעט בלתי אפשרי) אבל אם הצלחת אתה סתם תגרום לעצמך נזק... אם כבר את עושה עבודת יד אז לפני שאתה מגיע לזה תפסיק ותמשיך וחוזר חלילה...וכל הבולשיט הזה על לחשוב על דברים אחרים אולי עוזר אבל סתם מוריד ת'חשק

EverMan

New member
../images/Emo7.gif שבוע , אני סובל !

כב"צ עצבני ... אני כל כךךךךךךךךךך , צריך ... והחברה בר"ג ואני בכרמיאל. הצילוווווווו

EverMan

New member
והכי הרבה זמן שהצלחתי להחזיק

מעמד ? אממממממ , שעה וחצי-שעתיים. (ואני מדבר על סקס נטו)

אח שלי עם כל הכבוד שאתה מנהל

אבל אין מצב!!!!!!!!! זה בתנאי שלא השתמשת בשום מעכב גמירה או איך שלא יקראו לזה לא חסרים כאלה בחנויות סקס... אבל להחזיק שעתיים בסקס נטו? אפילו ככוב פורנו לא מסוגל אני אישית אם אני מחזיק את עצמי בכח אולי 15 דקות פעם שניה יקח יותר אבל עדיין לא יותר מחצי שעה אולי אולי 35 דקות אני לא בא להשוות את עצמי אליך אבל אם היית אומר עשרים דקות? עוד מילא חצי שעה? נעביר לך....אבל שעתיים?????????

EverMan

New member
זה אחרי שאתה גומר פעמיים

ואחרי שאתה מת מעייפות
... הגוף מסרב לגמור פשוט

liran b

New member
ממממממ לפני כמה ימים

ביום חמישי עם האקסית... משום עשינו סקס מצויין אבל אחרי זה אמרנו ביי ביי ויותר לא דיברתי איתה.. והכי הרבה זמן כמעט 45 דקות.....

SMOLANIT1

New member
כן, תדכאו אותי בכוח... ../images/Emo26.gif

עברו כבר יותר משבועיים...

HairyTowel

New member
לפני....

26 דקות בדיוק סיימנו...*מאושר עד הגג* והכי הרבה?....... 40 דקות... אבל אני משתפר עם הזמן...

למעלה