מתי כבר יהיה שטר של 500 שקל?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני דווקא מנסה להאמין אבל הוא לא ענה לי על שאלותיי לגבי האפשרות שאיעתר להעניק לו 100,000. אז כנראה שקיבל רגליים קרות, או שההורים שלו הסכימו סוף סוף להשקיע את הסכום הנחשק עבורו.
אני דווקא עניתי לך. זה בשרשור "מסתבר שיש קורס שלם שעוסק ומדבר כל כולו על האנשים שלי. 'מחוננות וכישרונות מיוחדים' שמו", עמוד 2, תגובה מספר 71 (כנראה לא ראית בגלל עומס התגובות בשרשור המדובר).

(1) מסתבר שיש קורס שלם שעוסק ומדבר כל כולו על האנשים שלי. "מחוננות וכישרונות מיוחדים" שמו. | Page 2 | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה, באמת, ציפית מאינפנטיל שקרן שייעשה משהו לבד?
מעולם לא טענתי שמדובר בעיצוב מקורי שלי. זאת המצאה שלכם. הבעיה שלכם, המתנגדים, זה שאני בן-אדם כל-כך כנה, ישר ואותנטי, שכדי לעשות אותי שחור למרות שאני נשמה טהורה מאין כמוה, אתם ממציאים לי שקרים, ואף נראה שהגענו לשפל חדש, ואתם ממציאים לי טענות שלא טענתי כדי להפריך אותן כדי שיהיו "שקרים שלי" כביכול. הבעיה זה שזה לא עובד, למעט על |טמבל|-ים מוחלטים.

האם את מכירה מישהו או מישהי שנפלו בפח של השקרים שהומצאו עבורי על-ידי המתנגדים שוב ושוב? כמו לדוגמה ששיקרתי בנוגע לשמי? או אולי שטענתי שאני זה שעיצב את שטר ה-500 שבתמונה? ;)
אפילו בשקרים הוא לא גאון, עושה את זה כ"כ באינפנטיליות שלמעט |טמבל|-ים מוחלטים, אף אחד לא מאמין לו.
הפוך. אלו שלא מאמינים לי, הם כולם טמבלים מוחלטים. מי שמאמין לי, חכם מספיק בשביל להאמין לי, מכיוון שהוא חכם מספיק בשביל להכיר במראה עיניו.

הרי זה לא כאילו שטענותיי משוללות יסוד. כמעט כל טענותיי מגובות בשלל ראיות. לכן להאמין לי הוא הדבר ההגיוני והמתבקש לעשות אותו, ומי שלא מאמין לי, אלו הטיפשים האמיתיים.

זה גם לא נכון ש"אף-אחד לא מאמין לי". צבא המעריצים לדוגמה מונה עשרות אנשים.

בכל מקרה, בדיוק בימים אלו חידשתי את עבודתי על שרשור שאני כותב לבקשתו של ג'קי, ושמוכיח את גאונותי ומגוון מעלותיי, על-ידי ריכוז הרוב הגדול של הראיות לרוב אלו, במקום אחד.

יש למה לחכות ;)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מה שבטוח, זה שמ.ח.פ. לא היה זה ש"צייר" את השטר
לא טענתי שאני זה שעיצב אותו.
והוא כנראה מצא כתבה, שבה הוצג השטר הזה כאיתות לכך שהוא אכן מתוכנן לצאת לאוויר העולם. אז מסיבות כאלה ואחרות הוא לא יצא לאור, וכעת גדעו לחלוטין את הסיכוי שייצא.
ידעתי שהייתה תוכנית להוציא שטר של 500 ושהיא בינתיים בוטלה. שאלתי באופן כללי מתי בכל זאת כן יעשו לבסוף שטר של 500. הרי זה לא כאילו שבגלל שזה בוטל בינתיים אז לא יהיה לעולם, כן? במיוחד בעשור הנוכחי כשהאינפלציה בשקל הישראלי חזרה לעלות לאחר שלא עלתה משמעותית בעשור הקודם.

הסיכוי התיאורטי היחיד שלא יהיה שטר של 500 זה אם הקריפטו יחליף את המזומן, אבל זה לא סביר. יותר סביר שהם יתקיימו זה לצד זה. לצורך הדוגמה, זה לא כאילו שהמצאת כרטיסי האשראי חיסלה את המזומן, כן?
קבלו מויקיפדיה...
גם אני לקחתי את התמונה של השטר של ה-500 שקל (לפי העיצוב שהיה אמור להיות) מויקיפדיה.

ai27

Well-known member
מה לעשות... מדינה שהולכת לאבדון. זה מתחיל בוויתור על חיי החטופים. זה ממשיך באיפשור הרס הצפון. זה ימשיך בקטע של השטרות והסוף מי ישורנו.

ואגב, הסידרה לא בוטלה. יש לנו כמה סטים של שטרות מאותה סידרה, אבל סביר שבזמן הקרוב היא תשתנה.
מי יקבל ממך שטר ישן חוץ מבנק ישראל (וגם זה לא בטוח)?
כולם רגילים לבדיקה של השטרות החדשים בלבד
חוצמזה... איני מכיר אלטרמן. היכרתי אלתרמן.
תגיד משה,
איך אשכנזים מחליטים אם הם אלטרמן או אלתרמן?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

מי יקבל ממך שטר ישן חוץ מבנק ישראל (וגם זה לא בטוח)?
כולם רגילים לבדיקה של השטרות החדשים בלבד

תגיד משה,
איך אשכנזים מחליטים אם הם אלטרמן או אלתרמן?

לא מחליטים. ככה הוא חתם ומכבדים זאת. ואם כבר... אז למה שלא תרשום נטן אלטרמן?​

ai27

Well-known member
לא מחליטים. ככה הוא חתם ומכבדים זאת.​
היום אומרים "לאחר החתימה הוא שייך לציבור"
ואם כבר... אז למה שלא תרשום נטן אלטרמן?​
נתן זה שם מהתורה,
מקסימום מאריכים לנתניהו (גם זה - מנהג מקראי)

אבל מאיפה הגיעה ת' באלתרמן?
הרי לאבא שלו קראו בכלל אלטרמן...
ביידיש לא משנה אם זה אלתר או אלטר...
וכנראה היה אופנתי באותם שנים
אופנות מתחלפות

טורקי או תורכי?
טרומפלדור או תרומפלדור?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

נתן זה שם מהתורה,

אופנות מתחלפות

טורקי או תורכי?
טרומפלדור או תרומפלדור?
טוב נו. שיהיה. שיכנעת. ממילא זו לא מילה עברית. זה כמו שתגיד... פתטי או פטטי.

ai27

Well-known member
טוב נו. שיהיה. שיכנעת. ממילא זו לא מילה עברית. זה כמו שתגיד... פתטי או פטטי.
ויודע מה הכי בדיחה:
האקדמיה ללשון העברית
שלא הצליחה למצוא לעצמה שם עברי

הם חייבים מחפ שיבוא לסדר להם את הבלאגן

דיברגנט חדש

Well-known member

נתן זה שם מהתורה,

אופנות מתחלפות

טורקי או תורכי?
טרומפלדור או תרומפלדור?
אם כבר מאריכים ליונתן.

פולגאר

Well-known member

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא יודע איך לספר לך את זה, אבל לא מבטלים את שטר ה-200 :)

מעולם לא עמדו לבטל אותו. זאת הייתה הצעה טיפשית של אנשים טיפשים שאינם אחראים או אמונים על הנושא הזה בכל מקרה :)

לכן זה הצחיק אותי כל-כך כאשר התחלת לפתוח שרשורים על איך ש"חשבתי שבסוף יעשו שטר של 500 ובסוף מבטלים את ה-200" ועוד הקפצת את השרשור הזה שבו שאלתי אם למישהו יש מידע על מתי עושים שטר של 500 :)

דרך אגב, אם מתישהו למישהו יהיו עדכונים בנושא, אני אשמח לשמוע. אני עדיין מחכה שיעשו שטר של 500 :)

למעלה